telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy [wideo]

Play razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy [wideo]

Q! 23 Grudnia 2011 10:43

0 0
Play rozpoczął akcję informacyjną związaną z akcją na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


W XX finale akcji, która odbędzie się 8. stycznia 2012 roku, Play weźmie udział po raz pierwszy. W tym celu przygotował specjalną promocję Wspieram WOŚP, w ramach której przekaże Orkiestrze 5% wartości doładowań każdego klienta w danym miesiącu.

Szerzej o promocji Wspieram WOŚP pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło: Play, wł


Dodaj do:
w sumie: 37
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2011-12-23 18:22:13

    11. - zadrościsz? Każdy może założyć fundację i brać te 8% o których mówisz - jeśli rzeczywiście ;-) Bo nie wydaje mi sie, zeby z kapitału - raczej z zarobionych odsetek np. a nie z darowizn... No ale nie wnika,m bo nie jestem polaczkiem, który innemu chaty zazdrości ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~Słoneczny  2011-12-23 19:43:27  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Ludzie niestety nie rozumieją jak to wszystko się kręci. Po to są zapisane cele statutowe i procent jaki na nie przysługuje, żeby można pokryć koszty. Normalna sprawa we wszystkich fundacjach. Najprostszy przykład dla nieuków jest taki, że artyści często grają charytatywnie, czyli za darmo. Podkreślam GRAJĄ. Natomiast trzeba im zapewnić dojazd, hotel, ubezpieczenie sprzętu, ochronę itp... Proste jak drut.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~bolojang  2011-12-23 20:35:16  host: hekate2.net.autocom.pl

    wlo, dupren i ta cała reszta. Macie pojęcie o ekonomii, przychodach kosztach, dochodach? Widać, że nie. Właśnie to my za to wszystko ostatecznie płacimy: taki sponsoring jest kosztem (ew. nawet uzyskania przychodów w rozumieniu updop)a nawet jeżeli byłoby to finansowane ze zysku firmy (a tego play jeszcze podobno nie osiąga) to znaczy, że połączenia mogłyby być jeszcze tańsze...A to co napisał 11. to niestety prawda. Prawdziwych idealistów na tym świecie już nie ma.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    21.  2011-12-23 20:50:16

    ~bolojang - a ja coś innego mówię? tak - my płacimy. ale jak się nie podoba nie ma obwiązku płącic ;-) pamietaj - dopóki nie zapłacisz, oni nie dofinansują z Twojegoi tej organizacji... a nie ma w naszym kraju obowiązku jak na raziw korzystać z usług konkretnego operatora czy usługodawcy/sprzedawy, producenta itd. który szasta na lewo i prawo kasą z marży, zresztą na pewno zawyżonej, właśnie ze względu na przewidziany proceder dofinansowywania jakichś złodziejskich fundacji, albo np. kont proezesów ;-) Jedo zapamiętaj - jak zapłąciłeś, to już nie są twoje sprawy - to ich kasa, ich przychód, ich dochód, ich podatki albo zwolnienia podatkowe ;-) Ty możesz sobie dwie puszki sznurkiem powiązać i mieć telefon...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    22.  2011-12-24 11:58:34

    11, zobacz jakim autem, oraz jaki majątek ma Rydzyk, a dopiero potem porównuj - ile dobrego zrobił Rydzyk, a ile Owsiak. Po za tym... żal ci dupę ściska, że on ma, a ty nie? Ja też nie mam i jakoś nie narzekam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    23.  2011-12-24 12:06:29

    PS. Bzdurą jest, że bez Owsiaka NFZ kupiłby taki sprzęt. Rząd ma w czterech literach obywateli. Kupiłby używany i zapewne niesprawny sprzęt w znacznie mniejszej ilości i na tym by się skończyło. Akcja Play OK. Pomoże, jednocześnie zyskując "darmową" reklamę. Dobre z punktu widzenia każdego - klienta, pacjenta i P4.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~  2011-12-24 12:41:06  host: 178.183.135.52.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @11 - i co kłamiesz? na przykład rozliczenie z XVII finału, zebrali 40 mln, wydali na dzieci 40 mln. I gdzie te 8% co niby zabrali?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~  2011-12-24 12:52:27  host: hekate2.net.autocom.pl

