Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play rozpoczął kampanię reklamową smartfonu XPERIA Play

Play rozpoczął kampanię reklamową smartfonu XPERIA Play

LuiN 6 Maja 2011 09:32

0 0

sonyericsson xperia play XPERIA Play - konsolo-smartfon od Sony Ericssona jest bohaterem nowej kampanii reklamowej sieci Play.



Na potrzeby sieci wykorzystana została reklama wyprodukowana na zlecenie Sony Ericssona. Poniższy spot zobaczyć można w bloku reklam poprzedzającym seanse filmowe w polskich kinach:



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 2

    1. ~Paweł  2011-05-06 09:36:09  host: 89-75-134-146.dynamic.chello.pl

    Już tę reklamę widziałem. Mogli się bardziej postarać :(

  • 1

    2. ~  2011-05-06 09:40:42  host: public-gprs237561.centertel.pl

    dobry ten telefon na allegro nowy można dostać już za 1100 zł

  • 1

    3. ~rain86  2011-05-06 11:22:40  host: ip-213-155-179-66.ps.net.pl

    @2 no ciekawe :) swoją drogą przesadzone są trochę ceny tego przestarzałego hardware'owo smartfona z plastikową obudową...za same przyciski płacić parę stówek więcej? no way

  • 2

    4. ~wb  2011-05-06 12:25:46  host: aeov31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przecież to zwykła reklama przygotowana przez SE z podłożonym polskim dubbingiem ... żenada.

  • 2

    6.  2011-05-06 13:41:10

    Nie narzekam na cenę za tyle opłaca się kupować taki phone i do tego jeszcze będzie miał super gry. A na abonament to tak w ogóle.. myślałem, że o wiele gorsze oferty będą. Moim zdaniem jego hardware-owa specyfikacja wystarczy dla dzisiejszych gier. Reklama fajna, ale widziałem lepsze już o tym fonie. Na przykład pod tytułem: Palące Opony.

  • 2

    7.  2011-05-06 14:51:00

    pozostańmy przy tym, że ta reklama jest lepsza niż tamte z tą straszną aktorką... Czasem ceny zawsze spadają, ja kilka dni temu najlepszą ofertę na allegro widziałem za 1600 zł ,albo może ja jestem tylko ślepy

  • -1

    8. ~Tel.w Play to głównie do gier..  2011-05-07 00:42:10  host: 84-10-102-197.dynamic.chello.pl

    No to reklama i telefon jak marzenie jeżeli chodzi o Play - podzwonić czasem można jak będzie dobry zasięg, internet w Play nie bardzo ale chociaż pograć sobie można:)

  • 0

    9.  2011-05-10 13:21:02

    Kolego wyżej! O czym ty mówisz?!?!?! Chyba jeszcze nigdy nie miałeś w rękach ten sprzęt.. bez problemu da się na nim surfować w internecie, nie istnieje taka wada..

  • 0

    10.  2011-05-11 11:36:23

    no racja, play musi popracować jeszcze nad tym znikającym zasięgiem, to może być denerwujące. ale co za kłopot poczekać jeszcze trochę, żeby na allegro trochę spadły ceny, tam wszędzie xperie bez simlocków oferują... ja poczekam do lata i do tego czasu kasę se uzbieram i będzie git. bo rzeczywiście na abonament to nie opłaca się brać, no chyba, że ktoś śpi na kasie. najbardziej zastanawia mnie trwałość baterii, ale to pewnie wynika z częstotliwości i długości użytkowania. bo w sumie głupio by było mieć taki smatfon i tylko esy pisać i w sieci surfować ;)

  • 0

    11.  2011-05-11 14:54:41

    znikający zasięg- to nie tylko problem play'a, iphone też czasami nie miał zasięgu. jeśli dobrze wiem, potem coś wymienili i już w porządku jest.

  • 0

    12.  2011-05-13 12:45:07

    prawie przedwczoraj miałem w rękach play kolesia, zagrałem w Fife i było świetnie, miałem poczucie, jak bym grał na PlayStation no niestety koleś to też narzeka na zasięg, ale napewno niedługo coś na to wymyślą

  • 0