Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy [wideo]

Play razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy [wideo]

Q! 23 Grudnia 2011 10:43

0 0
Play rozpoczął akcję informacyjną związaną z akcją na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


W XX finale akcji, która odbędzie się 8. stycznia 2012 roku, Play weźmie udział po raz pierwszy. W tym celu przygotował specjalną promocję Wspieram WOŚP, w ramach której przekaże Orkiestrze 5% wartości doładowań każdego klienta w danym miesiącu.

Szerzej o promocji Wspieram WOŚP pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • -3

    1. ~bolojang  2011-12-23 10:51:09  host: apn-95-41-97-241.dynamic.gprs.plus.pl

    Jako że niestety nie do końca lubię owsiaka i jego orkiestry to wolałbym, żeby play w którym jestem raczej dalej obniżał ceny swoich usług a nie sponsorował moim kosztem takich przedsięwzięć...

  • 1

    2. ~  2011-12-23 10:59:35  host: public-gprs230236.centertel.pl

    @1 - No to PLAY nie naciągnie cię na koszty, jeżeli nie weźmiesz udziału w akcji. A na obniżki w przyszłym roku to raczej bym się nie nastawiał.

  • 3

    3. ~  2011-12-23 11:01:47  host: 87-206-61-56.dynamic.chello.pl

    gdyby nie owsiak to nasze dzieci leczyły by sie na sprzecie z 3ciego swiata. jak widze takie wpisy to sie zygac chce. pokaz mi inna tak aakce gdziekolwiek w europie.

  • 0

    4. ~  2011-12-23 11:07:11  host: t14-13.opera-mini.net

    1: wydaje mi się w życiu dałeś na owsiaka mniej więcej tyle samo co ja więc jaki jest powód że masz jakieś ale? tylko konkretnie

  • 1

    5. ~  2011-12-23 11:19:36  host: user-46-112-57-142.play-internet.pl

    Szczytny cel i akcja. Co roku wplacam drobne kwoty wysyłam sms na Widok.

  • 0

    6. ~  2011-12-23 11:20:23  host: user-46-112-57-142.play-internet.pl

    Szczytny cel i akcja. Co roku wplacam drobne kwoty wysyłam sms na WOSP.

  • 2

    7.  2011-12-23 11:30:30

    bolojang idioten and kretynen:) wypad do ruskich....jakas robota dla ciebie tam sie znajdzie, bedziesz wolnosciowcow do busow ladowal....bedziesz mial komorke za free do kablowania swoich....

  • 1

    8. ~Słoneczny  2011-12-23 11:52:10  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    @1. A gdzieś ty żeś wyczytał, że ten sponsoring odbywa się twoim kosztem? fundacji jest mnóstwo, jasne że nie każdy musi zaraz dawać na Owsiaka. Tyle, że tu na Owsiaka daje Play a nie ty.

  • 2

    9. ~Arti  2011-12-23 12:38:00  host: 031011135018.warszawa.vectranet.pl

    Nikomu nie życzę aby jego dziecko potrzebowało specjalistycznej opieki lekarzy, bo dopiero wtedy można przekonać się jak taki sprzęt jest bardzo potrzebny i ile mamy sprzętu porządnej jakości.

  • 0

    10. ~r  2011-12-23 13:31:27  host: public-gprs188771.centertel.pl

    Owsika dać na ministra zdrowia ;-)

  • -1

    11. ~  2011-12-23 13:38:26  host: z56-13.opera-mini.net

    zobaczcie sobie jaki dom ma owsiak jakim autem jezdzi... Fundacje z zarobionej kasy moga wziac 8% na bierzaca dzialalnosc... Z 40mln ktore zarabia fundacja 3,2mln zarabia owsiak!!! Taka kasa za 1 dzien pracy!!!! Dzieciaki maja tutaj male znaczenie licza sie $ dla Owsiaka skamdal ze Play go sponsoruje dali by lepiej kase na poprawe BOK'u

  • -1

    12. ~  2011-12-23 13:58:03  host: z59-08.opera-mini.net

    @3 gdyby owsiaka nie było to by premier i nfz by kupili by sprzęt. A jak jest owsiak to premier planuje wydać NASZE pieniądze na ratowanie obcych panstw i gospodarek.

  • 1

    13. ~  2011-12-23 14:45:44  host: t18-15.opera-mini.net

    mama miała ostatnio operacje, musiała czekać prawie dwa tygodnie. Ale teorie spiskowe się leczy od razu, podobno tylko do psychiatry nie ma kolejek.

  • 1

    14. ~  2011-12-23 14:49:18  host: t18-15.opera-mini.net

    11, a jak dasz kasę rządowi albo caritasowi to z pewnością mniej ukradną

  • 0

    15. ~hkini  2011-12-23 14:55:22  host: apn-95-40-194-149.dynamic.gprs.plus.pl

    play podczepilo sie pod Owsiaka zyskujac rozglos. O ile pomysl Owsiaka na ratowanie czy wspieranie lecznictwa jest OK o tyle nie podoba mi sie wyreczanie NFZ a tym samym budzet idzie na inne glupoty no bo skoro pomaga Owsiak to po co ma panstwo. Zreszta sam Owsiak juz sie wypowiadal w tej kwestii tzn. zastepowania i wyreczania panstwa. Wolalbym zeby to NFZ z podatkow finansowal sluzbe zdrowia a nie wyreczal sie wolontariuszami i ich dobra wola.

