Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: promocja Formuła 4.0 ze smartfonem i supersmartfonem

Play: promocja Formuła 4.0 ze smartfonem i supersmartfonem

Q! 28 Marca 2012 12:29

0 0

Wraz z nową ofertą Formuła 4.0, Play wprowadza towarzyszącą jej promocję. Do taryf z kartą SIM dochodzi możliwość zakupu smartfona.



Oferta podzielona została na dwie części. Pierwsza z nich przeznaczna jest dla abonentów przedłużających umowę oraz przenoszących numer z abonamentu od innych operatorów. Z drugiej mogą skorzystać pozostałe osoby, czyli klienci przenoszący numer na kartę od innego operatora, aktualni abonenci z umową, użytkownicy Play oraz nowi klienci.

play formula40 promocja ze smartfonemDostępne są trzy wysokości abnamentów dla pierwszej grupy klientów:
za 99 zł z telefonem i pakietem danych 200 MB (pierwszy miesiąc gratis, później 7 zł),
za 129 zł ze smartfonem i pakietem 2 GB danych,
za 159 zł z supersmartfonem i pakietem 2 GB danych.




play formula40 promocja ze smartfonemDla drugiej grupy klientów wysokość abonamentów jest o 10 zł większa. Wybór papierowej zamiast elektronicznej faktury oznaczać będzie dla wszystkich dodatkowy koszt w wysokości 10 zł.

Telefonami wiodącymi w przypadku wyboru oferty z supersmartfonem będą Samsung Galaxy S II oraz Nokia Lumia 800. Ich koszt w najwyższej taryfie wynosić będzie 1 zł.

Szerzej o ofercie Formuła 4.0 pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz:
dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy S II w katalogu
test telefonu Samsung Galaxy S II
dane techniczne i zdjęcia Lumii 800 w katalogu.
test telefonu Nokia Lumia 800

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    14. ~  2012-03-28 13:00:48  host: z52-05.opera-mini.net

    @12 - i tak lepiej niż TMobile z dziadowskimi 120 minutami.

  • 0

    15. ~prezes  2012-03-28 13:28:45  host: user-46-113-249-87.play-internet.pl

    Planowalem zmienic operatora i isc do orange a tu niespodzianka

  • 0

    16. ~fkicha  2012-03-28 13:40:12  host: 80.51.146.138

    To jest BOMBA dla osób które sms-ują i dzwonią trochę, REWELACJA i Rewolucja. jest się nad czym zastanawiać. BRAWO PLAY

  • 0

    17. ~Qper  2012-03-28 13:42:20  host: fis242.internetdsl.tpnet.pl

    @11 Zdecydowanym minusem jest usługa BlackBerry za jedyne 2 zł ;)

  • 0

    18. ~s2  2012-03-28 13:48:21  host: host-109-197-61-167.cable.pruszcz.turmak.pl

    Na jaki czas jest abo z galaxy s2?

  • 0

    19. ~b  2012-03-28 13:52:20  host: ip-78-30-122-237.free.aero2.net.pl

    Po co brac smartfona do takiego abo- jak i tak nie starczy akumulatora ? :D :D :D :D Ja juz wiem, ze biore tylko sim.

  • 1

    20. ~GGiBBa  2012-03-28 14:38:15  host: 94-40-93-78.di-net.pl

    Mój obecny abonament to 85zł. W tym 450min/all 1 gb transferu + smartfon za 1zł. Przyznam się szczerze, że dla normalnego użytkownika który lubi rozmawiać, ale nie wisieć na telefonie to i tak za dużo. Co do oferty formuła 4.0 mam ambiwalentne odczucia: przy 79 zł niski pakiet danych( 200mb), do tego trzeba płacić 7zł za stacjonarne lub 19 gr/min. A ja nie lubię dodatkowych kosztów na fakturze, której zresztą teraz nie dostanę, bo przecież 10 zł piechotą nie chodzi. Umowa kończy mi się w grudniu i chętnie zostałbym przy swojej ofercie, ewentualnie zwiększył transfer na 2gb. No ale nowego smartfona to pewnie nie dostanę z obecną ofertą, a 159zł za abonament nie uśmiecha mi się płacić( 100 to max co przełknę=] Ale coś za coś. Trzeba będzie to przemyśleć, dobrze że pół roku jeszcze umowy zostało:))

