Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play przedłuża bonus za rejestrację numeru

Play przedłuża bonus za rejestrację numeru

orson_dzi 3 Lutego 2017 14:03

7 9

play rejestracja

Sieć Play przedłuża bonus dla osób, które zarejestrują numer na kartę. Osoby, które jeszcze tego nie zrobił mają czas do końca okresu ważności karty.

Osoby, które jeszcze nie zarejestrowały numeru na kartę w sieci Play nie muszą się jeszcze obawiać, że przepadł on bezpowrotnie. Rejestracja numerów jest możliwa do momentu wygaśnięcia okresu ważności karty.

Jeśli numer zostanie zarejestrowany do 17 lutego, to będzie można dodatkowo skorzystać z bonusu za rejestrację. Play ma kilka wariantów bonusu za rejestrację, a jego wysokość zależy od stażu numeru:
  • 100 GB, rok ważności konta - dla klientów Play Internet na kartę,
  • 100 zł, 10 GB, rok ważności konta - dla nowych klientów,
  • 200 zł, 10 GB, rok ważności konta - dla numerów ze stażem w sieci 1-2 lata,
  • 300 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż 2-3 lata,
  • 400 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż 3-4 lata,
  • 500 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż powyżej 4 lat.

Bonusy są ważne przez 30 dni. Aby je uruchomić należy wysłać SMS-a o treści START.300 na numer 111 lub skorzystać z kodu *111*388*1#

Zobacz: Regulamin bonusu za rejestrację numeru w Play





Dodatkowo cały czas trwa loteria, w której do wygrania jest milion złotych. Jej finał został zaplanowany na 17 lutego.

Zobacz: Milion złotych do wygrania w loterii sieci Play

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój numer jest zarejestrowany wprowadź krótki kod *111*49*1# lub wyślij SMS-a o treści REJESTRACJA na numer 111.

Numery na kartę sieci Play można zarejestrować:
  • w punktach stacjonarnych - salony, kioski Ruchu, Kolporter i InMedio, na Poczcie, wybranych Stacjach Benzynowych oraz specjalnie stworzonych punktach (pełna lista znajduje się na tej stronie),
  • w serwisie transakcyjnym banku Millennium i ING,
  • internetowo na portalu Play24,
  • przez telefon pod numerem 730 300 300.

Zobacz: Nowe bonusy za przeniesienie numeru do Play na Kartę

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play | bonus za rejestrację

w sumie: 38
  • 0

    19. ~PiŁa  2017-02-03 23:27:45  host: user-94-254-241-137.play-internet.pl

    Te bonusy to lipa. Dostałem 10 Gb ze dwa tygodnie temu. Play chwili się dużymi limitami, ale już nie mówi, że chodzi tylko o 3G i ciągle zrywa połączenie. Mam w Play abonament na internet i tam nic nie zrywa i jest LTE. Na takim samym modemie. Cwaniaczki!

  • 0

    20. ~ja  2017-02-04 08:36:59  host: user-94-254-242-132.play-internet.pl

    Do 19..a może ci poprostu zrywa 3g bo jest przeciazona a z drugiej karty logujesz się na lte i tak jest więcej luzu?

  • 0

    21. ~Marco  2017-02-04 08:46:53  host: dug169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chciałem przestrzec osoby które chcą przedłożyć bonus za rejestrację numeru w Play bądź Red Bull Mobile aby nie byli rozczarowani nagłą utratą środków opisując mój przypadek.
    Obecnie korzystam z Red Bull Mobile (wcześniej z Play na kartę od 2011 roku). W dniu 1 stycznia 2017 roku uruchomiłem bonus za rejestrację i otrzymałem 10 Gb i 500 zł z racji dłuższego stażu w sieci Play. Ponieważ sporo mi zostało a termin końca bonusów upływał 31 stycznia, dzień wcześniej doładowałem konto przez Facebooka ze strefy doładowań kwotą 5 zł aby przedłożyć bonusy. Dzięki temu dostałem 75 gr które z pozostałą kwotą przedłożyło mi środki do 31 marca i 500 Mb które z pozostałymi gigabajtami wydłużyły swoją ważność do 4 lutego. Wszystko sprawdziłem na Play24.
    Niestety w dniu 1 lutego środki promocyjne (złotówki i gigabajty) zostały wyzerowane, łącznie z tymi otrzymanymi za doładowanie.
    Napisałem reklamację i na drugi dzień oddzwonił do mnie konsultant informując że wszystko jest zgodne z regulaminem ponieważ środki promocyjne za rejestracje przepadają po miesiącu. Niestety w tym przypadku przepadły również środki z bonusu za doładowanie. Cóż bardzo rozczarował mnie tym Play gdzie do tej pory środki promocyjne kumulowały się a data następnych środków przedłużała całość.
    Czarę goryczy jednak przelała się gdy konsultant na pytanie odnośnie ograniczenia prędkości roamingu krajowym do 3 Mb/s odpowiedział że na ten temat nie mają żadnych informacji aby coś takiego było. Dziwne ponieważ rzecznik Play-a mówił o tym i podały tą informację wszystkie portale telekomunikacyjne a oni w Play tego nie wiedzą.

