Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play przygotował na 25. Finał WOŚP nie tylko teledysk

Play przygotował na 25. Finał WOŚP nie tylko teledysk

LuiN 10 Stycznia 2017 17:13

5 9

diabelski mlyn play i wosp

Sieć Play informowała już o teledysku, który za każde obejrzenie zbiera pieniądze na 25. Finał WOŚP. Oprócz tego sieć wspiera inicjatywę Jurka Owsiaka na wiele innych sposobów.

Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie operator przygotuje ogromny diabelski młyn Play i WOŚP, który jest symbolem tegorocznego Finału. W ten szczególny weekend mieszkańcy stolicy będą mogli przejechać się na rozświetlonym kole Play i zobaczyć wyjątkowy widok - panoramę Warszawy z perspektywy 32 metrów.

W dniu Finału strefę Play odwiedzą specjalni goście, dobrze znane z reklam gwiazdy oraz youtuberzy: Maciek Dąbrowski, Ewa Red Lipstick Monster, Blowek, Naruciak, Gimper i Isamu. Na miejscu osoby korzystające z usług na kartę w Play będą mogły zarejestrować swoje karty SIM, a dla wszystkich, którzy zrobią to pod PKiN 14.01 lub 15.01 Play przygotował dodatkowy prezent - ciepły koc.

Na internetowe licytacje Play wystawia w tym roku przedmioty unikalne, przede wszystkim w pełni działającą makietę diabelskiego młyna, o którym mowa wyżej. Operator przygotował także gratkę dla fanów internetowych twórców z YouTube'a, którzy wystawili szczególne dla siebie przedmioty. Wszyscy zainteresowani mogą o nie walczyć na playdlawosp.pl/aukcje.




Także w tym roku w sklepach Google Play i AppStore na chętnych czeka oficjalna aplikacja mobilna - 25 WOSP, którą Play i WOŚP przygotowali przy współpracy z CocoLab. Dzięki niej można sprawdzić swoją wiedzę o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i uzyskać tytuł WOŚPoznawcy. Jest to także niezbędnik dla każdego uczestnika, z m.in. aktualnościami ze strony Fundacji, statystykami czy całodobową mapą wydarzeń. Aplikacja 25. Finału WOŚP jest do pobrania na stronie internetowej: aplikacja.wosp.org.pl.

Play przygotował też 100 kart SIM ze specjalnymi numerami, zdobionych elementami z 24 karatowego złota. Wszystkie karty będą licytowane telefonicznie podczas Finału na antenie TVN od rana do późnych godzin wieczornych.

Tradycyjnie Play i pozostali operatorzy uruchamiają charytatywny numer SMS, z którego całkowity dochód będzie przekazany na konto 25. Finału. Wystarczy wysłać SMS o treści SERCE na numer 75 565. W tym roku numer SMS-a jest aktywny od 1 do 18 stycznia.

Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia

Zobacz: Play w niestandardowy sposób wspiera WOŚP

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: woŚp | play

w sumie: 54
  • 1

    38.  2017-01-11 09:22:10

    Do wszystkich hejtujacych WOŚP, dopóki ktoś na własne oczy nie zobaczy ile WOŚP dobrego robi to tego nie zrozumie, moja przyjaciółka ma dzięki nim mobilny respirator, dzięki któremu żyje więc nawet nie chce mi się czytać takiego bełkotu bo naprawdę g mnie obchodzi czy coś na tym zarabia, póki będę widział wymierne efekty dla osób które znam osobiście.

  • 0

    39. ~  2017-01-11 09:55:39  host: host-176-221-123-159.dynamic.mm.pl

    Oni wszyscy są tacy śmieszni.

  • 1

    40. ~Piotrek  2017-01-11 10:09:37  host: apn-77-112-86-42.dynamic.gprs.plus.pl

    Nasraj się tym WIleguckim co on taki dobry obywatel sam z siebie czy ma w tym interes by Owsiaka skompromitować?? a co do PLAY mogliby zadbać o stałych klientów dać jakaś promocję doładowań to nie budują diabelski młyn :P - żenada i tyle. Nadajniki budowac albo krowy doić a nie bawić się w takie rzeczy - bogaty fioletowy glut

  • -1

    41. ~stano0  2017-01-11 11:35:12  host: 85-222-54-49.dynamic.chello.pl

    @25 wygląda na to że manipulujesz ;) Zobacz na datę tego co podajesz w linku. Od tego czasu sporo się wydarzyło. Jest m. in. wyrok NSA i kilka trwających spraw z których raczej J.O. sie nie wywinie. Sytuacja Owsiaka jest bardziej pokręcona niż nam sie wydaje i hochsztaplerka, to tylko lekkie określenie tego co robi. Ale poczekajmy na wyroki a nie ferujmy ich. Dziwi mnie tylko tak mocne zaangażowanie Play w coś, co już widać gołym okiem nie jest do końca czyste.

