Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play przymierza się do zakupu firmy pożyczkowej

Play przymierza się do zakupu firmy pożyczkowej

LuiN 8 Czerwca 2015 07:42

9 10

Właściciel P4 chce przejąć firmę pożyczkową, prawdopodobnie skandynawską, by na własną rękę rozpocząć sprzedaż usług bankowych - czytamy w Pulsie Biznesu. Kilka miesięcy temu P4 przejął domenę playbank.pl - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.



Polkomtel związał się z Invest Bankiem, T-Mobile z Aliorem, a Orange z mBankiem. Według informacji Pulsu Biznesu, partnerstwa szukał i P4, bezskutecznie. Teraz właściciel operatora sieci Play rozgląda się po zagranicznych rynkach w poszukiwaniu odpowiedniego nabytku i prowadzeniu działalności na własną rękę... bez prowizji dla partnerów biznesowych.




Celem ma być podobno najlepiej rozwinięta pod względem biznesu pożyczkowego Skandynawia, a przejmowany podmiot wraz z całym know-how i systemami informatycznymi umożliwić może sprawny start oferowania usług.

Nie komentujemy planów naszych właścicieli - ucina poproszony o komentarz przez Puls Biznesu Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play. Robimy to, na czym się znamy, czyli sprzedajemy usługi telekomunikacyjne - dodaje Gruszka.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:

Tagi: p4 | play

w sumie: 72
  • 0

    53. ~  2015-06-08 19:55:29  host: user-94-254-198-72.play-internet.pl

    @48 będziesz mógł pójść na pocztę i wypłacić w okienku :-D

  • 0

    54. ~MNP  2015-06-08 20:00:49  host: user-94-254-129-54.play-internet.pl

    Będą telefony na raty :) 30 razy 0 % :)

  • -2

    55.  2015-06-08 20:36:12

    53 - a było tak, ze nie mogłem? Kiedyś tylko na poczcie się płaciło... O czym Ty do mnie rozmawiasz w tym momencie?

  • -2

    56.  2015-06-08 20:36:57

    Aaa... Wypłacić? To już całkiem nie wiem o czym mówisz...

  • -2

    57.  2015-06-08 20:38:35

    A tak w ogóle... Zamiast w te roamingi się bawić - nie lepiej mieć konto w jednym z istniejących 30 czy 40 banków? Ja mam rachinki w dwóch bankach - jednym dużym i drugim małym - jestem zadowolony z takiego "układu" ;-)

  • -2

    58.  2015-06-08 20:52:57

    Dodam, że w dużym płacę za "darmowość" 7 zł miesięcznie - nie ma progów darmowości, jest bezwzględna opłata za kartę, a w małym z powodzeniem progi darmowości przekraczam, więc jest darmo, co więcej - już 500 zł (w ciągu jednego roku) w formie bonusu na zakupy w Empiku dostałem ;-)

  • 2

    59. ~lubięwlo  2015-06-08 20:59:35  host: 213.158.222.10

    wlo znów dostał sra.czki. ;-)

  • -2

    60. ~K  2015-06-08 21:15:03  host: 46.204.91.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czyli będzie Playvident ;D

  • -2

    61.  2015-06-08 21:47:57

    59 - czasem nie ma na to siły...

  • 2

    62. ~Piotrek  2015-06-08 21:57:42  host: 188.146.77.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @wlo ale po co płacisz za kartę bezwzględnie 84 zł rocznie? Czy ten duży bank ma coś czego nie ma darmowy DUŻY bank polski z puszką w logo albo ten zielony zachodni? bo jest taki jeden bank włoski który tak ma że nic nie daje a za kartę bezwzględnie zabiera

  • -2

    63.  2015-06-08 22:09:57

    62 - bo mnie stać i nie stanowi to dla mnie problemu? No właśnie o jednym z nich mówię - o tym zielonym ;-)

  • -2

    64.  2015-06-08 22:11:36

    Fakt - mogę z karty zrezygnować - bo nie jest moją podstawową - odkąd mam rachunek w tym małym banku... Więc w sumie miałbym darmo. Ale po co? Jakbym tańsze piwo pił, to tylko w maju bym spokojnie zaoszczędził na tę roczną opłatę ;-)

  • -2

    65.  2015-06-08 22:14:20

    Mam kolegę, przyjaciela... Może już mówiłem jaki bank jest dla niego najlepszy? Otóż taki, który ma zawsze wolne miejsca na parkingu i najlepiej pod drzwiami wejściowymi ;-)

  • 1

    66. ~Kazimierz  2015-06-09 09:30:28  host: 80.50.144.134

    Oby się tylko lepiej pilnowali niż Plusbank:
    "Poważne włamanie do polskiego banku, skradzione dane i hasła klientów"
    http://tlp.is/6jz

  • 1

    67. ~Piotrek  2015-06-09 10:32:49  host: apn-31-1-176-22.dynamic.gprs.plus.pl

    @wlo no to jest kwestia podejścia - czy korzystasz z tańszych ofert które zaspokajają Twoje potrzeby czy płacisz za coś z czego jak napisałeś można zrezygnować bez ujmy w komforcie użytkowania. Nie wiem ja np wychodzę z założenia ze starej reklamy - "jeśli nie widać róznicy to po co przepłacać"

  • -1

    68.  2015-06-09 10:37:26

    "Pan ma zablokowane usługi bo nie opłacił pan 3 faktur, nie moge ich rozłożyć na raty aaaale... może interesował by pana na nie kredyt konsolidacyjny?" :P

  • -1

    69.  2015-06-09 13:09:24

    67 - różnicę widać... Wystarczy, że się pokażę w wejściu, konsultantka (cholera wie jak oni się nazywają - w sensie stanowiska) wie o mnie wszystko, zna moje oczekiwania, orientuje się w możliwościach itd. Może nie ma to znaczenia dla niektórych, dla mnie ma ;-)

  • -1

    70. ~fan wlo  2015-06-10 15:27:42  host: host-n1-96-124.telpol.net.pl

    @wlo pewnie masz pewność, taka jak i ja ją mam że są ludzie którzy zjedzą gó.w.no jak dostaną coś za darmo. Zero prywatności i ambicji itp. Byle by za darmo. Dlatego play był tak kochany.... wyrażam zgode na wszystko nawet sprawdzajcie mi dupe dziennnie byle by mieć 5 zł rabatu na FV.... Ty do takich nie należysz ani ja. Inni mogą spać w kontenerze, jeść w mlecznym, tv oglądać przez odsłonięte okno sąsiada itd....

  • 0

    71. ~romano  2015-06-15 19:28:33  host: a12.net145.okay.pl

    Solorz sie wział za bankowanie to wyszło jak widać, dziury w systeme i okradzione konta.

  • 0

    72. ~Elina Johnson  2016-04-17 02:17:13  host: 197.210.172.31

    Szukasz kredytu? Albo byłeś odmówił kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Firma pożyczki Elina Johnson jesteśmy ograniczeni w rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail dzisiaj poprzez elinajohnson11@hotmail.com

Dodaj swoją opinię