  • 0

    22.  2017-02-04 09:13:10

    @21-Marco: u innych operatorów też chyba większość konsultantów niewiele wie, chociaż są wyjątki, ale nigdy nie wiesz na kogo trafisz przy rozmowie. Dlatego ja osobiście wolę pisać do operatora na mail. Wtedy jest większa szansa że odpisze ktoś bardziej kompetentny, choć nie zawsze tak bywa. No i w razie problemów mam podkładkę- ich odpowiedź.

  • 0

    23. ~Marco  2017-02-04 10:24:13  host: dug169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @frasag
    I dlatego właśnie wszystko opisałem w zgłoszeniu, nawet poruszyłem temat ograniczenia predkości w roamingu krajowym ale raczej w ramach aluzji a nie zgłoszenia reklamacyjnego. Konsultant jednak poruszył ten temat idąc w zaparte że nie ma ograniczenia, że nie mają takich informacji pomimo że wskazałem źródło, komunikat rzecznika prasowego Play.
    Szczerze mówiąc nie chciałem się kłócić z konsultantem bo pewnie musi tak mówić ale żal mi się zrobiło że musi grać takiego "przygłupa" i udawać że wszystko jest ok. Szkoda że Play tak traktuje swoich konsultantów bo to przecież są ludzie myślący. Cóż rozmowa nagrywana i pewnie nie chcą się narazić.

  • 0

    24.  2017-02-04 10:25:20

    @22 tu jest wiekszy problem gdyz Gruszka czyli rzecznik PLAY twierdzi ze Bonus mozna przedluzyc na oficjnym spotkaniu z dziennikarzami.
    A teraz ludzie nie moga przedluzac bonusa!!!!
    http://tlp.is/ck6
    PS> Nie wspomne ze 3 razy zmieniali po cichu ragulamin. Np. zmniejszyli z 10 do 3 mozliwych numerow ktore moga dostac bonus.
    Ja swoje roszczenia zglaszam do UOKIK
    Polecam http://tlp.is/ck7
    http://tlp.is/ck8

    Z rozmowy z rzecznikiem P4 Marcinem Gruszką:
    "... nie podoba mi się trochę, że to 500 zł jest tylko na miesiąc... co zrobić..., żeby z tego korzystać dłużej?

    ... można doładować się za określoną kwotę, która przedłuża te środki... wystarczy doładować się np. na stronie doladowania.play.pl... można włączyć pakiet promocyjny, który przedłuża te środki, są opcje...

    ... czyli to nie jest tak, że tylko dajemy te 500 zł np. czy 100, czy 200 na miesiąc, a później już nic z tego nie ma... po prostu trzeba je przedłużyć... musicie to przedłużyć, musicie o to zadbać..."

    Czyli zachęcali do rejestracji numerów w Play i dawali coś więcej niż konkurencja, bo możliwość przedłużenia bonusu. Czekamy na podobny filmik z rzecznikiem w roli głównej, w którym powie jak ładnie redukowano te "opcje".

  • -1

    25.  2017-02-04 10:43:10

    23). To teraz Ty nagraj taką rozmowę i wyślij to do rzecznika. Inaczej każdy z nich będzie gadał własne ,,comusiępodoba''

  • 0

    26.  2017-02-04 11:26:29

    Zdarza się że zadzwonią, gdy muszą coś sprawdzić- nawet w niedzielę dzwonili, gdy nie odbierałem- to esa przysłali żeby odebrać i znowu dzwonili. Ale to rzadkość. Często tylko patrzą żeby jakoś pozbyć się "intruza" i wciskają mu kit, a sami często nie znają regulaminów.