  • -1

    16.  2011-12-23 16:08:23

    Muszę przyznać, że pomysł ze wsparciem największej akcji charytatywnej w Polsce jest strzałem w '10', ale warto nadpisać, która sieć zaszczepiła taki standard. Po tym jak T-Mobile wsparło ptasie zoo, oraz spraktykowali działania ekologiczne, można zauważyć sporą tego typu aktywność u innych sieci jak nie tylko Play ale i Plus. Pewnie nikt tego i tak nie zauważył, bo Play uczepi się największej komerchy, no ale bywa :) Fakt, że pomagają daje już całkiem sporo, więc gratulację za wzór od T-Mobile

  • 0

    17.  2011-12-23 18:19:54

    ~bolojang - pieniądze na koncie Play to już nie Twoje, więc jeśli nadal Ci się to nie podoba, możesz zmienić operatora na tego, który nie finansuje tego procederu ;-D

  • 0

    18.  2011-12-23 18:22:13

    11. - zadrościsz? Każdy może założyć fundację i brać te 8% o których mówisz - jeśli rzeczywiście ;-) Bo nie wydaje mi sie, zeby z kapitału - raczej z zarobionych odsetek np. a nie z darowizn... No ale nie wnika,m bo nie jestem polaczkiem, który innemu chaty zazdrości ;-)

  • 0

    19. ~Słoneczny  2011-12-23 19:43:27  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Ludzie niestety nie rozumieją jak to wszystko się kręci. Po to są zapisane cele statutowe i procent jaki na nie przysługuje, żeby można pokryć koszty. Normalna sprawa we wszystkich fundacjach. Najprostszy przykład dla nieuków jest taki, że artyści często grają charytatywnie, czyli za darmo. Podkreślam GRAJĄ. Natomiast trzeba im zapewnić dojazd, hotel, ubezpieczenie sprzętu, ochronę itp... Proste jak drut.

  • 0

    20. ~bolojang  2011-12-23 20:35:16  host: hekate2.net.autocom.pl

    wlo, dupren i ta cała reszta. Macie pojęcie o ekonomii, przychodach kosztach, dochodach? Widać, że nie. Właśnie to my za to wszystko ostatecznie płacimy: taki sponsoring jest kosztem (ew. nawet uzyskania przychodów w rozumieniu updop)a nawet jeżeli byłoby to finansowane ze zysku firmy (a tego play jeszcze podobno nie osiąga) to znaczy, że połączenia mogłyby być jeszcze tańsze...A to co napisał 11. to niestety prawda. Prawdziwych idealistów na tym świecie już nie ma.

  • -1

    21.  2011-12-23 20:50:16

    ~bolojang - a ja coś innego mówię? tak - my płacimy. ale jak się nie podoba nie ma obwiązku płącic ;-) pamietaj - dopóki nie zapłacisz, oni nie dofinansują z Twojegoi tej organizacji... a nie ma w naszym kraju obowiązku jak na raziw korzystać z usług konkretnego operatora czy usługodawcy/sprzedawy, producenta itd. który szasta na lewo i prawo kasą z marży, zresztą na pewno zawyżonej, właśnie ze względu na przewidziany proceder dofinansowywania jakichś złodziejskich fundacji, albo np. kont proezesów ;-) Jedo zapamiętaj - jak zapłąciłeś, to już nie są twoje sprawy - to ich kasa, ich przychód, ich dochód, ich podatki albo zwolnienia podatkowe ;-) Ty możesz sobie dwie puszki sznurkiem powiązać i mieć telefon...

  • 1

    22.  2011-12-24 11:58:34

    11, zobacz jakim autem, oraz jaki majątek ma Rydzyk, a dopiero potem porównuj - ile dobrego zrobił Rydzyk, a ile Owsiak. Po za tym... żal ci dupę ściska, że on ma, a ty nie? Ja też nie mam i jakoś nie narzekam.

  • 1

    23.  2011-12-24 12:06:29

    PS. Bzdurą jest, że bez Owsiaka NFZ kupiłby taki sprzęt. Rząd ma w czterech literach obywateli. Kupiłby używany i zapewne niesprawny sprzęt w znacznie mniejszej ilości i na tym by się skończyło. Akcja Play OK. Pomoże, jednocześnie zyskując "darmową" reklamę. Dobre z punktu widzenia każdego - klienta, pacjenta i P4.

  • 0

    24. ~  2011-12-24 12:41:06  host: 178.183.135.52.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @11 - i co kłamiesz? na przykład rozliczenie z XVII finału, zebrali 40 mln, wydali na dzieci 40 mln. I gdzie te 8% co niby zabrali?

