Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: promocja nakrętkowa na finiszu

Play: promocja nakrętkowa na finiszu

Q! 30 Grudnia 2011 13:07

0 0
Play, za pomocą materiału wideo, przypomina o kończącej się Promocji nakrętkowej. Można z niej skorzystać do końca 2011 roku.

W Promocji nakrętkowej w zamian za kody z nakrętek półlitrowych napojów Fanta lub Sprite otrzymać można doładowanie konta w wysokości 2 zł lub starter Play z usługą darmowych rozmów i SMS-ów w Play przez 10 dni. Szerzej o promocji pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Teraz Play przypomina o promocji, która kończy się wraz z końcem 2011 roku.


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~  2011-12-30 13:58:20  host: z41-09.opera-mini.net

    9, zalezy gdzie dzwonisz ale ja rozwazalbym orange i heyah

  • 0

    12.  2011-12-30 14:06:42

    Mnie bardziej zastanawia co z T-Mobile'owymi Zawsze Rozmawiaj, Wszędzie Rozmawiaj i Wszędzie w Sieci, które to ważne są tylko do 31.12.2011.

  • 1

    13. ~Plum1973  2011-12-30 14:12:58  host: wap.plusgsm.pl

    Wspaniale owocuje obciecie inwestycji o 94%. Gratuluje kultury technicznej...

  • -1

    14. ~penny  2011-12-30 14:15:44  host: abpg241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Coraz częściej zastanawiam się nad zmianą operatora! Wcześniej byłem w Plusie było wporzadku ale drogo, teraz jest tanio ale z jakością bywa różnie. Najgorsze jest to jak nie mogę się do kogoś dodzwonić z mojego numer w play, a z numeru w innej sieci mogę.

  • 0

    15. ~smok  2011-12-30 14:20:42  host: user-31-175-217-181.play-internet.pl

    14@ To ciekawe bo ja takich problemow nie mialem. Przy okazji awarii czesciej slysze o klopotach sieci w T-Mobile niz w Play.

  • 0

    16. ~Błękitek  2011-12-30 14:24:24  host: user-46-113-68-16.play-internet.pl

    Czy ktoś może wie co dalej z promocją w mBANKU 19 gr. do wszystkich sieci, zostanie po raz kolejny przedłużona? Czy mam już myśleć o zmianie operatora? Co do PLAY jak zwykle widzę leje się jad na forum, bo jacyś nakrędkowicze za 1 PLN z Allegro nie doładowali swoich smartfonów w PLAY. Dajcie sobie spokój T-Mobile, Orange, Plus pożeracz kasy z SIM wszyscy mają awarię a w y wieszacie psy :-)

  • 1

    17. ~smok  2011-12-30 14:26:05  host: user-31-175-217-181.play-internet.pl

    Polowa komentarzy to normalnie jakies "hejtowanie" Playa. Ludzie opanujcie sie ze swoja zlosliwoscia.

  • -1

    18. ~...  2011-12-30 14:59:07  host: user-109-243-146-254.play-internet.pl

    @17 A kim Ty jesteś, żeby nakazywać komuś jak ma wyrażać swoje niezadowolenie? Przy okazji radzę zwrócić uwagę jakiego języka sam używasz. Wszystkie kwestie dotyczące komentarzy są w regulaminie i Twoje widzi mi się pełni tu rolę piątego koła u wozu.

  • 0

    19. ~miachal85  2011-12-30 15:02:52  host: net-83-175-143-22.markom.krakow.pl

    No to można się wkurzyć. Wklepałem już 3 kody i czekam od 26 grudnia na promocyjną kasę. Na stronie coca coli wszystko ok. Piszą że do 72h kasa będzie na koncie. Niestety pozostaje niesmak że PLAY tak robi ludzi w konia na koniec. A na dodatek jeszcze ta reklama. Owszem PLAY ma dobra promocje, ale taka opieszałość (mam nadzieje że kasa jeszcze do mnie dotrze) pozostawia złe skojarzenia.

  • 2

    20.  2011-12-30 15:10:45

    Zgłaszajcie wszystko do PFY na forum,maila lub rzecznika.Wszystkie sprawy powoli,ale z rekompensatami uznają!!!

  • 0

    21. ~skalarek  2011-12-30 15:20:35  host: ip-78-30-120-49.free.aero2.net.pl

    Nie przesadzajcie - Play ma najlepszy zasięg w kraju: sieć własna + Plus + Orange.

  • 0

    22.  2011-12-30 17:14:38

    Co to za trzask 1:08? :/

  • 0

    23. ~mirekb  2011-12-30 18:05:00  host: apn-95-41-222-27.dynamic.gprs.plus.pl

    no tak..strona cocacoli przez kilka miesiecy nie chodzila a im sie w grudniu po poludniu przypomnialo ze jak bedziesz kupowac na sylwestowe picie przepitke do gorzały to wez fante/sprita a moze odzyskasz 2 zl.zabawne to czasem..no chyba ze masz nr w orange i pijesz pepsi to dostaniesz minuty/smsy ;-)

  • 0

    24. ~  2011-12-30 18:52:03  host: 178-37-106-137.adsl.inetia.pl

    kody wbiłem 24 grudnia i do tej pory nie dostałem kasy:(

  • 0

    26. ~lemur  2011-12-30 20:50:15  host: 77-253-195-57.adsl.inetia.pl

    @12, jakby co, to w Heyah masz 59gr/min do UE i tani roaming. Poza T-Mobile to najtańsza alternatywa.

  • 0

    27. ~  2011-12-30 22:22:45  host: ip-157-25-58-225.multimo.pl

    26. I 80 gr/min do Play.

  • 0

    28.  2011-12-30 23:35:56

    Ja 3 dni temu doladowalem konto z fanty i dopiero dzisiaj mi to zaliczyli. Przynajmniej nie przepadla kasa :P

  • 0

    29. ~aqq  2011-12-31 09:38:29  host: catherina.static.korbank.pl

    Ja dostałem na razie 3 doładowania z 8 wklepanych. Zobaczymy co dalej. Bo tak na kilku numerach

  • 0

    30. ~User  2011-12-31 14:39:01  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Ile ważne są te doładowania, na co można je wykorzystać i czy z schodzą z konta w pierwszej kolejności?

  • 0

    31. ~User  2011-12-31 14:41:41  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Dobra, znalazłem w regulaminie. Kody ważne 30 dni od przyznania na krajowe połączenia głosowe, wideo, SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na połączenia głosowe do sieci stacjonarnych w Polsce realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej P4

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-157-48.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

Pragmatyk | 2017-03-29 11:18:18

@4http://tlp.is/cra


~Red | 2017-03-29 11:13:38

@5 z tym pełnowartościowym ultra mobilnym PC to przesadziłeś ;)


~ | 2017-03-29 11:10:33

4. Obiektyw ma ruchome soczewki.


~tłumacz przysięgły | 2017-03-29 11:08:49

Design to po polsku wygląd.


~ | 2017-03-29 11:07:55

42. Jak to kto? Witek!

Ankieta

Czy T-Mobile darmowymi 20 GB "uwolnił Internet"?

T-Mobile: 20 GB gratis dla każdego

 

Zobacz wynik | Opinie (16)

Archiwum Ankiet