    @24. to z czego niby owisik żyje, hę? jest u ciebie na etacie? play jak ma kasę to niech obniża koszty połączeń a nie daje na cóś takiego. poza tym denerwuje mnie nachalność tej orkiestry i wolontariuszy: będę chciał dać to dam sam w określonym miejscu a nie: otwierasz lodówkę a tam pobrzękujący dzieciak od owsika.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~  2011-12-24 13:33:49  host: 178.183.135.52.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @25 - co, prawda boli kłamczuszku? wszystkie rozliczenia są na stronie Orkiestry, a żyje min. z odsetek. PS Z orkiestrą mam tyle wspólnego że coś wrzucę do puszki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~myrka  2011-12-26 22:05:21  host: user-31-174-40-196.play-internet.pl

    prosze o tytuł tej piosenki która gra w tle:)Błagam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~  2011-12-27 13:14:07  host: 213.156.120.85

    O ile pamiętam to we wcześniejszych latach Era angażowała się w akcję WOŚP (ciekawe czy T-mobile będzie wspierał tradycję) - uruchamiali numer sms premium i w ten sposób zbierali kasę na dzieciaki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~pójdziemy w skarpetkach za chle  2011-12-27 20:33:55  host: user-164-126-176-134.play-internet.pl

    Play zarzekał się ustami p.Rzecznika, że nie będzie wyrzucał pieniędzy na celebrytów a niedługo po tym zapewnieniu, że woli zainwestować w rozwój infrastrukturalny, "zainwestował" ale w: Kupę wojewódzkiego łajna a teraz wam zafundował Owsiki. A CO państwo Tuska wam zafunduje? Już odpowiadam: POmoc dla obcych lichwiarskich banków ale tylko nie swoim bezrobotnym obywatelom. Gratulacje oszołomy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~anonim  2012-01-01 13:04:03  host: user-164-127-98-66.play-internet.pl

    klienci play nic nie traca jedynie trzeba wyslac glupiego sms-a w danym miesiacu zeby pomoc dzieciaką ... play robi cos z gestem ale i ma przy tym jakies korzysci, owszem nie male bo zwraca ta akcja na siebie uwage. Moim zdaniej akcja organizowana przez play jest strzalem w 10 i dla dzieci a nawet przede wszystkim dla dzieci i dla sieci play.. wosp jest organizacja pozarzadowa wiec nie mieszajmy ich w to *** owszem sam nasz rzad nie pomoglby w tak duzej mierze co owsiak... a co do niego to rzeczywiscie za duzo przycina.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~  2012-01-01 16:42:20  host: user-46-113-173-102.play-internet.pl

    #23 Rzad ma w d... obywateli bo im czegos nie da? A gdzie maja nas obywatele z szarej strefy, rolnicy i inne swiete krowy, ktore tez chca sie leczyc? A rzad pewnie kupilby uszkodzony i uzywany sprzet? Zapewne znasz jakies przyklady takich zakupow?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~Rolnik gm. Biała Rawska  2012-01-01 17:14:32  host: apn-77-113-16-14.dynamic.gprs.plus.pl

    31, co masz do Rolników? Ja ani grosza nie dołożę do tej akcji, bo kasę to ma rząd i cała mafia z nim razem wzięta. Wystarczy że przejdę się u mnie pod hotelemossa i widzę jak się wożą urzędnicy chlają tańczą i na k*rwy wydają.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~  2012-01-01 17:29:52  host: t19-12.opera-mini.net

    Ludzie nie wiedzą nawet że szara strefa wypracowuje w dużym procencie pkb. Więc zamknijcie ich to z pewnością będzie lepiej. W sumie dziś to wcale takie nie głupie żeby iść siedzieć jak się nie ma środków do życia. Wszystkie najważniejsze brednie są uchwalane niemal jednogłośnie i ja tu nie agituje za czymś.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~  2012-01-01 17:34:46  host: t19-12.opera-mini.net

    Tydzień temu widziałem przez okno gościa który spijał resztki, grzebał w śmieciach w poszukiwaniu pokarmu a dobytek niósł ze sobą. To jest legalne. Ale gdyby chciał handlować czymś na chodniku to już by miał przesrane.