Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: poświąteczna obniżka cen smartfonów

Play: poświąteczna obniżka cen smartfonów

orson_dzi 8 Kwietnia 2015 08:47

5 2

Play obniżył ceny wybranych modeli smarftonów. Dotyczy ona urządzeń ze średniej półki z rodziny Lumia, Desire, Xperia, a na deser LG G3S.



Smartfony objęte obniżką, to:


Zobacz: Cennik smarftonów po obniżce




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 10
  • -4

    1. ~Ziggy  2015-04-08 09:59:50  host: d12-58.static.icpnet.pl

    Też mi promocja, czekam na S6 za 3zł.

  • 2

    2. ~jacek  2015-04-08 10:20:10  host: 85.219.163.130

    w abo za 200 zl czemu nie ? skoro myslisz ze telefon o wartosci 3500zl da Ci ktos za pol darmo

  • 2

    3.  2015-04-08 10:28:44

    @1 W abonamencie za 9,99 jeszcze powiedz :) I żeby wszystko było no limit. Bo tak.

  • 0

    4. ~Ziggy  2015-04-08 10:56:30  host: d12-58.static.icpnet.pl

    Może mogliby jakieś wadliwe egzemplarze dawać, zamiast wyrzucać. Np. pęknięty ekran albo coś...

  • 1

    5. ~jacek  2015-04-08 11:04:23  host: 85.219.163.130

    s6 w ofercie, jedna wada przejechany prze hummera :D

  • 1

    6.  2015-04-08 12:20:24

    LG G3s potaniał średnio o 130-140 zl w tańszych Formułach.

  • 1

    7.  2015-04-08 12:29:11

    @6 Z tych wszystkich modeli to chyba największa obniżka. A Lumii 630 i 625 w tej chwili nie ma dostępnej w sprzedaży na odległość. HTC Desire 500 też nie... ;)

  • 0

    8. ~pablosox1234  2015-04-08 12:50:53  host: 87-205-158-25.adsl.inetia.pl

    Ja jako szary obywatel i abonent chce żeby bylo jak najtaniej.Play oferuje no limit za 39 dla przedłużających,to sam co dla nowych.A w Orange i plus jest oferta no limit za 29 zł.Wiec Play się juz nie opłaca brać bo nie dość ze o 10 zl droższy to jeszcze jakościowo slabszy.

  • 1

    9.  2015-04-08 17:01:46

    7. O tyle dobrze ze w eshopie jest przy kazdym sprzedawanym telefonie adnotacja o dostepnosci w magazynie.. średnia obniżka dla sony xperia M2 aqua wynosi jakies 150 zl. Na reszte nie patrzylem.

  • 0

    10.  2015-04-09 12:18:08

    Też zauważyłem, że play przestał się starać . Jak ostatnio zadzwonili do mnie z ofertą to śmiać mi się zachciało. Teraz nie wiem co zrobić czy przedłużyć umowę czy w ogóle zmienić sieć.

Dodaj swoją opinię