Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Promocja doładowań w ofercie Mix

Play: Promocja doładowań w ofercie Mix

LuiN 11 Sierpnia 2014 22:00

3 6

12. sierpnia obowiązywać będzie jednodniowa promocja doładowań w ofercie Mix sieci Play.






Przy doładowaniu konta poprzez stronę www.doladowania.play.pl lub profil sieci na Facebooku, klienci ofert Play Mixtura i Formuła Mix liczyć mogą na dodatkowe bonusy (ważne przez 30 dni), zależnie od kwoty doładowania:

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-29 zł 100 MB
30-49 zł 60 minut do Play
50-59 zł 60 SMS-ów do wszystkich sieci
60 zł i więcej 30% wartości doładowania

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: formuła mix | mixtura | play

w sumie: 36
  • -4

    19. ~xs  2014-08-12 09:18:16  host: 87-205-40-117.adsl.inetia.pl

    Te extra 60 minut tylko do playa przy doładowaniu za 30-49 zł to naprawdę rodzynek. ;)))

  • -4

    20.  2014-08-12 09:31:28

    @19 daliby 60 minut ale do wszystkich i byłoby ok.
    Naprawdę tęgie mózgi musiały się przez długi czas głowić jaką by tu promocję zrobić i jeszcze na niej zarobić.

  • 4

    21. ~Karlos20  2014-08-12 09:42:13  host: user-94-254-206-57.play-internet.pl

    Naprawdę myśleliście, że dla MIXa w Play dadzą równie super bonusy do zasileń jak w prepaidach? POMYLILIŚCIE SIĘ.
    MIX dla PLAY to jak abonament - nowa komórka już od 1 zł i stały wpływ comiesięczny za zasilenie. Jak każdy operator chce zarobić.
    Pomyślcie: czy inne sieci też w MIXach robią takie niespodzianki? NIE! Może Heyah się wyróżnia podwójnym zasileniem - ale komu się opłaca ładować 18x po 30 zł dla podwójnego? I to bez telefonu.

  • 4

    22. ~on  2014-08-12 09:49:49  host: abtq127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Darowanemu "koniu" nie zagląda się w zęby...

  • 2

    23.  2014-08-12 12:14:38

    21@ Dokładnie. I tak mix w play jest korzystny: no limit smsy/mmsy, 100 minut, 200 mb neta i nowy telefon: znajdźcie mi taką ofertą u innego operatora?

  • 2

    24.  2014-08-12 12:21:08

    @23
    ja w mixie 30zł/mies. mam nielimitowane sms/mms do wszystkich i nielimit. rozmowy w play i jeszcze mi 10zł zostaje :D no i telefon za 1 zł :) za te pozostałe 10zł kupuję sobie pakiet 60 minut za 9zł do wszystkich i wychodzi mi za minutę 15 gr. i zostaje mi złotówka to czasem sobie na szybko maila sprawdzam :)

  • -5

    25. ~MaRiO  2014-08-12 16:43:10  host: static-68-219.is.net.pl

    24: a obiad jesz rano? :)

  • 1

    26. ~mirekb  2014-08-12 17:52:04  host: apn-46-215-70-65.dynamic.gprs.plus.pl

    coraz lepsze te promocje..zjadaja mi 10zl na no limit do play z doladowania 30zl i daja mi teraz 60min do play ;-)30 smsow byloby uczciwsze

  • -5

    27.  2014-08-12 17:54:35

    taryfy na kartę i abo - dla swiadomych, a mixy - dla nieswoadomych

  • -5

    28.  2014-08-12 17:55:26

    choc to powinnienem napisać na karte dla swiadomych, abonamnety dla swiadomych i nieswiadomych, mixy da nieswiadomych

  • -5

    29.  2014-08-12 17:55:49

    Pytanie po co takim dawac bonusy?!

  • -5

    30.  2014-08-12 17:56:30

    a juz wiem bo i tak 0,0000001% sie o nich dowie bo to nieswiadomi

  • -4