Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play - rejestracja numerów w placówkach Poczty Polskiej

Play - rejestracja numerów w placówkach Poczty Polskiej

orson_dzi 1 Sierpnia 2016 14:06

15 4

Sieć Play poszerza możliwości rejestracji kart SIM. Od teraz do dyspozycji klientów, obok salonów i kiosków Ruchu, dostępne są placówki Poczty Polskiej.



Placówki Poczty Polskiej, to dodatkowe 4600 punktów, w których można zarejestrować numer na kartę sieci Play. Rejestracja, podobnie jak w przypadku kiosków Ruchu, możliwa jest jak na razie tylko dla nowych starterów. Osoby już posiadające numer mogą skorzystać wyłącznie z rejestracji w salonach.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: rejestracja | poczta polska | play

w sumie: 33
  • 3

    14. ~El  2016-08-01 16:59:32  host: 093105232224.slupsk.vectranet.pl

    @6
    stoisz na poczcie w kolejce po awizo??? dziwna poczta...

  • 3

    15. ~@@  2016-08-01 17:02:16  host: 212.2.126.222

    @13
    A co ci ludzie robią na poczcie o 8:30 w tym Zawierciu? Znaczki liżą? :)

  • -1

    16.  2016-08-01 17:58:08

    Poczta w dużym mieście to rano starsi ludzie opłacający rachunki, w ciągu dnia handlarze z Allegro wysyłający po kilkadziesiąt poleconych, a wieczorem ludzie odbierający awizo. Godzina czekania w kolejce to norma.

  • -1

    17.  2016-08-01 17:59:34

    @9: myślisz, że poczta dużo lepiej weryfikuje pracowników? banki tego nie robią, poczta również. Róznica tylko taka, że w bankach i na poczcie z danymi z dowodu mają do czynienia na co dzień, w kioskach to nowość.

  • 0

    18. ~  2016-08-01 18:09:53  host: 188.146.64.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    16 nie przesadzaj duzo zalezy od punktu, ja zaczalem korzystac z tych w galeriach handlowych i jest tam duzo luzniej ale nie pusto.

  • 0

    19.  2016-08-01 18:12:05

    Małe poczty to teraz niczym nie różnią się od kiosków. W sprzedaży mydło i powidło. ;) Dawno nie widziałem dłuższej kolejki na poczcie jak 4-5 osób. W markecie stoję dłużej przy kasie.

  • 2

    20.  2016-08-01 18:16:43

    Od kiedy to na poczcie czeka się na odebranie awiza? Awizo otrzymuje się w formie papierowej do własnej skrzynki na listy lub jako mail bądź sms (e-awizo). Widać, że wypowiadają się laicy, którzy na poczcie są chyba raz w roku.

  • -1

    21. ~Janekkkk  2016-08-01 18:19:19  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Ostatnio prawie godzinę stałem z awizem po polecony to już widzę ,że ktoś tu nr zarejestruje,poczta polska będzie miała za to nasze dane czysty zysk tu mają ubezpieczenia,konta ,czy nawet kredyty

  • -1

    22.  2016-08-01 18:27:06

    @20 Ale się czepiasz. Mowa potocznacsię kłania. Też tak mówię. :)

  • 1

    23.  2016-08-01 18:31:05

    @12 Na Poczcie są do kupienia startery. Przynajmniej na moim zadupiu.

    @16 W mojej wiosce emeryci płacą rachunki w banku. To w miastach są głupsi ludzie, ze płącą na poczcie? Dlaczego nie płacą online, jeśli większośc emerytów ma konto w banku pocztowym?

  • -2

    26. ~Marek  2016-08-01 18:43:36  host: n24-04-08.opera-mini.net

    Władze poczty chcą się ze*rać, nie wiedzą już co dołożyć do sprzedaży i do roboty pracownikom. Niedługo będą nas jeszcze zapisywać do lekarzy i sprzedawać mięso. Kierownictwo tej instytucji przespało szansę na ogromny sukces, dla nich ważne było obsadzenie na stołkach krewniaków i znajomych zamiast walka o przesyłki e-handlu. Niewiele artykułów zamawianych w sklepach agd i rtv idzie pocztą, pozwolili innym bankom sprzątnąć sobie klientów sprzed nosa nie zauważając potrzeby instalacji bankomatów w placówkach, teraz wielka sraka o konta, o kredyty, bo mają być.

