Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play reklamuje promocję z Samsungiem [wideo]

Play reklamuje promocję z Samsungiem [wideo]

WitekT 12 Sierpnia 2013 16:18

1 12
Play rusza z kampanią promującą najnowszą promocję, w ramach której kupujący smartfon Samsunga przez rok nie płacą za pakiet transmisji danych.

Zobacz: [Aktualizacja] Play: darmowy pakiet transferu dla kupujących Samsunga.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 24
  • -2

    8.  2013-08-12 16:51:47

    @4 - to widać ;)

  • -3

    9.  2013-08-12 16:53:57

    Przecież Samsungi to najgorsze smartfony, które nie trzymają sieci. Przy byle słabszym sygnale gubią zasięg. Kto to kupuje? Jakże się uśmiałem ze znajomego, który nie mógł z Samsunga dodzwonić się w akademiku do kolegi piętro wyżej. Tłumaczył to złym sygnałem sieci Play. Przyniosłem najtańszego LG GU230 w sieci Play i sygnał miałem na maxa. Ja i moi znajomi wyrzuciliśmy Szajsungi gdzie pieprz rośnie.

  • 0

    10. ~  2013-08-12 17:13:57  host: 213-238-71-249.adsl.inetia.pl

    9.Wina play ja mam samsunga i wszytsko dobrze działa w T-Mobile i Orange a w play badziew play i tyle

  • 0

    11.  2013-08-12 17:18:11

    Przez rok pakiet gratis, w drugim roku dwukrotnie droższy niż normalnie, cudowna oferta.

  • 0

    14. ~  2013-08-12 17:31:51  host: v59-05.opera-mini.net

    2,Basia Kurdej-Szatan z teatru, mężatka + mama i laska jak się patrzy,wszystko w jednym :)

  • 0

    17. ~  2013-08-12 17:50:54  host: v59-05.opera-mini.net

    16,akutat te reklamy w Basią są ok,nie są tak głupawe jak serce i rozum czy swojego czasu kabaret Mumio,tylko to są reklamy z humorem i nie traktują klientów jak idiotów

  • 0

    18. ~  2013-08-12 17:59:30  host: z39-09.opera-mini.net

    17, Baska fajnie wypadla w poprzednich reklamach. Ta jest słaba jak i cała oferta, którą reklamuje. Serce i Rozum bardzo mi się podoba. To jest klasyka.

  • 1

    19. ~Bo tak  2013-08-12 18:01:47  host: 89-71-107-135.dynamic.chello.pl

    czemu w reklamie koreanskiej marki pokazuje się zachowanie japonskiej gejszy? Japończycy to odwieczni wrogowie Korei...

  • 1

    20. ~Cell-nick  2013-08-12 18:12:09  host: V33-16.opera-mini.net

    Mój brat ma Samsunga Note II w sieci Play, w związku z tym nagminnie słyszę teksty typu: "Halo, czy mnie słychać? Halo..."; "Powtórz, bo Cię nie słyszałem...", "Możesz mówić głośniej? Słabo słychać...", "Kurcze, znowu coś trzeszczy w słuchawce..."; "To jeszcze raz ja, coś zerwało tamto połączenie...", " Czekaj, zadzwonię jeszcze raz, może następne połączeni nam się uda..."; "Ileż do cholery ta strona będzie się jeszcze ładować?!" i tym podobne. No ale jak ktoś ma mocne nerwy lub zaopatrzył się w dobre środki uspokajające może spróbować duetu Samsung-Play :-)

  • 0

    21. ~  2013-08-12 18:26:50  host: z39-09.opera-mini.net

    20, dobre. Niestety potwierdzam twoje spostrzeżenia. Duet samsung-play może oznaczać tylko jedno. Kłopoty.

  • 1

    22. ~  2013-08-12 18:30:04  host: 213-238-71-249.adsl.inetia.pl

    Reklamy na poziomie play żenada

  • -1

    23. ~  2013-08-12 18:38:28  host: 81.219.84.18

    @11 Po roku placi sie normalnie. Roznica jest taka ze przez pierwszy rok nie placisz za internet. Normalnie to abonament z internetrem ("duzy pakiet") kosztuje dodatkowo 20zl.

  • 1

    24. ~  2013-08-12 18:45:01  host: z39-09.opera-mini.net

    23, normalnie placisz za pakiet 20zl ale za to telefon jest dużo tańszy (ponad 200zl). Tutaj nic nie ma za darmo. No może poza tym, że Play próbuje za darmo zrobić z nas durniów.

  • 1

    25.  2013-08-12 19:12:58

    @23 - normalnie za pakiet 1GB płacę 10zł miesięcznie więc jaka to promocja rok gratis a późniejszy rok 20zł miesięcznie?? @19 - Japonia i Korea wrogami była bardzo dawno temu, teraz współpracują prawie w każdej dziedzinie, szczególnie wyraźnie widać to w telekomunikacji.

  • -1

    26. ~Zygmunt  2013-08-12 19:14:39  host: 178235211057.warszawa.vectranet.pl

    @17 no nie mów że Serce i Rozum są głupawe... A kampania Play z p. Basią wg. mnie jak najbardziej na +.

  • 0

    27. ~Namakon  2013-08-13 08:51:27  host: 81.219.84.18

    @25 bzdury gadasz Hose, http://www.play.pl/telefony/Telefony_retencja/ poprzesuwaj sobie suwaki i zobacz w okienku po prawej jakie warunki będą podane... za +10zł masz mały pakiet internetowy (0,5GB do każdej oferty), za +20zł masz duży i ten już zależy od tego jaka to formuła...

  • 0

    28.  2013-08-13 09:17:28

    @19 o korei wiem tyle, że samsungi tam produkują :p Ale ta gejsza też mi tam nie pasuje ;)

  • 0

    29. ~Hose  2013-08-13 13:31:21  host: 80.50.142.34

    @27 - Czyli uważasz że nie wiem ile płacę, może e-fakturę podesłać? Co mnie interesują jakieś suwaki? Patrzę na ofertę w/g tego co posiadam obecnie, za cholerę nie kalkuluje mi się ta oferta. Wolę płacić 10zł miesięcznie za pakiet 1GB i móc w każdej chwili olać Play i pójść z numerem do konkurencji niżeli podpisywać umowę na 24 miesiące i być nią związany nie otrzymując zupełnie nic w zamian.

  • 0

    30. ~  2013-08-14 16:45:03  host: 178235211057.warszawa.vectranet.pl

    W tytule jest błąd, powinno być: Play reklamuje.... (3 os. l.poj.) a nie reklamuję.

  • 0

    31. ~Punk  2013-08-19 13:53:51  host: 176.100.195.85

    Mam Samsung`a i nie mam Play`a i zasięg mam bardzo dobry, nic nie zrywa ani nie trzeszczy, ale rozmowy z osobami z Play`a to jakaś porażka, nie słyszę często rozmówcy, czego nie ma w rozmowach z W3 czy numerami stacjonarnymi. Play powinien poprawić jakość swoich usług lub dogadać się z partnerami żeby ci nie priorytetowali połączeń z nimi, bo teraz to jest jakiś koszmar dzwonić do kogoś z Play`a

Dodaj swoją opinię