Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play reklamuje zasięg czterech sieci

Play reklamuje zasięg czterech sieci

orson_dzi 3 Lipca 2015 13:07

8 18

W ramach kampanii reklamującej zasięg czterech sieci, Play pokazuje co robią skoczkowie narciarscy w okresie letnim.



play 4 sieci play 4 sieci play 4 sieci


Najnowsza odsłona kampanii Play pokazuje, że skoczkowie w okresie letnim ciężko trenują, jednak czy aby na pewno zajmują się skokami narciarskimi?


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 218
  • 0

    216. ~  2015-07-08 12:16:05  host: 77-254-41-88.adsl.inetia.pl

    @pablok29 Nie rozumiem. Pisze jak jest.

  • -2

    217.  2015-07-08 12:16:19

    pablok29 - a może to jest raptem 2 GB tyle, ze przez 6 m-cy masz bez limitu (do ograniczenia prędkości)? Masz umowę? Bo gadasz, jakbyś nie miał... Podobno ten no limit jest do 10 GB... Ciekawe, ciekawe ;-)

  • 2

    218. ~pablok29  2015-07-08 13:02:18  host: user-94-254-199-21.play-internet.pl

    No limit jest przez 6 miesięcy potem mam 5 gb.Umowa na 12 miesięcy z korekta cenowa 46 zl.Mysle ze dobra oferta.Na kartę czy mvno to nie dla mnie.W plusie smart dom za 39 zl masz 5 gb Internetu i sms mms stacjonarki bez ograniczeń a tk to bez smart domunplus się nie opłaca.tmobile i Orange nie widzę dobrych ofert niestety.Nie będę narzekał na playa bo wobec mnie byli zawsze ok jak cos mogę za rok zmienić operatora,nie jestem przywiązany ale póki co Play najlepiej mi wychodzi.

  • -2

    219.  2015-07-08 13:07:35

    218 - a więc przeciętną ofertę masz ;-) Bez wodotrysków - cenowych albo usługowych ;)

  • 2

    220. ~pablol29  2015-07-08 13:15:22  host: user-94-254-199-21.play-internet.pl

    @wlo podaj linki do lepszych ofert.Jak analizowalem rynek zadna siec tyle nie daje w tej cenie to Play.

  • -2

    221.  2015-07-08 13:18:56

    220 - no a Ty z jakiej oferty (podlinkuj mi) skorzystałeś? Nie sądzę by była to standardowa oferta, nie? Do tego jest przedłużeniowa jak mówiłeś? Chwalisz się jakby to było coś nadzwyczajnego. Mówiłem Ci - ja za nielimitowane wszystko niecałe 36 zł płacę. Popatrz sobie na ofertę Plusa - aktualną. za 50 zł nielimitowane wszystko, 5 GB internetu i do tego 120 jednostek na międzynarodowe/roaming... Oferta przedłużeniowa jeszcze lepsza jest. Naprawdę cudów nie masz.

  • 2

    222. ~pablok29  2015-07-08 13:25:34  host: user-94-254-199-21.play-internet.pl

    Gdzie masz tak w plusie czy tmobile.przedluzales??Wiesz jesli nawet to place 10 zl więcej a mam zasięg wszystkich operatorów.Oferta i tak bardzo dobra.A ze jako w innej sieci musialbym brać wszystko na nowo to się nie oplacalo w innej sieci

  • -3

    223.  2015-07-08 13:28:21

    222 - no właśnie! Masz taką ofertę jaką wybrałeś. Nie lepszą od tego co mają inni w swoich ofertach przedłuzeniowych wcale ;-) Argument zasięgu czterech sieci... Wątpliwy, ale niech Ci będzie ;-)

  • 3

    224. ~pablok29  2015-07-08 13:38:09  host: user-94-254-129-35.play-internet.pl

    Jedno jest pewne,sieci komórkowe tańsze nie będą ale przyszlaacia jest Internet i wifi badz wimax gdzie rozmowy smsy będą za darmo a płacić będziemy jedynie za urządzenia a sieci komokowe padną prędzej czy później.Bo po co nadajniki skoro wszędzie będzie Internet.

  • -3

    225.  2015-07-08 13:42:33

    We wróżkę ani w analityka tego rynku się nie baw... Słabo Ci to idzie ;-) Ciesz się z tego co masz i - co widać - jesteś na razie zadowolony. No i oczywiście daj się innym cieszyć tym co mają. Nie staraj się ich przebijać - niektórzy mają lepiej od Ciebie ;-)

  • 2

    226. ~pablok29  2015-07-08 15:09:28  host: user-94-254-133-116.play-internet.pl

    No właśnie nie maja lepiej,mam ci wady podac które są większe od tego w Play.Jestes w sieci w której np transfer danych szybciej ci zejdzie jak w innych sieciach bo z kompresja slabo,pozatym przestarzała infrastruktura,infolinia dno i ogólnie wyczuwalna tandeta sieci.Ale to twoja sprawa wlo.

  • -3

    227.  2015-07-08 15:11:05

    No ekspert ponad wszystkich ;-)

  • 2

    228. ~pablok29  2015-07-08 15:43:13  host: user-94-254-133-95.play-internet.pl

    Wlo z tego co widzę to sam jesteś ekspert który chce miec zawsze racje.Cale dnie na telepolis szkoda zycia wyjdź na słońce:)Pozdro ja spadam.

  • -3

    229.  2015-07-08 15:52:31

    228 - żebym udaru dostał? Daj spokój ;-)

  • -3

    230.  2015-07-08 15:52:49

    Moją ulubioną porą roku jest jesień jednak ;-)

  • 3

    231. ~pablok29  2015-07-08 17:03:22  host: user-94-254-198-88.play-internet.pl

    Jesień pora zgnilizny i ogólnej smierci.

  • -1

    232.  2015-07-08 18:54:10

    I co w związku z tym?

  • 2

    233. ~pablok29  2015-07-08 21:03:19  host: user-94-254-199-30.play-internet.pl

    Że siejesz ferment...

  • -1

    234. ~asdas  2015-07-13 13:54:51  host: faro.mazovia.edu.pl

    ja w play nie mam możliwości wybrania Orange. Przy tej sieci jest napis „zablokowane”

  • -1