Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play prezentuje nowego miksa

Play prezentuje nowego miksa

WitekT 2 Czerwca 2014 11:00

10 201

Play zmodyfikował swoją ofertę Formuła Mix. Zmiany dotyczą większej elastyczności i większych pakietów transferu (w sieci LTE za darmo do końca 2014 roku).




Pierwsze dwanaście doładowań jest za 30 zł Potem można wybrać w dowolnym momencie trwania kontraktu:

  • 12 kolejnych doładowań za 60 zł,
  • 24 kolejne doładowania za 30 zł.

Pierwsze 12 doładowań

30 zł

50 zł

60 zł

100 zł

Kolejne 12 doładowań

60 zł

100 zł

120 zł

200 zł

1 z 3 usług do wyboru, opłata pobierana z doładowania kwotą kontraktową

Nielimitowane rozmowy w Play

10 zł

nielimitowane rozmowy i wiadomości do wszystkich sieci za 80 zł

Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich

10 zł

jw.

Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich i rozmowy w Play

20 zł

jw.

Stawka za minutę

0,39 zł

0,29 zł

nd.

Stawka za SMS/MMS

0,18 zł

nd.

Pakiety Internetowe (opłata pobierana z doładowania kwota kontraktową)

200 MB,
5 zł

500 MB,
10 zł

1 GB,
15 zł

2 GB,
20 zł


Play szacuje, że 6 mln Polaków korzysta z ofert typu Mix. Co roku przybywa około 900 tys użytkowników miksów.


Jak oceniasz ofertę Play Formuła Mix Elastyczna?

Bardzo atrakcyjna
2.95%
Atrakcyjna
2.03%
Nie wyróżnia się
7.17%
Mało atrakcyjna
15.19%
Bardzo mało atrakcyjna
69.79%
Nie mam zdania
2.87%

Wszystkich głosujących: 1185



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 230
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    218.  2014-06-03 13:10:43

    Świetna oferta ;) :D

    3lata szybko zleci :D

    Zara wszystkich przeniosę do tego cudu :D

    Dadzą do tego Lg l90?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    219. ~ptt  2014-06-03 13:41:45  host: 92.60.132.22

    Plus juz dawno miał podobną ofertę...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    220.  2014-06-03 15:57:50

    @214 - przestań bredzić człowieku. Czasy, gdy Play miał najkorzystnieszą ofertę dawno minęły. Teraz bronią się jedynie niektóre jej elementy. Na pewno nie Mix, a po nokaucie Plusa / Cyfrowego Polsatu - Internet to jakiś żart.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    221.  2014-06-03 17:24:31

    Z reguły nie używam brzydkich słów, ale nie da się inaczej określić tego, co Play zaprezentował jak: po prostu ***
    To nic innego, jak kopia pakietów mixa Plusa sprzed pół roku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    222. ~julek  2014-06-04 00:34:55  host: ip-78-30-106-195.free.aero2.net.pl

    W T-mobile na sile mixa wciskaja w tak tak.Niestety sam wpadlem z winy operatora
    Doladowywalem 50zl co mies.I przestalem a tu niespodzianka mam mixa na doladowania.Ani umowy nie podpisywalem i w systemie widnialy inne dane numer dowodu inny.T-mobile przegralo musialo zaplacic 5000zl kary.Dlatego uwazac trzeba na mixy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    223. ~:)  2014-06-04 10:46:35  host: 92.60.132.22

    haha Plus ma taką ofertę od ponad roku...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    224.  2014-06-04 11:55:23

    Akurat ta "oferta" Play po prostu tragiczna. Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem tego "kwasa" jest to, że Plus uprzedził nową ofertę Play LTE. Nie mieli czasu, aby na to odpowiedzieć, i "sprzedali" niejadalnego kotleta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    225. ~Baretk  2014-06-04 13:17:36  host: 89-75-45-98.dynamic.chello.pl

