Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: poświąteczna wyprzedaż

Play: poświąteczna wyprzedaż

LuiN 27 Grudnia 2010 10:06

0 0

Play promuje poświąteczną obniżkę cen Nokii C3-01 i Samsunga Wave 723.



Oba telefony kosztują w ramach promocji 1 zł w ofercie LongPlay 69. Poprzednia cena za Nokię C3-01 w tym planie wynosiła 199 zł, a za Samsunga Wave 723 - 99 zł.






Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 1

    11. ~players  2010-12-27 17:06:58  host: user-46-112-126-167.play-internet.pl

    9. defy i n8 to telefony na zyczenie.

  • -2

    12. ~Adaś  2010-12-27 17:21:22  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    @11 jak prawie każda nowość :D:D:D więc też mi rzecz, w Play to normalka, sprzedają to co im leży bo ludzie chcą nowe telefony a nie już dość stare. Zresztą dziś wszedłem na bloga Play i się załamałem. Co to w ogóle za zdjęcie w nagłówku :/

  • -1

    13. ~e  2010-12-27 17:32:59  host: host117.opteris.pl

    Wynosze sie z tej sieci, chocby dawali za darmo abonamenty! Teraz juz wiem, czemu mam gluchy telefon... Bo od kilku tyg glut podkrecil gdzies nadajnik i ciagle w niego moj fon wskakuje z zerowym zasiegiem! KPINA! W dodatku nie moge sie dodzwonic na BOK, bo po pol minuty rozlacza polaczenie, nie moglac nawet wysluchac, czy polaczenie z konsultantem to 0, czy 9!!! To jest ta super nowoczesna siec?! Kurrrr... mamia Was tymi reklamami, a pozniej ciesza sie, ze nalapali debili na beznadziejna jakosc. To nie jakosc, tylko jakos! Jak nie trolowalem, tak dzisiaj nie moge sie powstrzymac od bluzgow w strone gluta. To juz bym wolal pad jaki byl w Orange, ale przynajmniej na co dzien nie mialem tam problemow!

  • 0

    14. ~todd  2010-12-27 19:14:42  host: apn-77-115-158-7.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam plusa i play i jestem bardzo zadowolony z obu sieci.

  • -1

    15. ~Dyzio  2010-12-27 22:50:43  host: dak17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drogi ~e~ masz racje: Trzeba uciekać z tej !!!.Niedługo kończy się jeden potem drugi abonament i papa.Skończył się dobry wujek PLAY i teraz jest zwykłe dziadostwo jak u konkurencji.Jeśli zaś chodzi o BOK to powinni się nazywać BIURO OLEWANIA KLIENTA.U mnie nie dochodzi żadne MMS - nie można ustalić punkt dostępu, nie zmieniałem żadnych ustawień w telefonie, wymiana karty nic nie pomogła. W salonie robią głupie miny, a na tym nieszczęsnym BOK udają głupa!!! Takiej indolencji,niedoinformowania i niekiedy chamstwa nie spotkałem nigdzie indziej-masakra.Play już nigdy cena za abo,telefon i inne cuda na kiju nie zrekompensują złej jakości połączeń, ciągłych problemów i zero profesjonalizmu. basta!!!

  • 0

    16. ~wiedzący  2010-12-28 00:13:07  host: chaos.tpnet.pl

    @15. A przypadkiem nie zablokowałeś transmisji poza strefą taniego internety w Play? To niestety blokuje MMSy.

  • -1

    17. ~e  2010-12-28 07:44:47  host: host117.opteris.pl

    16*** To moze masz jakies magiczne piarowskie wytlumaczenie na rozlaczania polaczen z BOK? Dzwonilem wczoraj kilka razy, dzwonilem dzisiaj kilka razy i po rownych 30 sek polaczenie jest zrywane - obojetnie czy cos nacisne, czy nie! Taka oto dbalosc gluta, ze nawet do konsultanta nie mozna sie dodzwonic...

  • -1

    18. ~e  2010-12-28 07:47:20  host: host117.opteris.pl

    14*** tez bylem zadowolony, gdy bylem jeszcze w roamingu plusa. Aczkolwiek byle problem gluta pprzerasta. To siec tylko do nabijania bazy klientow, co pozniej wlasnie widac po jakosci, czy to neta, czy polaczen, czy obslugi klienta...

