Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play reklamuje Blackberry [wideo]

Play reklamuje Blackberry [wideo]

WitekT 14 Czerwca 2011 19:46

0 0

Wraz z nową ofertą Blackberry, od 15. czerwca Play startuje z trzema nowymi spotami reklamowymi, po jednym na każdy segment, do którego kierowana jest usługa.



Szerzej o nowej ofercie Blackberry w Play pisaliśmy w tej wiadomości.


Play Fresh:


Taryfy dla klientów indywidualnych:


Taryfy dla klientów biznesowych:




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 2

    1.  2011-06-14 19:55:45

    Śmiechowe te reklamy. Może jak kupię sobie BB to dostanę awans w pracy.

  • 1

    2.  2011-06-14 20:11:24

    Muszę kupić tą Curve bardzo dobra jest jako telefon do pisania.

  • 2

    3. ~Zbyszek  2011-06-14 20:31:14  host: 78-131-140-4.tktelekom.pl

    Kupie znajomej, ktorej nie lubie BB Curve na urodziny....xD....a tak serio to mogliby dla naszego rynku jednak zmienić nazwę;)

  • 1

    4.  2011-06-14 20:36:33

    matulu! to są reklamy BB, a strach pomyśleć gdyby Play miał oficjalnie szpanfona... brr

  • 1

    5. ~  2011-06-14 20:47:49  host: user-46-113-88-159.play-internet.pl

    niech sobie to w buty wsadza i odnowią playonline na kartę albo Fresh zfreshuja...

  • 0

    6. ~  2011-06-14 20:51:09  host: 89-79-29-160.dynamic.chello.pl

    Pierwsza chyba w Gdańsku kręcona? Limo z Kartuz, ale autobus Gdański

  • 0

    8. ~plejo/ajfonomaniak  2011-06-14 21:09:47  host: aeae44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5@ fajnie czyta się Twój wpis o odświeżaniu PO patrząc jednocześnie na to z jakiego internetu korzystasz :D

  • -1

    9.  2011-06-14 21:10:24

    Zbyszek: a co Ci się w nazwie nie podoba? A może podstawy angielskiego się kłaniają? Wymawia się [keerw] z lekkim, prawie niesłyszanym "r" , a nie [kurwe] więc nie rozumiem po co mieliby zmieniać nazwę.

  • 0

    10. ~  2011-06-14 21:20:01  host: p20-08.opera-mini.net

    Mam te curve ale nic szczególnego. Droga poza tym, nie polecam.

  • 1

    11. ~r  2011-06-14 22:28:36  host: public-gprs106850.centertel.pl

    #9: niektórzy tylko rosyjskiego się uczyli w szkole. Czy może bardziej radzieckiego :-)

  • 1

    12. ~gekon  2011-06-14 23:09:58  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    dobre posunięcie RIMu ,że w playu wypychają stare śmietniki>jaka sieć takie modele!!!!

  • 1

    13.  2011-06-15 06:53:49

    @9, wymawia się /k3:v/ bez cienia "r" (akcent brytyjski).

  • 0

    14.  2011-06-15 07:24:23

    13: wolalem napisac tak, by wszyscy zrozumieli gdyz niektorzy by nie skumali normalnej pisowni wymowy.

  • 0

    15.  2011-06-15 07:43:45

    Strasznie naiwne te reklamy.

  • 0

    16.  2011-06-15 07:54:43

    Fakt, reklamy naiwne i bardzo proste. NIe przepadam za takimi. Ale to co nakrecili z Nowickim a zwlaszcza fragment jak to spada ze stolu i tak dalej...żenada! Kto to wymyslil?!

  • 0

    17.  2011-06-15 11:09:21