Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play promuje e-Fakturę darmowymi minutami i transferem

Play promuje e-Fakturę darmowymi minutami i transferem

LuiN 8 Lutego 2010 19:10

0 0
Od 9. lutego klienci usług abonamentowych sieci Play będą mogli uzyskać dzięki Promocji E-Faktura darmowe minuty na połączenia wewnątrz sieci lub 0,5 GB transferu internetowego.

Promocja skierowana jest do użytkowników ofert abonamentowych Play dla klientów indywidualnych, w tym ofert dostępu do Internetu Play Online. Zgoda na otrzymywanie faktury drogą elektroniczną musi być wyrażona w formie pisemnej - w salonie Play lub wysłana pocztą.

Dla osoby, które zrezygnują z papierowej faktury, otrzymają przez 6 kolejnych miesięcy pakiet 30 minut na połączenia wewnątrz sieci Play (aktywowany kodem *111*64*1# lub przez stronę operatora). Użytkownicy ofert internetowych zamiast tego otrzymać mogą pakiet 500 MB transferów, przyznawany przez 6 kolejnych miesięcy (aktywowany kodem *111*65*1# lub przez stronę operatora).

Pakiety aktywować można po otrzymaniu pierwszej e-Faktury. Uruchamiane są między godziną 00:00 a 01:00 dnia następującego po dniu zlecenia aktywacji pakietu.

Zobacz: regulamin oferty Promocja e-Faktura (plik .pdf; 564 kB).

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 55
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2010-02-09 08:11:55

    u mnie widac pakiet 100MB za 5 zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~  2010-02-09 08:18:10  host: p10-12.opera-mini.net

    Do 35: to jak nic ciekawego nie dadzą to zawsze można przejść do konkurencji. Np mbank mobile 19gr do wszystkich czy gaduair(jak tylko obniżą koszt 100min z 9zł na 5-7zł i koniecznie muszą dodać też do tego na numery stacjonarne a nie tylko do GA).Co zaś tyczy się tych niby nowych pakietów netu w pf 100MB za 5zł a naliczanie pakietów nadal będzie złodziejskie co 100kB to marna oferta.1kB byłoby ok

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2010-02-09 08:32:01

    Play nie radzi sobie ze zwykłymi fakturami,a co dopiero z tymi.Tyle błędów na fakturach,to jeszcze w żadnej sieci nie miałem.Polecenie zapłaty też nic nie kosztuje,ale faktura papierowa jest.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~wosq  2010-02-09 08:38:44  host: v01-16.opera-mini.net

    Przeczytałem regulamin i aż nie wierzę - trzeba listownie, lub osobiście w punkcie Play. A w takiej Netii można poprzez internet zamówić e-fakturę. Wiem, bo mam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~kamishone  2010-02-09 09:13:49  host: chello084010110088.chello.pl

    do 24 *111# wybierz 3 usługi i tam znajdziesz pakiet 100 mega 1gb 2gb i 500mb

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~mirekb  2010-02-09 09:27:17  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @37 rynek sie troche ustabilizował wiec jak dla mnie nie ma potrzeby skakac z sima na sim.w pf jest jak trzeba,bo duza gadam z kilkoma nr z play i kazda inna ofrerta jest dla mnie droższa,jeszcze biorac pod uwage net wreszcie mam wszystko w sensownej cenie na 1simie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~pawel  2010-02-09 09:31:27  host: host-89-228-64-194.olsztyn.mm.pl

    Jesteś już w promocji stan darmowy w Play. Doładuj konto na sumę 30 zł, a będziesz rozmawiać za 0 gr/min w Play. Więcej na playmobile.pl Czyżby rewolucja pierwszy operator dający darmowe rozmowy wewnątrz sieci ?? :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43.  2010-02-09 09:35:47

    Faktura na zawsze, promocja na 6 miesiecy. Nie, ja podziekuje, umiem liczyc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~gutek  2010-02-09 09:56:42  host: dpk177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play się lubuję w rabatach i bonusach na kilka miesięcy, w sumie nic nowego. Do tego te 30 minut to nie za dużo. Raczej mało osób się skusi

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~haju  2010-02-09 10:32:05  host: dynamic-78-8-7-8.ssp.dialog.net.pl

    a ja zauważyłem coś takiego w playonline fresza: Play online w telefonie 100MB 5,00 PLN Opłata abonamentowa Możesz jeszcze kupić: 1 :))))))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~  2010-02-09 11:06:46  host: bbl24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi się podoba ta promocja. E-fakturę mam od długiego czasu i dzwoniłem do BOK-u i powiedzieli, że mogę sobie włączyć ten pakiet, nawet jest widoczny w Play24. Po co mi papier z koro na elektronicznej też jest wszystko co chce wiedzieć. A przynajmniej korzyść jest trójstronna dla mnie, dla play i dla środowiska :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~ildon  2010-02-09 11:56:48  host: 94.254.193.165

    wie ktoś czy będzie można odliczyć sobie net od podatku dysponując taką fakturą? Zmieniło się coś u baboli w usach?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    48. ~wroc  2010-02-09 14:09:24  host: 109.243.74.208

    @28, @47 E-faktura Play jest podpisana cyfrowo i powinna umożliwiać odliczenie internetu od podatku. Oczywiście faktury składujemy elektronicznie (np. nagrywany na CD), a nie drukujemy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49.  2010-02-09 15:58:31

    "Pakiet 30 minut do Play i na stacjonarne e-Faktura może włączyć każdy z Abonentów oferty głosowej, który ma aktywowaną usługę e-faktura." czyli wynikałoby z tego że można sobie pakiet za 3 zł. włączyć ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~stz  2010-02-09 18:53:31  host: 109.243.210.146

    Nie narzekajcie na Play, że daje mało minut czy tylko na 6 miesięcy za e-fakturę, Zobaczcie co Wam daje Plus, poprostu nic nie daje. Macie rację, że aktywacja usługi jest utrudniona. Tutaj Play ma minusa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51.  2010-02-09 21:16:06

    U mnie włączenie e-faktury i ten pakiet 30 minut/6 miesięcy kosztuje 3zł. Czy u was także tak jest?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~  2010-02-10 07:55:46  host: v04-14.opera-mini.net

    Sprawdzalem na 2 kontach jednym z wlaczona e faktura i bez wlaczonej. Na obu jest oplata 3 zl. Trzeba testowo wlaczyc i sprawdzic czy policza dodatkowo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53.  2010-02-15 14:56:49

    UWAGA, po włączeniu pakiet jest dostępny w cenie 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy. Później cena pakietu wynosi 3 zł + VAT. Po 6 miesiącach można zdezaktywować pakiet.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~  2010-02-22 03:44:33  host: v10-13.opera-mini.net

    Wlaczylem ten pakiet wczoraj. Nie doliczyli nic do abonamentu czyli tak jak powinni. Pozniej sprawdze jak to bedzie z abo gdzie aktywowalem e-fakture juz dawno. Kod *111*64*3kratka podaje tylko stan uslugi, nie widac liczby minut. Widac ja za to w play24 jako minuty do play.