Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play raczej nie na sprzedaż

Play raczej nie na sprzedaż

WitekT 3 Lipca 2009 14:49

0 0

P4 pozostanie niezależną firmą przez najbliższe pięć lat i raczej w tym czasie nie zostanie wystawiona na sprzedaż - przewiduje prezes tego operatora Jørgen Bang-Jensen, cytowany przez Puls Biznesu.

Pozostaniemy niezależnym challengerem z rosnącym udziałem w rynku, nastawionym na innowacyjność - powiedział prezes.




Bang-Jensen dodał, że w 2009 roku przychody P4 mają szansę osiągnąć poziom 1,3 mld zł. W 2008 roku było to 841 mln zł. Według niego, w kolejnych latach przychody z telefonii pozostaną znaczącą częścią ogółu przychodów, ale coraz większe znaczenie będą miały przychody z transmisji danych.

Niedawno P4 przekroczyło barierę miliona klientów abonamentowych, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 87
  • 0

    68. ~bambo  2009-07-04 12:19:21  host: 94.254.211.6

    n: Ja w prepaidzie płacę z góry za daną ilość minut i dopóki ich nie wydzwonię to nic mnie nie interesuje, żadne terminy i inne duperele. To jest luksus do tej pory nieobecny w telefonii. A w abo jak ci przepadają minuty to uważam, że jest to złe. Ja na pewno bym takiej oferty nie wziął. Ale uznałeś, że ci to pasuje, zlisiłeś się na słuchawę to teraz nie rób lamentu. To jest wolny kraj i trzeba świadomie podejmować decyzje. Ale jak ktoś nie potrafi to wcale mi nie jest go żal.

  • 0

    69. ~n  2009-07-04 12:25:23  host: 188.33.51.144

    Tak, napisz wielkimi literami :) Może też jak kolega powołaj się na przykład poważnej firmy która używa pre-paida i zbiera tylko minuty :) Nie mówię, że to złe, tylko niszowe i śmieszy mnie ta "innowacyjność" :) Poza tym cieszę się, że jednego z pierwszych klientów Play nazywasz dojną krową :)

  • 0

    70. ~n  2009-07-04 12:28:27  host: 188.33.51.144

    bambo, nie zlisiłem się na słuchawkę, została z czasów testów, bardziej zlisiłem się na darmowe 1000 minut do Play na zawsze :) Chociaż cieszę się, że przyznałeś, że kradzież kasy z konta w abo jest zła, jednak zaczynam wierzyć w ludzi:)

  • 0

    71. ~ahahah  2009-07-04 12:45:20  host: chello089074077126.chello.pl

    71...W Play abo kasa przepada ci po miesiącu.....w Orangu po 2 miesiącach ( był "prezent" którym można było przedłużyć w sumie do 3)......napisz mi po ilu miesiącach przepada kasa z abo ery i z abo Plusa bo nie wiem. Ty zapewne wiesz skoro poruszasz ten temat. Mniemam ,że w abonamencie Ery i Plusa kasa zostaje przez rok i to dlatego oferta play fresha nie wydaje ci się innowacyjna, a oferta abo Playa tak strasznie "złodziejska"......LOL Czekam na porównanie !! ....

  • 0

    72. ~ahahah  2009-07-04 12:45:55  host: chello089074077126.chello.pl

    powyższe tyczy się 70......

  • 0

    73. ~n  2009-07-04 12:52:33  host: 188.33.51.144

    Tego sam też nie wiem, ale raczej nie po m-cu :) A innowacyjna nie wydaje mi się, ponieważ raczej mało jest ludzi tak sporadycznie korzystających z telefonu. Większość ma to raczej w szczerym poważaniu, nie ma wpływu na korzystanie z usług. Uważam, że ma to za bardzo niszowe korzyści aby nazwać jakąś wielką innowacyjnością.

  • 0

    74. ~bambo  2009-07-04 12:57:06  host: 94.254.211.6

    n: chyba coś ci się pomyliło. Kiełbasi ci się pojęcie doładowania z używaniem. Wcale nie trzeba łądować co miesiąc by używać codziennie. A w tym abo to chyba ci minuty przepadają a nie kasa? O jaką niby kasę ci chodzi?

  • 0

    75. ~ahahah  2009-07-04 12:57:52  host: chello089074077126.chello.pl

    69.....jeśli nie jest to innowacyjność to dlaczego tak bardzo przeszkadza ci to , że Play zabiera ci pieniądze po miesiacu ???? ....LOL.....Czyżby było ci brak takiej innowacyjności w ofertach na abonament ??... LOL "Poważne" firmy nie mogą używać prepaida bo to wielki wstyd !!!.....na czole maja napisane "korzystamy z prepaida" , a jak się łączysz z kimś takim to słyszysz "uwaga rozmowa z prepaidem", a w ogóle to minuta tam jest krótsza....buhahha....mega ROTFL.....Zresztą wiadomo, że poważne firmy używają Oranga bo tam jest "prestiSZ".... Ogarnij się chłopie.....Czego jeszcze nie robisz, co nie wypada poważnym "firmom" ?? Mam nadzieję, że masz białe zęby, bo gdy jest się Z "poważnej" firmy nie wypada mieć pożółkłych...W golfa też grasz ?.....LOL.....Zindoktrynowany jesteś chłopcze do granic możliwości....