  • 0

    21. ~David  2012-03-28 14:42:08  host: host-62-122-238-232.wieszowanet.pl

    ciekawe czy tak się w opisach jest, że do wszystkich sieci, a w tym cenniku co przedstawia Telepolis jest "Nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne" Czytajcie ze zrozumieniem :)

  • 0

    22. ~hoh  2012-03-28 14:43:02  host: apn-77-114-164-184.dynamic.gprs.plus.pl

    Jeżeli nie chce wywalać jednorazowo 1000zł na tel w sklepie, to biorę z abo. A jest takich ludzi od groma. do tego załatwisz wszystko w jednym miejscu - bez biegania po sklepach.

  • 0

    23.  2012-03-28 15:33:13

    oferta ciekawa ale ja mam np za 34zł nielimitowane do play i ponad 500 do innych sieci. umowa bez telefonu i mi to spokojnie starcza bo najwięcej dzwonię do play. ale znam ludzi co miesięcznie za rozmowy płacą koło 200zł bez internetu itp. to dla nich nawet za 99 z telefonem będzie dużo taniej. a bez stacjonarnych da się przeżyć:)

  • 0

    24.  2012-03-28 15:34:16

    teraz jeszcze tylko play online niech działa jak połączenia w roamingu i będą najlepsi:)

  • 0

    25. ~b  2012-03-28 15:45:13  host: ip-78-30-109-35.free.aero2.net.pl

    internetu nie biore, bo mam aero2 jako mobilny, bez limitow. Takze przepowiednie, ze teraz czas na oferte no limit w necie mobilnym sa juz nieco przesadzone ;) A i tak praca w domu wiec jest porzadne lacze po kablu. Wiec pakiety danych do tego abonamentu mi odpadaja. Szkoda, tylko, ze stacjonarki nei sa w abo. Chyba jedyny minus tej oferty. I tak ja kupie ;)

  • 0

    26. ~  2012-03-28 16:39:09  host: v09-16.opera-mini.net

    W maju konczy mi sie umowa - chcialem sie przeniesc ale chyba nieee.

  • 0

    27.  2012-03-28 17:04:17

    no i jak tu zmienic operatora, skoro ma najlepszą ofertę?

  • 0

    28. ~patryk  2012-03-28 17:18:50  host: user-164-127-66-231.play-internet.pl

    jakie ceny innych smartfonów?

  • 0

    29. ~BartekGib  2012-03-28 17:38:32  host: 031011206176.warszawa.vectranet.pl

    MIERNA MIERNA MIERNA MIERNA OFERTA ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Play jak zwykle chwali się niczym .... Czymś, co jest ładnie opakowane a w środku beton. 100 albo 109 zł za ofertę ze smartphone'm ? Proszę Was .... Ludzie oczywiście dadzą się omotać. MIERNA MIERNA MIERNA MIERNA OFERTA ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

  • 0

    30. ~  2012-03-28 19:11:43  host: V32-04.opera-mini.net

    29@ Najwidoczniej oferta nie dla Ciebie.

  • -1

    31. ~ff  2012-03-28 19:22:37  host: user-164-126-88-198.play-internet.pl

    29* W każdym News-ie taki sam wpis, ograniczony tłuk :)

  • -1

    32. ~Darkeners  2012-03-28 20:30:02  host: 89-78-255-156.dynamic.chello.pl

    Chyba krytycy zapominają, że poza Smartphonem dostajemy tutaj nielimitowane rozmowy i SMSy... gdyby cena z netem była za te 110 zł, brałbym w ciemno. Elegancki telefon to swoją drogą fajnie dostać. Jakby HTC One X było w miare przystepncej cenie :P Konkurencja w tej cenie nie daje tylu minut i smsów, a o necie nie wspominając. T-Mobile to w ogóle...

  • 0

    33. ~  2012-03-28 21:03:53  host: 178.183.135.129.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @31 - przynajmniej jego brat wyszedł na ludzi. Zna dyrektorów banku.

Dodaj swoją opinię