  • 0

    27. ~krzysp  2016-08-01 18:45:37  host: 89-70-33-41.dynamic.chello.pl

    A w jaki sposób wyrejestrować numer pre-paid przez wyrzuceniem niepotrzebnej już karty SIM do kosza? Istnieje taka możliwość, czy pozostaje tylko fizyczne uszkodzenie SIMa? Po jakim czasie operator wyrejestrowuje dezaktywowaną kartę SIM? Pozdrawiam

  • 0

    28. ~aupol  2016-08-01 18:46:17  host: user-94-254-227-90.play-internet.pl

    odwiedziłem miłe panie na poczcie i nic na temat możliwości rejestracji nie wiedzą i nie było to na odczep się kliencie

  • 0

    29. ~~~~  2016-08-01 18:51:51  host: dii92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27 Po skończeniu okresu na połączenia wychodzące i przychodzące się deaktywuje, ale dane chyba jeszcze przez jakiś czas są w systemie (rok czy tam dwa)

  • 0

    30. ~pabloki  2016-08-01 19:06:54  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    a wiecie po co ta rejestracja wogóle? potem będą na tej podstawie weryfikować m.in. kto płaci abonament na media narodowe czy jak one sie tam nazywają. wystarczy ze raz ogladaliście coś z tej karty na smartfonie z biblioteki tvp. za 5 lat upomna sie o abonament. to będzie tez powiązane z weryfikacja dochodów przez skarbówkę ale to za kilka lat dopiero. na razie trzeba wyeliminowac gotówkę z obiegu. dopiero za kilka lat wspomnicie ten wpis.

  • 0

    31. ~Mmm7  2016-08-01 19:08:22  host: user-46-112-58-124.play-internet.pl

    Poczta rejestruje od 01 sierpnia karty Play i Orange. Sprawdzone.

  • -1

    32.  2016-08-01 19:20:18

    Ktoś pisał, że nawet t-mobile na poczcie? kto potwierdzi?

  • 0

    33. ~ddddd  2016-08-01 21:04:54  host: 213.158.206.22.umts.dynamic.t-mobile.pl

    To sie popisali, vylo by ok gdyby mozna btlo zarejstrowac stary numer. Jednym slowem... Nie to nie ja nie zarejstruje, nie bede jechal 40km do wiejskiego saloniku w play. Same straty a ile emerytow by porwjstrowalo! Hohoho .

  • 1

    34. ~  2016-08-01 23:27:22  host: apn-77-114-45-88.dynamic.gprs.plus.pl

    Dobry ruch, do najbliższego salonu mam 30km, do najblizszej poczty 3km. Ostatnio chciąłem zarejestrować starą kartę, w promieniu 50km mam tylko jeden salon playa, w którym często są tekie tłumy, że odechciewa mi się tam chodzić.

  • 1

    35. ~  2016-08-02 07:03:06  host: host-176-221-122-175.dynamic.mm.pl

    Na początku się zaśmiałem, ale jak emocje opadły to się zastanowiłem, że to nie jest takie złe. Jeden salon Play mam w miejscu, gdzie nie ma parkingu w pobliżu, a ten w oddali jest często pełny. Drugi mam obok samego parkingu, ale ciągle pełnego w godzinach pracy salonu. Na pocztę chodzę z konieczności odebrania przesyłki awizowanej, a ostatnio dowiedziałem się, że otworzyli filię UP na osiedlu, do której jest prosta droga, w przeciwieństwie do korków na światłach do urzędu głównego. U Was też otwierają filie UP w supermarketach? :)

Dodaj swoją opinię