  • 0

    76. ~ahahah  2009-07-04 13:07:28  host: chello089074077126.chello.pl

    73......nie wiesz po jakim czasie przepada kasa w abo innych firm pajacyku ? Zaczynasz dyskusję, która ma ukazać jaki to Play kradnie, a nie masz żadnego porównania ??? Mówisz "raczej nie po miesiącu"...?....To może najpierw się dowiedz ignorancie. Bo obawiam się , że różnice w przepadaniu kasy z abonamentów u jakiegokolwiek operatora wynosi plus minus 1 miesiąc,więc Play nie "okrada" cię bardziej niż robiłby to inny operator. Ewentualne przepadanie środków rekompensuje ci tym,że masz ich 66% więcej niż w podobnym abonamencie w Orange ( 166 minut vs 100 min ) i o niebo tańszymi telefonami.... Trochę obiektywizmu chłopie....

  • 0

    77. ~n  2009-07-04 13:07:41  host: 188.33.51.144

    74. Nie znasz starych dobrych ofert. Tam nie miałeś żadnych minut tylko kasę do wykorzystania na podstawowe usługi: rozmowy, sms, mms, net, nawet na ściągniecie kontentu z portalu. Wygodniejsze niż jakieś minuty :) a wiem, że nie trzeba ładować co m-ac, kiedyś korzystałem z prepaida :) 75. O kulturze wypowiedzi niektórych playfanów można powiedzieć dużo złego, sieć ta przyciąga najgorszy element :). Firmy nie korzystają z pre-paida bo nikomu nie chciałoby się doładowywać, poza tym w abo mają lepsze oferty niż w pre-paid. Ot cała tajemnica :)

  • 0

    78. ~n  2009-07-04 13:11:25  host: 188.33.51.144

    76. Korzystałem tylko z abo w plusie i orange, tam środki przechodziły. W erze nie wiem jak jest. Nie odwracaj też kota ogonem. Badam tylko czy dla playfanów zabieranie kasy po miesiącu to złodziejstwo czy już nie :) Taka zabawa :)

  • 0

    79. ~bambo  2009-07-04 13:15:55  host: 94.254.211.6

    76: nie gadaj bzdur, że w firmach nie mają czasu by np. raz na pół roku doładować. A rachunek mają czas opłacić? Ze niby wszystko idzie poleceniem zapłaty? I nie sprawdzają czy op ich nie oszwabił i za dużo nie ściągnął. Podziwu godne zaufanie, haha. Ja znam kilka firm, które używają prepaida. Np. mój stomatolog z dużą firmą służbowo jedzie na prepaidzie. I co? Zatkało kakao?

  • 0

    80. ~n  2009-07-04 13:23:40  host: 188.33.51.144

    79. Przeważnie jest wystawiona faktura zbiorcza, obejmująca wszystkie numery z danego konta bilingowego. Opłatami zajmuje się księgowa :) Poza tym dziwnie wyglądałby kontrahent z którym przerwało rozmowę bo właśnie skończyły mu się środki na koncie. Nie zatkało :) Eh wy fundamentalistyczni playfani :)

  • 0

    81. ~ahahah  2009-07-04 14:33:15  host: chello089074077126.chello.pl

    80....weź kredyt na 30 lat i załaduj sobie za 1000zł to nie przerwie ci rozmowy, oszołomie z fundamentalnymi brakami z dziedziny matematyki i logiki. LOL

  • 0

    82. ~n  2009-07-04 15:13:14  host: 94.254.135.177

    81. nie widzę za bardzo związku.

  • 0

    83.  2009-07-04 15:23:59

    82. telepolis właśnie przeżywa istny nalot dzieci plusa, więc nie ma sensu odpowiadać. Do tego charakterystyczne pismo "ahahah", "LOL" pokazuje na jakim poziomie intelektualnym aktualnie przebywa.

  • 0

    84.  2009-07-04 18:53:57

    @83 ogolnie dzieci (chocby nawet mentalnie) - nikt w rzeczowej rozmowie nie uzyje akronimow LOL, xD, czy wyrazow typu 'wonty' (zaczerpniete z forum), albo tez nie bedzie pisac WIELKIMI LITERAMI... emoty to akurat staly element internetowy, ale jak widze gdzie wypowiedz gdzie az roi sie od xD xD a potem od LOLow, ROTFLow i innych to, az czasem mnie krew zalewa, bo coby duzo nie mowic, zazwyczaj takie posty wiele do dyskusji nie wnosza... cytujac jednego z lepszych wspolczesnych pisarzy "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" ja dodalbym do tej listy wlasnie takie niepotrzebne LOLe itp...

  • 0

    85. ~obywatel  2009-07-05 11:30:01  host: ip-94-42-45-109.multimo.pl

    Co to znaczy "xD"?

  • 0

    86. ~Matt  2009-07-06 16:55:00  host: host18.abaks.pl

    Ja mam tylko nadzieję, że w Play Fresh zrobią jakąś fajną ofertę z internetem ;) I tak jest super ;)

  • 0

    87. ~Dina  2009-07-08 20:38:41  host: p10-02.opera-mini.net

    O ile mi wiadomo,to w Plusie minuty przechodzą na 3 kolejne miesiące,a w Erze na miesiąc. Przy czym najpierw są wykorzystywane te najstarsze minuty.

Dodaj swoją opinię