  • 0

    25. ~  2011-12-24 12:52:27  host: hekate2.net.autocom.pl

    @24. to z czego niby owisik żyje, hę? jest u ciebie na etacie? play jak ma kasę to niech obniża koszty połączeń a nie daje na cóś takiego. poza tym denerwuje mnie nachalność tej orkiestry i wolontariuszy: będę chciał dać to dam sam w określonym miejscu a nie: otwierasz lodówkę a tam pobrzękujący dzieciak od owsika.

  • 0

    26. ~  2011-12-24 13:33:49  host: 178.183.135.52.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @25 - co, prawda boli kłamczuszku? wszystkie rozliczenia są na stronie Orkiestry, a żyje min. z odsetek. PS Z orkiestrą mam tyle wspólnego że coś wrzucę do puszki.

  • 0

    27. ~myrka  2011-12-26 22:05:21  host: user-31-174-40-196.play-internet.pl

    prosze o tytuł tej piosenki która gra w tle:)Błagam

  • 0

    28. ~  2011-12-27 13:14:07  host: 213.156.120.85

    O ile pamiętam to we wcześniejszych latach Era angażowała się w akcję WOŚP (ciekawe czy T-mobile będzie wspierał tradycję) - uruchamiali numer sms premium i w ten sposób zbierali kasę na dzieciaki.

  • 0

    29. ~pójdziemy w skarpetkach za chle  2011-12-27 20:33:55  host: user-164-126-176-134.play-internet.pl

    Play zarzekał się ustami p.Rzecznika, że nie będzie wyrzucał pieniędzy na celebrytów a niedługo po tym zapewnieniu, że woli zainwestować w rozwój infrastrukturalny, "zainwestował" ale w: Kupę wojewódzkiego łajna a teraz wam zafundował Owsiki. A CO państwo Tuska wam zafunduje? Już odpowiadam: POmoc dla obcych lichwiarskich banków ale tylko nie swoim bezrobotnym obywatelom. Gratulacje oszołomy.

  • 0

    30. ~anonim  2012-01-01 13:04:03  host: user-164-127-98-66.play-internet.pl

    klienci play nic nie traca jedynie trzeba wyslac glupiego sms-a w danym miesiacu zeby pomoc dzieciaką ... play robi cos z gestem ale i ma przy tym jakies korzysci, owszem nie male bo zwraca ta akcja na siebie uwage. Moim zdaniej akcja organizowana przez play jest strzalem w 10 i dla dzieci a nawet przede wszystkim dla dzieci i dla sieci play.. wosp jest organizacja pozarzadowa wiec nie mieszajmy ich w to *** owszem sam nasz rzad nie pomoglby w tak duzej mierze co owsiak... a co do niego to rzeczywiscie za duzo przycina.

  • 0

    31. ~  2012-01-01 16:42:20  host: user-46-113-173-102.play-internet.pl

    #23 Rzad ma w d... obywateli bo im czegos nie da? A gdzie maja nas obywatele z szarej strefy, rolnicy i inne swiete krowy, ktore tez chca sie leczyc? A rzad pewnie kupilby uszkodzony i uzywany sprzet? Zapewne znasz jakies przyklady takich zakupow?

  • 0

    32. ~Rolnik gm. Biała Rawska  2012-01-01 17:14:32  host: apn-77-113-16-14.dynamic.gprs.plus.pl

    31, co masz do Rolników? Ja ani grosza nie dołożę do tej akcji, bo kasę to ma rząd i cała mafia z nim razem wzięta. Wystarczy że przejdę się u mnie pod hotelemossa i widzę jak się wożą urzędnicy chlają tańczą i na k*rwy wydają.

  • 0

    33. ~  2012-01-01 17:29:52  host: t19-12.opera-mini.net

    Ludzie nie wiedzą nawet że szara strefa wypracowuje w dużym procencie pkb. Więc zamknijcie ich to z pewnością będzie lepiej. W sumie dziś to wcale takie nie głupie żeby iść siedzieć jak się nie ma środków do życia. Wszystkie najważniejsze brednie są uchwalane niemal jednogłośnie i ja tu nie agituje za czymś.

  • 0

    34. ~  2012-01-01 17:34:46  host: t19-12.opera-mini.net

    Tydzień temu widziałem przez okno gościa który spijał resztki, grzebał w śmieciach w poszukiwaniu pokarmu a dobytek niósł ze sobą. To jest legalne. Ale gdyby chciał handlować czymś na chodniku to już by miał przesrane.

  • 0

    35. ~  2012-01-01 22:44:16  host: user-164-126-28-101.play-internet.pl

    #32 Do rolnikow? Nie placa skladek zdrowotnych.

  • 0

    36. ~  2012-01-01 22:46:59  host: user-164-126-28-101.play-internet.pl

    #33 Niech sobie wypracowuje co chce, ale skladek zdrowotnych nie odprowadza, a tutaj rozmawiamy na ten wlasnie temat..

  • 0

    37. ~bolojang  2012-01-02 08:50:41  host: apn-95-40-1-205.dynamic.gprs.plus.pl

    27,myrka: Travis-Sing, stare ale znane i dobre

Dodaj swoją opinię