Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Różczka i Małaszyński w nowej kampanii reklamowej

Play: Różczka i Małaszyński w nowej kampanii reklamowej

LuiN 10 Kwietnia 2015 17:50

7 7

Sieć Play ruszyła z nową odsłoną kampanii reklamowej oferty Formuła Rodzina.



Twarzami kampanii są Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński. Konwencja spotów nie zmieniła się - gwiazdy przychodzą do salonu Play i tam rozmawiają o ofertach dla siebie.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: Play partnerem "Karty Dużej Rodziny"




Źródło tekstu: Play     

w sumie: 37
  • -2

    18. ~Calm7  2015-04-10 19:36:14  host: n16-10-03.opera-mini.net

    Góral.
    A wcale się nie przejadła - reklamy są gorsze i tyle... Np. tą z Kubą i Muchą uważam za udaną, i zawsze na nią popatrzę. Ale ta z Margareth.. jej.. tandeciarstwo.

  • -1

    19. ~Morvius  2015-04-10 19:49:15  host: 188.147.69.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Luin a moje pytanie?

  • 1

    20. ~żal  2015-04-10 20:36:49  host: public-gprs516464.centertel.pl

    dzwonić się w play nie da z trasie bo przerywa ale aktorzy są i głupie reklamy. Mam dość służbowego telefonu play

  • 0

    21. ~aquick  2015-04-10 21:58:12  host: cst-prg-2-255.cust.vodafone.cz

    @20 pewnie masz automatyczne wyszukiwanie sieci, spróbuj manualnie zalogować się do Plusa albo T Mobile a problem powinien zniknąć. Pozdrawiam :)

  • 1

    22.  2015-04-11 08:29:58

    Często zmieniają te abonamenty. ;)

  • -2

    23. ~NICK  2015-04-11 09:07:51  host: host-89-230-75-116.rzeszow.mm.pl

    14 kwietnia startuje nowa oferta HEYAH. Dlaczego Telepolis o tym nie pisze??????

  • 2

    24.  2015-04-11 09:30:42

    @23 a znasz szczegóły tej oferty ?

  • 1

    25. ~asfsdg  2015-04-11 13:03:51  host: 81.219.84.18

    "By w końcu dali coś w tym playu,abonament 49,99 zł a to samo w RBM na kartę dają za 24 zł to jest żart"

    RBM to jest P4 (czyli PLAY)

  • 1

    28. ~  2015-04-11 16:22:21  host: adcl118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27
    taa tak nie mają żadnego zasięgu, że aż mają większy zasięg LTE niż Orange i T-mobile.

  • -1

    29.  2015-04-11 16:43:09

    Zasięg to kwestia dyskusyjna w każdej sieci.

  • -5

    30. ~pablosox123  2015-04-11 17:50:22  host: 77-255-41-183.adsl.inetia.pl

    @28 sory ale lte najlepszy ma plus tmobile i Orange.po testach Play najgorzej wypada.widze ze marketing reklamowy zrobil ci sitko z głowy i dales się nabrać.

  • 4

    31. ~  2015-04-11 17:53:23  host: adcl118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @30
    no przecież, że Orange i T-mobile mają najlepsze LTE tam gdzie go nie mają. Śmieszny jesteś. W mojej miejscowości zasięg LTE ma tylko Play i Plus. Play wypada najlepiej. Oarnge i T-mobile ze swoim współdzielonym pasmem i niewielkim zasięgiem tylko w dużych miastach nie ma żadnego startu do Play i Plus.

  • -3

    32. ~  2015-04-11 19:10:08  host: 89-78-72-225.dynamic.chello.pl

    Nowa oferta Orange 16 kwietnia.

  • 4

    33.  2015-04-12 10:35:40

    Madzia wyjście z salonu ma boskie. To trzeba przyznać :-)

  • 1

    38. ~  2015-04-12 15:01:47  host: apn-5-172-252-153.dynamic.gprs.plus.pl

    Wytłumaczcie mi, jak to jest. Play chwali się takim samym lub lepszym zasięgiem Lte, jaki ma Plus. Jeżdżąc po Polsce z dwoma identycznymi telefonami, jeden w Plusie, drugi w Playu (służbowy) prawie zawsze w trasie mam LTE w Plusie, a w Play tylko w centrach miast (w niektórych regionach - Śląsk - nawet i to nie). Czy oni muszą zawsze na każdy temat łżeć?

  • 0

    44. ~  2015-04-12 16:01:24  host: n10-10-08.opera-mini.net

    38, play od dawna jedzie na marketingu podczas gdy inni buduja siec. Podobnie jestvz icj jakoscia.

  • -1

    45. ~Cq  2015-04-12 17:46:01  host: user-46-113-220-217.play-internet.pl

    @@@@@@ Jakby bylo komus potrzeba to niech robi zrzuty ekranu zaraz po ukazaniu sie INFO

  • -1

    46. ~tomaszk-poz  2015-04-13 07:35:19  host: apn-31-1-24-92.dynamic.gprs.plus.pl

    co to za motocykl na tej reklamie?

  • -1

    47.  2015-04-13 12:30:12

    Bardzo ładne reklamy, brawa dla agencji reklamowej. Aktorzy wyglądają dokładnie tak jak 10 lat temu.

  • 1

    48.  2015-04-13 12:32:11

    @33 bo najlepiej się stamtąd wychodzi właśnie............a może jeszcze lepiej w ogóle nie wchodzić ?

Dodaj swoją opinię