Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play rozdaje swoim klientom specjalne startery

Play rozdaje swoim klientom specjalne startery

LuiN 5 Maja 2010 16:03

0 0

Z początkiem, maja wybrani klienci sieci Play, otrzymają starter przygotowany specjalnie dla nich - Play Fresh 3 zł. Starter będzie miał numer bardzo podobny do obecnie posiadanego przez klienta.



Pakiet Złotówek przyznany w ramach zestawu startowego Specjalny Starter 3 zł Play Fresh może być wykorzystany w następujący sposób:




2 zł do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe oraz wideo, SMS-y, MMS-y realizowane z sieci telekomunikacyjnej P4 do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych
1 zł na wszystkie usługi telekomunikacyjne określone w cenniku oferty Play Fresh

Ważność połączeń wychodzących startera to 10 dni, a przychodzących 90 dni. Promocyjne startery aktywować będzie można do końca tego roku.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 2

    17.  2010-05-05 18:24:30

    Mnie mogliby wybrać. ;-) Przydałby się drugi numer z taką samą fajną końcówką, jak mój niedawno przeniesiony 602 z PTC, a ichnim prefiksem.

  • 1

    18. ~Ktosik  2010-05-05 18:29:04  host: 77-254-212-238.adsl.inetia.pl

    Mi nie dadzą bo mam złoty przeniesiony z Ery :D No chyba że potrafią takie cuda

  • -1

    19. ~toczek  2010-05-05 18:37:37  host: 188.33.139.192

    Wybrzydzać może i nie ma po co, ale trudno nie zauważyć, że od pewnego czasu wygasają terminy ważności starterów masowo odpalanych (i raz doładowanych) z ciekawości i dla próby PF. Rosnącą dziurę w deklarowanych 3 milionach (jaka by nie była) teraz (bez względu na prawdziwe powody) jakoś trzeba załatać, bo wykazanie spadków w statystykach byłoby wodą na młyn konkurencji. Z mojego doświadczenia z Play wynika jasno, liczy się ilość i kasa, klient który, liczy na coś więcej niż tanio, może się w sima (znaczy się od tyłu) pocałować. Sam czekam na nieodległy już termin wygaśnięcia cyrografu. A potem, potem będę płacił więcej tym, którzy przynajmniej potrafią przeczytać reklamację klienta. I żeby nie było, że się uprzedziłem, uważam, że PF to najtańsza oferta na naszym rynku mniej zasobnych klientów i tylko PF, żadna inna ich oferta nie jest warta mojego podpisu.

  • -1

    20. ~antyPlay  2010-05-05 19:18:12  host: 194.146.253.22

    coż się nie robi żeby podnieść slupki...śmieszna pseudoprofesjonalna sieć

  • -1

    21. ~  2010-05-05 19:43:03  host: t01-12.opera-mini.net

    1 grudnia 2009 przeszed z ery do play fresh a 15 kwietnia 2010 na long play 69 bez telefonu z numerem XXY- ZZZ-YYY czy ktoś z tu odecnych umie mi powiedzieć czy się załapie na tą promocje ? Z góry dziękuje za odpowiedz

  • -2

    22. ~  2010-05-05 19:45:20  host: t01-12.opera-mini.net

    1 grudnia 2009 przeszedłem z ery do play fresh a 15 kwietnia 2010 na long play 69 bez telefonu z numerem XXY-ZZZ-YYY czy ktoś z tu odecnych umie mi powiedzieć czy się załapie na tą promocje ? Z góry dziękuje za odpowiedz

  • 1

    23.  2010-05-05 21:21:53

    21, 22: A kto Ci odpowie czy się załapiesz? Po kolorze włosów czy sekwencji Twojego numeru? Dostaną losowo wybrani

  • 1

    24.  2010-05-05 21:26:54

    21-22; ustawienie gwiazd w dniu 1.12.2009 było bardzo korzystne dla Ciebie, z całą pewnością się załapiesz ;-) tylko jadąc po ten starter więcej stracisz na tramwaj niż on jest wart...

  • 0

    25. ~vectra2.0  2010-05-05 21:36:12  host: 078088236006.ostrowiec-sw.vectranet.pl

    myślę, że dadzą go tym co wydają w miarę "fajne" pieniądze na swoje konto miesięcznie, dlatego aby używali tel 2 razy więcej i więcej wydali na sieć :D

  • -1

    26. ~Adek  2010-05-05 21:42:22  host: 77-253-85-43.adsl.inetia.pl

    Będą wybierać tym co dużo dają bo jednak takie numery przydzielać nie wszystkim się da. Zresztą dla mnie to dalej wygląda na masowe rozdawanie starterów... Tylko że tym razem dali lekką opłatę.

  • 1

    27. ~szymek  2010-05-05 23:11:53  host: 77-254-171-219.adsl.inetia.pl

    Play wysyłał sms do abonentów czy są zainteresowani takim starterem, jeżeli tak to należało odesłać "tak" pod darmowy numer.

  • 1

    28. ~  2010-05-05 23:23:14  host: t22-08.opera-mini.net

    Do 24 no nie wiem czy wiecej wyda na tranwaj numery w formacie prefiks xxx yyy zaczynają się na allegro od 300zł w góre

  • 1

    29.  2010-05-06 01:58:53

    @ 27 Nic nie dostałem. No to całe 3 zeta przeszło mi koło nosa...

  • -1

    30. ~  2010-05-06 03:33:49  host: 83-238-234-5.adsl.inetia.pl

    @11: Starter PF też mogę sobie zarejestrować, przejść na abonament bez telefonu, brandzlować się umową, że zostałem zrobiony w jajo i gratisowo pośmiać się z jakości BOK w przypadku awarii.

  • -1

    31. ~  2010-05-06 03:34:46  host: 83-238-234-5.adsl.inetia.pl

    A ekstra numer, łaski bez. Tylko firmy oraz dzieci dla szpanu taki potrzebują.

  • 0

    32. ~fred  2010-05-07 09:42:07  host: metalurg.realestate.net.pl

    21; panie lukaszu jak wczesniej sie podpisywales strofowales innych na newsach roznych - przeczytaj siebie bez imienia'.

  • 0

    33. ~J  2010-05-07 12:01:08  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Tu nie zgodzę się z opiniami na temat Play dla firm. Osobiście znam kilka poważnych firm prawniczych i kancelarii, które mają telefony firmowe w Play - z numerami przeniesionymi od innych operatorów.

  • 0

    34. ~k  2010-05-07 13:29:57  host: public-gprs39598.centertel.pl

    może fajnie by było wprowadzić do tych starterów coś dodatkowego poza podobnym numerem. Tak Tak rozdawał duostartery z dwoma identycznymi numerami, w których tylko ostatnia cyfra była inna i można między tymi numerami rozmawiać za darmo. Dodatkowy numer jest ok, ale niech dorzucą coś jeszcze.

  • 0

    35.  2010-05-10 19:57:38

    Ja dziś dostałem 2 startery :) i mam teraz 4 bardzo podobne numery 692 XCV BGT 517 XCV BGT 535 XCV BGT 533 XCV BGT 692 przeniosłem z ERY, 517 zamówiłem na orange PL, a te 535 i 533 otrzymałem dziś pocztą :)

  • 0

    36. ~pitt/ANTYorange/  2010-06-08 22:15:37  host: aadm23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Racja!! Orange to oszuści 70 gr mi pobrało za sms do ORANGE!!! a wiem że ten ktoś jest bo działał mi pakiet 600 darmowych smsów jak miałem a potem jak mi się skończył to wysłałem jednego i sam widziałem efekt;/

Dodaj swoją opinię