Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play rozdaje startery

Play rozdaje startery

WitekT 4 Maja 2007 11:12

0 0
Play rozpoczyna akcję rozdawania starterów prepaid - 5 tys. sztuk z Onetem oraz zapewne nieograniczona ilość przy zakupie abonamentu.

Aby zdobyć starter zupełnie za darmo, wystarczy mieć konto na Onecie i wypełnić formularz na stronie play.onet.pl.

Z kolei w salonach sprzedaży do każdego zakupu oferty abonamentowej będzie oferowany starter - za symboliczną złotówkę.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 341
  • 0

    322. ~Pan Krokodylowy  2007-05-18 16:20:32  host: fax74.internetdsl.tpnet.pl

    Chore jest to że jesteśmy w Unii Europejskiej a przesyłka idzie tak długo, że dojść nie może.No ale to jest POLSKA :)

  • 0

    323. ~daniello  2007-05-18 16:37:18  host: host-89-228-255-221.kalisz.mm.pl

    czy ktos wie czy bedzie III edycja rozdawania starterow czy juz nie beda bawic sie w swietoego mikolaja?

  • 0

    324. ~MaRiO  2007-05-18 17:22:02  host: proxy39.is.net.pl

    stics : przeciez ja to juz wszystko napisalem wczesniej.. pozatym to chyba jest oczywiste no ale musialem wytlumaczyc tym co nie lubia myslec.. pozdro :))

  • 0

    325. ~marysia  2007-05-18 18:31:18  host: ip35-211.viknet.pl

    Starter z play przyjdzie na pewno do końca miesiąca:) dzisiaj otrzymałam starter z Orange który zamówiłam 4 maja!!!

  • 0

    326.  2007-05-19 15:42:06

    ciekawe czemu ja jeszcze nie dostałem jak już tydzień temu niektórzy pisali że już karta przyszła. pewnie komus na poczcie się przydała... a może mam gdzieś napisać i sprawdzić co jest grane

  • 0

    327. ~Or.  2007-05-19 22:28:14  host: net141.netcontrol.pl

    Jak zobaczyłem, że starter przyszedł listem zwykłym NIE poleconym to mi ręce opadły :/

  • 0

    328. ~Inspiron  2007-05-19 22:32:35  host: host-100-132.gprsbal.plusgsm.pl

    Or: dobrze, że w ogóle do ciebie dotarł. Ciesz się, bo masz 30 PLN /60 minut/ do wygadania za free. Na dniach play'ka wprowadzi startery po 10PLN i nie będzie konfiskować kasy z konta.

  • 0

    329. ~Inspiron  2007-05-19 22:36:27  host: host-100-132.gprsbal.plusgsm.pl

    Jak będą rozdawać starterki po 10PLN, ee, to już nie to. 30PLN to 30PLN! Przydałby się bonus na 60 dni i groszowy nr w sieci w play karcie. Ponadto pakiet gprs.

  • 0

    330. ~Inspiron  2007-05-19 22:37:06  host: host-100-132.gprsbal.plusgsm.pl

    PLAY!

  • 0

    331. ~Pan Krokodylowy  2007-05-20 12:09:29  host: fax74.internetdsl.tpnet.pl

    @Inspiron wyjaśnij proszę swoje zdanie"Na dniach play'ka wprowadzi startery po 10PLN i nie będzie konfiskować kasy z konta." bo po raz pierwszy słyszę taką informację :-)

  • 0

    332. ~Inspiron  2007-05-20 12:51:02  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    Pan Krokodylowy: Co prawda Wacław napisał, że w najbliższych tygodniach ma pojawić się taka opcja, ale skoro zaczęli promować play kartę, to muszą się streścić, bo promowanie trwa do końca czerwca. A potem martwy sezon, aż do jesieni/zimy. www.gsmbiz.livenet.pl/gsm/p4mobile/news.html

  • 0

    333. ~Pan Krokodylowy  2007-05-20 13:18:48  host: fax74.internetdsl.tpnet.pl

    @Inspiron dzięki za info i link :-) , w takim razie muszę przyznać, że ciekawie się zapowiada :-)

  • 0

    334. ~Inspiron  2007-05-20 20:03:05  host: 212.2.101.27

    Pan Krokodylowy: Proszę. Także stawiam na Play i liczę, że pomału będą wyjmować asy z rękawa.

  • 0

    335. ~NN  2007-05-21 12:07:14  host: abdx181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A startera z 1 edycji dalej nie ma... :-(

  • 0

    336. ~Gibonek  2007-05-21 14:40:29  host: anh173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja juz dostalem kolejne startery z II edycji :D przepyszna zabawa :P

  • 0

    337. ~marysia  2007-05-21 15:55:12  host: ip35-211.viknet.pl

    Dzisiaj dostałam starter z 2 edycji a co się stało ze starterem z 1 edycji to nie wiem. Nie doszedł

  • 0

    338. ~Pan Krokodylowy  2007-05-21 16:05:13  host: fax74.internetdsl.tpnet.pl

    @marysia a ile zamówiłaś starterów z I edycji ? :-) bo być może zamówiłaś ich za dużo :/

  • 0

    339. ~marysia  2007-05-21 16:16:04  host: ip35-211.viknet.pl

    Tylko 1 i ani widu ani słychu.E-mail dostałam, że wygrałam.

  • 0

    340. ~  2007-05-21 16:56:57  host: ip-213-17-223-230.netia.com.pl

    dostałem dzis 6 starterów z 2 edycji lol =D

  • 0

    341. ~MaRiO  2007-05-21 19:18:16  host: 68-218.is.net.pl

    no ja tez dostałem dziś startery z drugiej edycji z pierwszej dostałem tydzień temu w sumie mam parę starterów :)) pozdro :))

Dodaj swoją opinię