Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play promuje ofertę dla studentów

Play promuje ofertę dla studentów

WitekT 15 Października 2009 17:57

0 0
Play uruchomił specjalną stronę z ofertą dla studentów. Promuje ją konkurs, w którym można wygrać 3 tys. zł na opłacenie czynszu.

Na stronie playstudent.pl można zapoznać się z ofertą Play skierowaną do studentów, zapisać się na płatne, trzymiesięczne praktyki, a także wziąć udział w konkursie na hasło kampanii studenckiej. Główna nagroda to 3 tys. zł, przewidziano też dwie nagrody pocieszenia po 1 tys. zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~  2009-10-15 20:50:11  host: v01-07.opera-mini.net

    @14 od kiedy 1za2 i pakiety sa w cenniku pf?mirekb

  • 0

    18.  2009-10-15 20:51:52

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, panowie ;)

  • 0

    19.  2009-10-15 20:56:42

    mirekb (17) - a w którym miejscu napisałem coś takiego? Wręcz zadałem pytanie o PROMOCJĘ "Zbieraj Minuty".

  • 0

    20. ~  2009-10-15 21:08:12  host: v04-07.opera-mini.net

    @14 zle zrozumialem..29 i 365 w cenniku.zwracam racje.jednak wierze ze cykliczna miesieczna oplata w pf z tytułu 1za2 to kwestia krótkiego czasu.w p4 jest za duzo ludzi z Orange.szczególnie Dobrzyński i Sobolewski.mirekb

  • 0

    21.  2009-10-15 21:12:39

    mirekb (20) - Przecież nie mam Ci tego za złe. ;-) Oj chciałbym żebyś jednak mylił się w kwestii promocji "Zbieraj Minuty"...

  • 0

    22.  2009-10-15 21:22:24

    W necie już krąży foto Nokii N920 xd.

  • 0

    23. ~despera  2009-10-15 21:30:51  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    ta ta play play chyba STOP.... Multimo ich wywala z kąpielą...

  • 0

    24. ~mirekb  2009-10-15 21:31:18  host: wap.mobile.project4.pl

    tez bym chcial aby w pf 1za2 byly jak w spk-w cenniku,ale p4 wie ze tam transfer tez cennikowo..odebralem agenta od ubezpieczen wczoraj na mini mix..42 mín gadki.ani jednej minuty z 1za2 nie przyznali.a nr stacjo wiec mnp odpada.cos konfiguruja.moze na lepsze?oby.mirekb

  • 0

    25. ~frshman  2009-10-15 21:51:49  host: chello089077213035.chello.pl

    dziwne. u mnie 2za1 działa bezproblemowo. wczoraj naliczyło, dziś naliczyło...

  • 0

    26. ~  2009-10-15 23:07:43  host: v03-08.opera-mini.net

    Mirekb, za bardzo wróży za mało wie. Zaczynasz wymyślać jakieś pierdóly jak typowy przeciwnik p4. Jak oferta nie będzie korzystna to się zrezygnuje, mówmy o ofercie która jest dostępna obecnie, a przyszłość zostawmy w spokoju.

  • 0

    27. ~hmm...  2009-10-15 23:36:23  host: chello089074253137.chello.pl

    'hmm...' czyli autor postu nr 1 - odpowiedź na kilka postów mało rozwiniętych pracowników Playa'a odpowiadających na mój komentarz: Nie wiem dlaczego (barany) piszecie coś o centertelu itd. - w przeciwieństwie do Was nie pracuję dla żadnej sieci komórkowej. Komentarz pisałem sobie w pociągu korzystając z internetu orange (może i korzystałbym z Play'owego gdyby on gdzieś działał...:) a teraz korzystam w domu z chello co nie znaczy że pracuję dla chello. To tyle baranki pracujące w Play z prowizją za każdy kłamliwy post o tej psudo sieci. Pa:)

  • 0

    28. ~poko  2009-10-15 23:58:49  host: nat-pra-1.aster.pl

    mirekb: jedyne możliwe wyjaśnienie: agent dzwonił z numeru Play, a Tobie uciekły 42 minuty życia

  • 0

    29. ~mirekb  2009-10-16 08:39:42  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @26 jestem abonentem p4 od roku.będę nim jeszcze minimum 24 miesiące.nie jestem i nigy nie będę ich przeciwnikiem bo dzięki p4 mam taniej będąc w simplusie ;-)jestem przekonany że wprowadzenie opłaty za 1za2 jest wysoce prawdopodobne(nie mylić z wróżeniem),nikt się z moją opinią nie musi zgadzac.@28 drogi kolego,numer był stacjonarny wiec zgodnie z regulaminiem minuty mi sie należą.wszystko w ramach regulaminu

  • 0

    30. ~heman  2009-10-16 10:16:57  host: dpg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta oferta super nadzwyczajna nie jest. a praktyki w P4 to pomysł ryzykowny, biorąc pod uwagę poziom ich pracowników ;)

  • 0

    31. ~zorro  2009-10-16 10:24:49  host: glp250.internetdsl.tpnet.pl

    kolejna marketingowa ściema Playa

  • 0

    32. ~  2009-10-16 11:54:23  host: v03-13.opera-mini.net

    14. Zapomiales dodać bonusu za doładowania w Playu, ja ostatio doładowalem sobie konto za 100zł, dostałem 30 minut do Playa i stacjonarnych, 30 minut do wszystkich do tego jeszcze 20zł bonusu na wszystkie usługi, nikt na razie nie da mi lepszych warunków :-P

  • 0

    33. ~klimass  2009-10-16 16:38:24  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    Ogolnie uwazam, ze oferta OnePlay z promocja 3x wiecej i telefonem Nokia E63 to super sprawa. Co jak co, ale zeby nie Play, to o takiej promocji mozna by bylo sobie tylko pomarzyc. Nie mowiac juz o tym, ze jak ktos mieszka w miescie, dolozyc do tego 15zl miesiecznie na 500MB pakiet i mysle ze to juz wystarczy kazdemu (przynajmniej jesli mowa o pierwszym roku) :)

  • 0

    34. ~  2009-10-16 18:31:33  host: inet20909nb-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    wg mnie powinni sie bardziej skupic na dotychczasowych ofertach i uslugach bo kuleja coraz bardziej... Pomijajac to. Grupa w jakiej zalicza sie studentow to grupa mobilna:))) a z tym netem to tak nie bardzo:)

  • 0

    35. ~uzer  2009-10-16 18:39:27  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    34. Pomysl a w jakich miastach sa osrodki studenckie: krakow, warszawa, wroclaw , gdansk itd itp. - tam zasieg taniego neta w play jest.

  • 0

    36.  2009-10-16 22:11:06

    34. - co rozumiesz przez "mobilność"? Ja studiowałem dawno - nie było internetu jeszcze u nas w rozumieniu takim jak się dzisiaj go definiuje, bo sieci komputerowe jak najbardziej były. Mobilność sprowadzała się do akademika i szkoły. Dzisiaj raczej nic się nie zmieniło., WNa uczelni dostęp jest, w akademiku też. W tramwaju jak potrzeba to tylkokomórka i to bez bajerów raczej. Nie rozumiem tej mobilności o jakiej mówisz. Mój syn ma w cenie akademika gniazdko z dobrym łączem w ścianie. W szkole ma komputery podłączone do sieci, swój też podłaczy gdzie i jak chce... Czego więcej trzeba? Na stołówce studenckiej przy szczawiowej z jajkiem albo cynaderkach?

Dodaj swoją opinię