Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play pracuje nad swoim logo

Play pracuje nad swoim logo

sirmark 27 Kwietnia 2010 21:33

0 0
Play przygotowuje się do zmiany swojej identyfikacji - trwają pracę nad nowym logo.

Marcin Gruszka, rzecznik operatora, zaprezentował na swoim blogu jeszcze nieukończone nowe logo.

play nowe logo

W innym miejscu sieci rzecznik uspokaja, że zmiany logo nie oznaczają usunięcia popularnej "wielokształtnej, fioletowej masy".


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 76
  • 0

    58. ~ddd  2010-04-28 11:46:31  host: 212.160.172.70

    O Matko Boska, właśnie się dowiedziałem że PLAY za pośrednictwem swoich nadajników rozsyła wirusa ptasiej grypy i z tąd ta awaria!!! Podobno też podglądają nas przez telefony!!!! Uciekajcie z tej sieci zanim wszyscy zginiemy! PLAY jest najgorszy na świecie aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! :O

  • 0

    59.  2010-04-28 12:02:15

    Jak trwają prace nad nowym logo to póki co to nie jest to kształt ostateczny.

  • -1

    60. ~  2010-04-28 12:05:12  host: 212.160.172.70

    Uwaga wszyscy którzy mają telefony w play - awaria jest spowodowana tym, że sieć bankrutuje i sprzedają nadajniki na niemieckich złomach żeby mieć pioeniądze na zaległe pensje dla pracowników!

  • 0

    61. ~  2010-04-28 12:07:42  host: 212.160.172.70

    AWARIA - MALARIA, precz z PLAY - z takimi plakatami pikietuje 15000 osób pod belwederem. Grożą wysadzeniem strategicznych salonów w całym kraju...

  • 0

    62. ~  2010-04-28 12:13:14  host: 188.33.103.5

    do kogoś z host: 212.160.172.70 (nr postu 58 do 61): polecam przejść się do jakiegoś dobrego psychiatry bo widzę z główką to nie najlepiej masz...

  • -1

    63. ~k.  2010-04-28 12:13:40  host: ip-217-98-101-1.eltronik.net.pl

    @47 @ 46 , nie używam niczego szczególnego, ale nie są to tez jakieś złe telefony chyba, SE k770 czy NK6500s, samsung S7220i, Słaby zasięg PLAYA nie jest nowością, jeśli macie znajomych w posach Playa to warto podpytać ile przyjmują zgłoszeń na to. ERA na moim terenie działa dobrze. Fakt zdarzają się wpadki, ale to dużą siec i możliwości uchybień są większe, a kontakt z BOA znakomity. W PLAY ,jak już ktoś pisał, siedzą i recytują regułki. Druga rzecz, jak się wchodzi i chce być na rynku to nie ma się co zasłaniać ze się jest początkującym. Nie obowiązuje tu okres ochronny itp. SMSy Przychodzka opóźnione prawie zawsze, dublują się, rozmowa jest porażka jeśli chodzi o jakikolwiek standard. Być możne w innych terenach jest lepiej, tu jest dno...

  • 0

    64.  2010-04-28 12:55:55

    63. Z całą powagą gdzie takie cuda nie widy występują? Długo jestem w Play i dublowania smsów nie miałem. Było coś takiego w Wigilię przez 2-3 godziny to fakt ale nic poza tym przynajmniej ja nie zauważyłem.

  • 1

    65. ~ddd  2010-04-28 13:29:04  host: 212.160.172.70

    @62 to jest moje stanowisko apropo nagonki na tego biednego operatora, najśmieszniejsze jest to że sporo osób które tu piszą to konsultanci innych operatorów jak widzę po IP. Ironia z mojej strony panie kolego, ironia :)

  • 1

    66. ~ddd  2010-04-28 13:44:33  host: 212.160.172.70

    A tak wogóle to PLAY jest beznadziejną siecią, bo dali mi tyle minut że nie mogę ich wydzwonić. W erze to przynajmniej co miesiąc jak wyciągałem fakturę ze skrzynki były jakieś emocje i oczekiwanie "ile tym razem?" A tu? Zawsze zostaje. NUDA!

  • 0

    67.  2010-04-28 15:56:38

    Era pracuje nad swoim logo, teraz Play. Niedługo nie będziemy poznawać salonów operatorów, jeśli wprowadzą jednocześnie takie rewolucje.

  • -1

    68. ~n  2010-04-28 16:54:26  host: epk123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To PLAY miał do tej pory LOGO .... buhahahaha .... pewnie to było tak wspaniałe, że trzeba zrobić mniej wspaniałe to to będą żegnać kwiatami jak byłego prezesa, który był tak dobry, że pobiera teraz zasiłek dla bezrobotnych

  • 0

    69. ~Scenic  2010-04-28 18:28:14  host: 188.33.209.16

    A możne tak zrobić logo dla play. :] Play górą. ;]

  • -1

    70. ~  2010-04-28 20:46:48  host: 212.160.172.70

    plej klej

  • 0

    71.  2010-05-02 08:45:24

    Dla mnie logo nie ma żadnego znaczenia.Interesuje mnie jakość usług i ich cena.I tym powinni się wszyscy zajmować,a nie duperelami.

  • -1

    72. ~x  2010-05-02 15:37:10  host: 88.220.106.66

    Mam przeciek co do nowego logo!! http://img522.imageshack.us/img522/174/beztytuujvl.png

  • 0

    73. ~hania  2010-05-05 01:30:36  host: 188.146.135.164.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    pedały z play chcą uchodzić za hetero po kilku gwałtach młodych chłopców w ich salonach

  • -1

    74. ~af  2010-05-05 13:05:15  host: s94.ipt.com.pl

    Nie ma na rynku lepszej oferty niż Play i długo nie będzie. Zasięg daje radę - w wystarczającym stopniu równoważy się ze świetną ceną :) PlayFresh wymiata! Play Online również!

  • 0

    75. ~ai  2010-05-06 20:52:33  host: abul160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak widzę te wasze posty to już wiem, że macie po 12 lat (nie wszycy oczywiście ^^) Może i Play nie jest tak dobra jakościowo jak era, ale jest najtańszą siecią i dla niektórych to największy plus...

  • 0

    76. ~  2010-05-07 11:40:56  host: 212.160.172.70

    Firma Play bankrutuje z tego co mi wiadomo Orange wykupiło już udziału w tej oto firmie i play będzie miał na przełomnie 2011-2012 Pomarańczowo-Białe barwy heh...

  • 0

    77. ~znawca  2010-05-07 16:53:08  host: chaos.tpnet.pl

    @76. Zajmij się lepiej pracą w centrali TP, a nie tutaj takie głupoty wypisujesz :(.

Dodaj swoją opinię