Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Prezenty do doładowań na dzień kobiet

Play: Prezenty do doładowań na dzień kobiet

LuiN 8 Marca 2013 09:34

9 1

Sieć Play przygotowała kolejną odsłonę prezentów do doładowań realizowanych przez Internet - tym razem bonus przyznawany jest z okazji dnia kobiet.

W zależności od kwoty doładowania, klienci otrzymać mogą cztery warianty prezentów, zgodnie z dołączoną niżej tabelą. Do prezentu uprawniają wyłącznie doładowania realizowane przez stronę doladowania.play.pl oraz profil Play na Facebooku.

Wartość jednorazowego doładowania

Bonus

5 - 10 zł

50 MB

11 - 25 zł

50 SMS-ów

26 - 50 zł

50 minut do wszystkich sieci

51 zł i więcej

50% wartości doładowania






Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 3

    3.  2013-03-08 10:08:21

    @1 Doczytaj dokładnie wiadomość, a później komentuj. Bonus działa też z doladowania.play.pl.

  • 2

    4. ~  2013-03-08 10:19:21  host: acvd75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pomału zaczynam żałowąć ze przeszedłem z Fresha na Long Play 49 , w karcie zaczyna być lepiej niż w abo.

  • 1

    5.  2013-03-08 10:27:08

    Następna promocja doładowań będzie na dzień wagarowicza ;-)

  • 2

    6. ~  2013-03-08 10:43:18  host: ip-151-248-46-98.free.aero2.net.pl

    Słabizna. Doładowujesz 51, dostajesz 77 i masz skarbonkę na długie miesiące. A w karcie chodzi o to, żeby wydawać mniej niż na abonament. Względem takich kwot lepiej już podpisać Formułę S za 9 zł / mc i masz no limit w Play za minimalną kwotę.

  • 1

    7. ~krz  2013-03-08 10:48:15  host: static-81-219-244-125.devs.futuro.pl

    @4, ja przez 2 lata meczylem sie z abonamentem najnizszym w Play. Problem jest taki, ze sa one nieelastyczne. Teraz mam w Play na karte i wydaje tyle ile zuzyje - nic nie przepada a i tak tanio wychodzi.

  • 1

    8.  2013-03-08 10:54:54

    Jaką ważność mają promocyjne złotówki 30 dni ?

  • 1

    9.  2013-03-08 10:57:43

    @8 Tak

  • 1

    10.  2013-03-08 11:02:24

    Pamietajcie, że jak zostaną wam ze 2, 3 dni terminu na koncie bonusowym to wystarczy doładować konto przez Facebook za 5zł. Dostaje się jakieś gosze na bonusowe ale i ważność na kolejne 30 dni:)

  • 2

    11.  2013-03-08 11:02:34

    @6 no ale tak ładujesz za 50zł dostajesz 77 i masz 100 dni darmowych rozmow i sms w play wychodzi ok 15zł na mc i masz jeszcze 76zł. to masz jeszcze 265 minut lub jakieś pakiety ;)

  • 1

    12. ~egon  2013-03-08 11:15:36  host: 155.140.133.249

    @11 Skąd wziąłeś 100 dni darmowych dni ? Nie powinno być 50 ?

  • -2

    13.  2013-03-08 11:21:52

    11: Dokładnie, jak ktoś miał zbieraj minuty to można było prawie za darmo dzwonić. Wystarczyło mieć "znajomego" z innej sieci z oferta nolimit, który lubił do Was od czasu do czasu zadzwonić i pogadać kilka godzinek ;) Widać, że Play nie ma kasy :( zbiera jak się da na te częstotliwości. Co chwilę bonusy za doładowania. Mam nadzieje, że jakoś przetrwa ten okres i jeszcze jakoś sfinansuje 800 MHz. Oczywiście nie ma co się przywiązywać do danego opa, a nie wiadomo jak bardzo będzie innowacyjny Play bez asymetrii. ;)

  • 0

    14. ~  2013-03-08 11:43:54  host: host-89-228-50-53.elk.mm.pl

    13 Bez sensu jest to co piszesz. Jak to jest skok na kasę to czemu inne sieci nie robią takich promocji i skoków na kasę? Nie chcą zarabiać? Play nie ma asymetrii a formuły wprowadził i jako jedyna sieć ma no limit rozmów i smsów po własnej sieci w każdym abonamencie i na cały okres umowy. Orange z T-mobile za to są innowacyjni. Asymetria skończyła się, a stawki do Play pozostały.

  • 1

    16. ~  2013-03-08 14:09:57  host: myy157.internetdsl.tpnet.pl

    link do regulaminu nie działa

  • 2

    17. ~DSV  2013-03-08 14:37:26  host: host-212-67-140-70.cable.net-inotel.pl

    Trochę gorsza oferta niż 28 lutego. Wtedy za doładowanie od 26 zł dawali 50% więcej...

  • 0

    18. ~zan  2013-03-08 15:24:10  host: user-5-173-34-165.play-internet.pl

    olalem plaja teraz najlepszy jest virgin

  • 1

    20.  2013-03-08 16:26:56

    Virgin ma tanie minuty ale nie ma darmowych rozmów w Virgin. Coś za coś. Zastanawiałem się nad przejsciem ale cała rodzina w play i jak oni gadają po kilka godzin ze sobą to nie opłaca się w virgin. Lepsze darmowe rozmowy w Play.

  • 2

    22. ~PPP  2013-03-08 18:27:18  host: bwv179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @21 Wiesz co? Jak się nie znasz na ofercie to nie zabieraj głosu. Darmowe rozmowy i smsy w Play po doładowaniu 50 zł na 100 dni. Idź i nie pisz głupot

  • 2

    23. ~playVsVirginMobile  2013-03-08 22:57:05  host: ip-151-248-35-228.free.aero2.net.pl

    A ja kupiłem drugi telefon specjalnie dla oferty virgin mobile, bo jednak w play trzyma mnie stan darmowy po doladowaniu 50pln/100dni...

  • 2

    24. ~playVsVirginMobile  2013-03-08 23:00:39  host: ip-151-248-35-228.free.aero2.net.pl

    Jeszcze co mi się podoba to, że za darmo dzwonię nie tylko do Playa ale również na numery które mam w Virgin:D

  • 0

    25. ~Vectone  2013-03-09 14:07:14  host: v27-07.opera-mini.net

    nawet jak beda dawac 100% bonus, to i tak nie przebija Vectone mobile. Juz blizej niz dalej i bedziemy swiadkami rewplucji

Dodaj swoją opinię