  • -1

    27. ~d  2017-02-04 11:28:03  host: apn-46-76-191-141.dynamic.gprs.plus.pl

    kiedy zmienią warunki podczas meczu ?
    Cały p4 zachęcić zminić warunki tak jak ich partner roamingowy tmobile, uczeń przerósł mistrza...
    nie ufam p4 wpieranie upa potwierdza te słowa!

  • 0

    28. ~Silny  2017-02-04 13:13:53  host: user-109-243-87-131.play-internet.pl

    @zakopane podałeś wiele przydatnych cytatów i linków o ktorych większość nie wiedziała.

    Ja mam też kilka zgłoszonych reklamcji do Play i dopiero jedna została rozpatrzona po zgłoszeniu telefoniczmym pozytywnie. Jednak nadal czekam na ich właczenie podobno mają 7 dni po telefonie.
    Pozostałe cierpliwie czekają i jak nie zostaną załatwione po mojej myśli, to tez nie będę się z nimi szarpał i sprawe zgłosze do UOKiK a nawet poinformuje media.

  • 1

    29. ~  2017-02-04 13:17:52  host: user-94-254-129-132.play-internet.pl

    "Usługa chwilowo niedostępna. Spróbuj później". "Request timeout". Tak odebrałem bonus w Play za rejestrację. Cały Play.

  • 0

    31. ~  2017-02-04 13:54:15  host: user-94-254-129-132.play-internet.pl

    @21 a u mnie po rejestracji dodało aż 45GB do promocyjnego konta transmisji.

  • 0

    34. ~  2017-02-04 18:08:30  host: 185.137.18.247

    podsumowujac jak zwykle bałagan - ja też na jednym telefonie miałem bonus (akurat pieniadze) dłużej - nie wiedziec czemu i do tego dodali mi po miesiącu więcej niż te 100PLN

    oczywiście mnie to zwisa, bo i tak nie wydaję z tych pieniedzy nic, ale to jedynie potwierdza ze jest bałagan - w końcu bonus zniknął ale chyba po 3 miesiacach...

  • 0

    35. ~Calm7  2017-02-04 20:52:21  host: 217.96.143.212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    :-D :-D:-D !!!

  • 0

    36. ~Calm7  2017-02-04 20:58:47  host: 217.96.143.212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29). Wyślij sms-a START.300 na nr. 111 to działa. kody nie działają:-D

  • 0

    37. ~  2017-02-04 22:33:39  host: user-94-254-163-125.play-internet.pl

    A w Fakcie to działa ?

  • 0

    38. ~WKS  2017-02-05 16:02:44  host: 89-74-253-1.dynamic.chello.pl

    @MARCO

    Miałem taką samą sytuację, play odebrało mi wcześniej zgromadzone GB odbierając po miesiącu bonus za rejestrację, którego nie wykorzystałem.

    Straciłem 20 GB. Reklamacje nie pomogły, napisałem do UKE wniosek o mediację, UKE wstawiło się za mną, Play oddał 20 GB i dorzucił stówę na konto ważne pół roku (tak jak i 20 GB). Polecam.

  • 0

    39. ~edek  2017-02-05 21:34:54  host: c202.przemysl.zicom.pl

    przeciez przez doładowanie na profilu play mozna przedluzyc bonus i nie jest 30 dni tylko dluzej jak sie co miesiac ładuje

  • 0

    40.  2017-02-06 11:31:40

    Bonusy Play wlaczone na pocz. grudnia na 3 kartach w styczniu zostaly WYZEROWANE, konsultantka wyjasnila ze to zgodne z regulaminem, bo jedynie wlaczone we wczesniejszych miesiacach sa przedluzane. Na dodatek predkosc i zrywanie lacza... Wlasnie przenioslam numery do Orange, dostalam po 100 GB na kazdy, predkosc b. dobra i zaluje, ze meczylam sie wczesniej. Na dodatek dowiedzialam sie, ze Orange przedluzyl swe Bonusy znacznie wczesniej przed Playem o czym nie wiedzialam przedtem a szkoda. Sprawdzajcie, nie robcie bezwiednie bledow jak ja zrobilam...

  • 0

    41. ~hunter  2017-02-26 08:37:57  host: user-46-112-92-209.play-internet.pl

    Kama00 - ewidentnie tzw "marketing szeptany".

Dodaj swoją opinię