  • 0

    19.  2010-12-28 08:45:21

    17,18 od tego jest forum i wątek specjalny z pomocą playforyou.

  • 0

    20. ~  2010-12-28 09:44:18  host: 088156158241.stargardszczecinski.vectranet.pl

    16. ~wiedzący 2010-12-28 00:13:07 0 host: chaos.tpnet.pl @15. A przypadkiem nie zablokowałeś transmisji poza strefą taniego internety w Play? To niestety blokuje MMSy. Na pewno nie. Mam zablokowany internet i jakos MMS wysylam i odbieram

  • 1

    21. ~  2010-12-28 09:48:25  host: 088156158241.stargardszczecinski.vectranet.pl

    a jesli chodzi o wyprzedaz to moze wczoraj byla Nokia C3-01 ale dzis juz jej nie ma a jest za to Nokia 6700

  • 0

    22. ~  2010-12-28 09:59:16  host: 212-106-29-230.adsl.inetia.pl

    Niestety wg. moich obserwacji coś zaczyna sie dziać z jakością nawet na roamingu Plusa. Potrafi przerywać rozmowę a później komunikat "błąd sieci" Dobrze, że mam tylko fresha, to nie bedzie problemu ze zmiana operatora.

  • 0

    23. ~wiedzący  2010-12-28 13:00:07  host: chaos.tpnet.pl

    @20. Ale zapewne korzystasz z sieci własnej. Spróbuj w roamingu Polkomtela. Chyba, że wreszcie to poprawili. Dawno nie wyjeżdżałem poza miasto. Chociaż może przetestuje przełączając telefon na sieć Plusa.

  • 0

    24. ~Markus  2010-12-28 18:47:03  host: 77-253-93-197.adsl.inetia.pl

    Play to jedna wielka banda oszustów.Przed przejściem z plusa wszystko ładnie i cacy-aktywacja nr.1 zł i za abonament 14,5 120 minut do wszystkich.Po przejściu do tej lichwiarskiej sieci okazuje się,że jest jeszcze opłata 48 zł za pakiet online w telefonie o którym nic nie wiedziałem.żeby było śmieszniej to w mojej miejscowości ta usługa nie działa.

  • 0

    25. ~Play dla idiotów!  2010-12-28 18:54:03  host: public-gprs41509.centertel.pl

    Spóźniłem się ze spłatą 2 m-ace dawnego Abo ONE 45 w PLAY i dostałem wypowiedzenie umowy , zaległości wpłaciłem ale co ztego jak umowę rozwiązali i 1200 zł musiałem bulić. Nie dajcie się oszukać im.

  • 0

    26. ~Adaś  2010-12-28 21:24:23  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    @25 najłatwiejszy sposób na zarobek :))) co tu się dziwić Play pewnie i tak jest deficytowy więc muszą jakoś zarabiać, może na większą ilość telefonów w salonach :D

  • 0

    28. ~Play dla idiotów!  2010-12-28 21:41:32  host: public-gprs75913.centertel.pl

    Nie miałem telefonu skusiłem się za 1zł to wszystko tłumaczy.

  • 0

    29. ~greg  2010-12-29 12:01:12  host: v05-16.opera-mini.net

    26@ Jest nasz najwiekszy guru i znawca od sieci play - Adaś dobra rada. Pozachwalaj moze jeszcze wyzszy vacik w Erze jak to robisz ostatnio wszedzie.

  • 0

    30. ~kamyk  2010-12-29 12:26:45  host: 87-205-39-253.adsl.inetia.pl

    widzę że nie tylko w galeriach handlowych rozpoczęły się wielkie wyprzedaże. Ciekawe tylko ile sztuk np. Samsunga WAve dostępnych jest w salonach Play. Sam nie dawno przedłużałem sobie abo firmowe z nim, tylko że w planach optymalnych Orange. I jak na telefon ze średniej półki cenowej, to prezentuje się całkiem nieźle.

  • 0

    31. ~ally  2010-12-29 12:54:27  host: 212.160.172.70

    @24- nie rozśmieszaj mnie. Te 48 zł to jest OPŁATA AKTYWACYJNA, którą masz w każdej jednej sieci. A ten internet to i tak tylko rekompensata. Ale niektórym niczym nie dogodzisz...

Dodaj swoją opinię