    Jestem w Play - jaka obecnie oferta no limit poza RBM jest najlepsza na rynku? Nie zalezy mi na duzej ilosci mb neta. 750 w zupelnosci wystarczy ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    226. ~Calm7  2014-06-04 13:32:31  host: n07-07-01.opera-mini.net

    225). Ta oferta 4w1, to Ci nie wystarczy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    227. ~bartek  2014-06-04 14:45:23  host: 89-75-45-98.dynamic.chello.pl

    Mam obecnie za 35zl no limit do kazdego, sms no limit, net 750, ale juz za stacjonarne place ekstra ;) Istnieje lepsza oferta na rynku bo we wrzesniu konczy mi sie umowa i nie wiem czy zostac w play czy gdzies migrowac. Pozdrwaiam!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    228. ~get  2014-06-04 20:50:16  host: n05-07-05.opera-mini.net

    Play to firma z holenderskim kapitałem ? Zatem z każdej wydanej złotówki, przez klientów fioletowej sieci, 10gr jest wysyłane do Amsterdamu. Podobnie w T-Mobile, ale transfer kasy otrzymują w Bonn, w Orange wysyłka do Paryża, a w Plusie (chociaż pozornie polska firma) na Cypr. Kiedyś Mobilking była całkowicie polską firmą, ale była niewygodna dla starych wyjadaczy, więc postarano się ją zniszczyć !!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    229. ~mirekb  2014-06-04 21:28:41  host: 37.81.247.234

    mnie w mix trzyma roaming i pakiet zlotowek do wykorzystania na co chce (10zl na rozmowy w play i tak wykorzystuje).jednak i to wyglada tak sobie cena min roamig ue od 80 do 61 gr i po max 3 pakiety na 30 dni 120/40/20 min jest ok ale mnie wnerwia maly pakiet data roaming-za 5zl 5mb ale na 3 dni..nie ukrywam ze czekam na obnizki cennikow roamingowych od 1lipca-szczegolnie transmisji danych-w ue będzie taniej niz cennikowo w play-w pl 1mb 1,22zl co 100kb a w ue 1,02zl co 1kb

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    230.  2014-06-05 22:07:18

    taka prawda, że lepszej sieci na rynku nie ma. niech żyje formuła 4w1 na kartę!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    231. ~PIOTR  2014-06-06 15:55:00  host: acgk160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PADAKA PLEYOWA !!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    233. ~Calm7  2014-06-10 11:09:56  host: n06-06-04.opera-mini.net

    232). A tobie odbiło..?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    234. ~śmieszek  2014-06-13 13:03:41  host: 85.219.163.130

    Co z tego że Cyfrowy polsat z plusem skoro cyfrowy polsat jako telewizja to takie *** jak to tylko możliwe, przy NC+ cyfowy polsat to ***.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    235.  2014-06-13 15:07:47

    Jak zwykle duzo zamieszania robia kolo siebie a nic ciekawego nie prezentuja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    236. ~  2014-06-16 12:28:38  host: apn-46-169-51-150.dynamic.gprs.plus.pl

    Im bardziej denna staje się oferta Playa tym bardziej krzykliwe są jej reklamy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    237.  2014-06-16 15:19:28

    Ze wszystkich 3 konferencji w tym dniu Plus zaprezentowal chyba najlepsza oferte wgniatajac butem w ziemie oferte Playa i T-Mobile. Ciekaw jestem jak beda wygladac statystyki pod koniec kwartalu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    238. ~mirekb  2014-06-17 22:41:49  host: 37.85.183.41

    nie wchodzilem na play 24 kilka miesiecy a tu widac pakiet nolimit voice do wszystkich/sms/mms za 30zl/30 dni..czemu tym sie nier chwalą?fakt-doliczając 10zl za obowiazkowy pakiet min do play lub sms/mms do wszystkich wychodzi no limit za 40zl.dobrze ze mix to pakiet zlotowek na wszystko co sie chce i pewnosc warunkow..dobrze ze przedluzylem umowe przed tym badziewiem na 3 lata ;-)

Dodaj swoją opinię