Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Promocja doładowań w ofercie Mix

Play: Promocja doładowań w ofercie Mix

LuiN 11 Sierpnia 2014 22:00

3 6

12. sierpnia obowiązywać będzie jednodniowa promocja doładowań w ofercie Mix sieci Play.




Przy doładowaniu konta poprzez stronę www.doladowania.play.pl lub profil sieci na Facebooku, klienci ofert Play Mixtura i Formuła Mix liczyć mogą na dodatkowe bonusy (ważne przez 30 dni), zależnie od kwoty doładowania:


Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-29 zł 100 MB
30-49 zł 60 minut do Play
50-59 zł 60 SMS-ów do wszystkich sieci
60 zł i więcej 30% wartości doładowania

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: formuła mix | mixtura | play

w sumie: 36
  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    19. ~xs  2014-08-12 09:18:16  host: 87-205-40-117.adsl.inetia.pl

    Te extra 60 minut tylko do playa przy doładowaniu za 30-49 zł to naprawdę rodzynek. ;)))

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    20.  2014-08-12 09:31:28

    @19 daliby 60 minut ale do wszystkich i byłoby ok.
    Naprawdę tęgie mózgi musiały się przez długi czas głowić jaką by tu promocję zrobić i jeszcze na niej zarobić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    21. ~Karlos20  2014-08-12 09:42:13  host: user-94-254-206-57.play-internet.pl

    Naprawdę myśleliście, że dla MIXa w Play dadzą równie super bonusy do zasileń jak w prepaidach? POMYLILIŚCIE SIĘ.
    MIX dla PLAY to jak abonament - nowa komórka już od 1 zł i stały wpływ comiesięczny za zasilenie. Jak każdy operator chce zarobić.
    Pomyślcie: czy inne sieci też w MIXach robią takie niespodzianki? NIE! Może Heyah się wyróżnia podwójnym zasileniem - ale komu się opłaca ładować 18x po 30 zł dla podwójnego? I to bez telefonu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    22. ~on  2014-08-12 09:49:49  host: abtq127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Darowanemu "koniu" nie zagląda się w zęby...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    23.  2014-08-12 12:14:38

    21@ Dokładnie. I tak mix w play jest korzystny: no limit smsy/mmsy, 100 minut, 200 mb neta i nowy telefon: znajdźcie mi taką ofertą u innego operatora?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    24.  2014-08-12 12:21:08

    @23
    ja w mixie 30zł/mies. mam nielimitowane sms/mms do wszystkich i nielimit. rozmowy w play i jeszcze mi 10zł zostaje :D no i telefon za 1 zł :) za te pozostałe 10zł kupuję sobie pakiet 60 minut za 9zł do wszystkich i wychodzi mi za minutę 15 gr. i zostaje mi złotówka to czasem sobie na szybko maila sprawdzam :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    25. ~MaRiO  2014-08-12 16:43:10  host: static-68-219.is.net.pl

    24: a obiad jesz rano? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26. ~mirekb  2014-08-12 17:52:04  host: apn-46-215-70-65.dynamic.gprs.plus.pl

    coraz lepsze te promocje..zjadaja mi 10zl na no limit do play z doladowania 30zl i daja mi teraz 60min do play ;-)30 smsow byloby uczciwsze

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    27.  2014-08-12 17:54:35

    taryfy na kartę i abo - dla swiadomych, a mixy - dla nieswoadomych

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    28.  2014-08-12 17:55:26

    choc to powinnienem napisać na karte dla swiadomych, abonamnety dla swiadomych i nieswiadomych, mixy da nieswiadomych

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    29.  2014-08-12 17:55:49

    Pytanie po co takim dawac bonusy?!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    30.  2014-08-12 17:56:30

    a juz wiem bo i tak 0,0000001% sie o nich dowie bo to nieswiadomi

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    31.  2014-08-12 18:00:46

    tak słabo jeszcze nie było

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    32.  2014-08-12 18:01:18

    @27 dlaczego mixy są dla nieświadomych? jak dla mnie to mixy dają więcej niż abonamenty czy prepaidy i do tego masz telefon za złotówkę. jak nie potrzebujesz to możesz go sprzedać. wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. czy więcej neta, czy nielimit. sms czy nielimit. rozmowy

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    33.  2014-08-12 18:06:44

    @32 daltego ze lepiej oplaca sie preapaid lub abo typu red bull mobile [ z miesiecznym okresem wypowiedzenia] teelfon mozna kupic na raty i nie wiazac sie na lata z jednym operatorem

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    34.  2014-08-12 18:09:30

    *na raty w sklepie

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    35.  2014-08-12 18:11:43

    w trakcie trwania twojego "wspanialego mixa" [pewnie 3 latka] pojawią się oferty na kartę dające dużo wiecej

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    36.  2014-08-12 18:12:38

    D.L.A.T.E.G.O. :D apel do W4 nie dawac bonusów mixowcom ! :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    37.  2014-08-12 18:13:02

    najlepiej zlikwidowac mixy

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    38.  2014-08-12 18:33:04

    @35
    po pierwsze to dwa lata, po drugie w abo też masz zobowiązanie. po trzecie po co płacić za telefon skoro moje pierwsze 12 abonamentów to sama spłata telefonu. oferta na kartę nie da mi więcej niż może mi dać mix. daj mi ofertę za 30zł/mies. z sms do wszystkich, rozmowami w play, 60 minutami do pozostałych (w tym stacjonarne) i do tego telefon za 1zł. poza tym ogarnij się do jednego komentarza, a nie piszesz 5. najpierw pomyśl

Dodaj swoją opinię