  • 1

    42.  2017-01-11 13:03:24

    Wódy w Sztok ? To spójrz sobie na kluby, spójrz jak się ludzie bawię tydzień w tydzień...I to nie ci, którzy przeważnie jadą na Woodstock, tylko fani rapu, disco polo, dance, techno. Chodzisz tam protestować ? Przeszkadza ci to ? Podaj liczbę pobitych i zabitych od Woodstocku....a potem podaj dane z jednego weekendu np. z Warszawy ile osób trafia do szpitali po pobiciu albo przedawkowaniu ?
    Tak każdy powinien się rozliczać i od tego jest prokuratura i sądy, jak masz dowody, wątpliwości to zgłoś te kwestie.
    Jestem za rozliczaniem każdego w tym rodziny ministra Ziobry, który jak doniosła jedna z gazet wpłaciła na niego nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych! Jak Owsiak kręci to nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby sąd to ocenił, nie ma świętych krów. Ale ja widzę efekty jego pracy np. w szpitalach, a jego przekaz jest pozytywny w przeciwieństwie do przekazy np. toruńskiego klechy. Uważam, że lepiej byłoby gdyby ktoś prowadzący tak duże przedsięwzięcie miał po prostu zwykłą pensję jak w dużej firmie. Czysto i przejrzyście.
    A co do Rydzyka to dostał kasę państwową, czyli...naszą podatników, a ja sobie nie życzę finansowania tego człowieka i jego projektów.

  • 1

    43.  2017-01-11 13:12:16

    @41- Zrób więcej niż tylko mielenie ozorem, to co robi orkiestra pod przewodnictwem Owsiaka jest widoczne, namacalne, policzalne, uratowało wiele istnień ludzkich i nadal ratuje. Owsiaka można lubić lub nie, wierzyć mu lub nie, jednak trzeba przyznać że tyle co on zrobił to mało kto na świecie.

  • -1

    44. ~  2017-01-11 14:31:16  host: user-94-254-226-16.play-internet.pl

    43, wg Ciebie mógł zrobić najwięcej na świecie a dla mnie za wiele nie zrobił.
    Jeżeli tak dużo robi, to niech otworzy szpital i tam leczy. To co daje to jest promil budżetu NFZ więc robienie z niego bohatera narodowego jest mocno na wyrost. Tym bardziej, że jest sporo niejasności wokół powiązań WOŚP z jego prywatnym biznesem. Jeżeli nie chce o tym mówić można podejrzewać, że coś chce ukrywać i wcale nie musi to być niedozwolone prawnie. Wystarczy, że jest nieetyczne i dlatego może zależeć na zatajeniu.
    Dlaczego nie chce przedstawić rozliczeń finansowych swoich firm i przepływu finansów między nimi?

  • 2

    45. ~Calm7  2017-01-11 18:35:45  host: abbb54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepiej dać ma WOŚP niż Pasibrzuchowi po kolędzie lub na tacę:-D

  • -2

    46. ~  2017-01-11 18:58:41  host: user-188-33-87-139.play-internet.pl

    Lepiej dać osobie potrzebującej niż dawać kasę na niejasne przepływy gotówki i w tle Przystanek Woodstook. CAŁA KASA I ODSETKI powinny iść na pomoc do szpitali, a niena hulanki i deprawacje. Szkoda tylko, że taki fenomen stał się nietransparentny i tym samym niezbyt zaufany. A tak na marginesie każdy rząd uwzględniał przypływ gotówki z WOŚP dla służby zdrowia. Ota taka dobrowolna ściepa. Ciekawe czyją własnością stanie się sprzęt po prywatyzacji szpitali.

  • -2

    47. ~  2017-01-11 19:02:55  host: user-94-254-179-4.play-internet.pl

    46, dokladnie, popieram

  • -1

    48. ~O. Tadeusz Rydzyk  2017-01-11 19:57:59  host: n15-06-03.opera-mini.net

    Napisalem oswiadczenie ze w razie wypadku zeby nie ratowac mnie urzadzeniami zakupionymi przez wośp. Mam to oswiadczenie zawsze przy sobie. A przy okazji prosze o datki na moje konto, bo rządowe pieniądze juz sie rozeszły. Pozdrawiam

  • 0

    49.  2017-01-11 20:06:42

    48). Napisz jeszcze oświadczenie, że twoje narządy mogą iść na wośp

  • 0

    50. ~O. Tadeusz Rydzyk  2017-01-11 23:01:14  host: n23-05-04.opera-mini.net

    49 Calm7. Pożycz dyche

  • 0

    51.  2017-01-11 23:31:08

    50). Masz kasę ze źródeł termalnych, to ja mam Ci dychę wygrzebać ze swego worka biedy.. ?

  • -1

    52. ~O. Tadeusz Rydzyk  2017-01-11 23:46:31  host: n23-05-04.opera-mini.net

    51. Bogaci są bardziej skąpi, a biedni dają wiecej. Tyle lat zbieram to sie na ludziach znam. To moze 7zł.

  • 0

    55. ~•♥•~  2017-01-12 07:10:17  host: agpl157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    51) to weź się byku za robotę, i nie będzie żadnego worka biedy, a nie siedzisz tu na telepolis i wypisujesz bzdety, nigdy na temat.

  • 0

    56.  2017-01-12 07:13:11

    53, 54, 55). Przestañ mnie kopiować i prześladować maniakalnie

  • 0

    57. ~Wygnany  2017-01-14 15:10:13  host: 8.37.237.61

    Czy ktoś wie dlaczego Owsiak przeniósł swój majdan z telewizji tvp1 /tvp2 do telewizji prywatnej TVN?

  • 0

    58. ~Wygnany  2017-01-15 14:12:07  host: 8.37.237.61

    hmm... nikt nic nie wie...?

  • 0

    59. ~O. Tadeusz Rydzyk  2017-01-15 17:54:17  host: n30-02-06.opera-mini.net

    Bo nie pozwolilem by w tvp było o wośp.

Dodaj swoją opinię