Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Ponad 30% populacji w zasięgu LTE

Play: Ponad 30% populacji w zasięgu LTE

LuiN 12 Maja 2014 08:18

6 8

Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play poinformował wczoraj na swoim blogu, że obecnie sieć własna LTE Play pokrywa ponad 30% populacji kraju.




Wśród nowych miejscowości, które pozwoliły uzyskać takie pokrycie są: Jelenia Góra, Świnoujście, Biała Podlaska, Mikołajki, Bytów, Łeba, Jastarnia, Goleniów, Baniocha, Boguszów-Gorce, Dzierżążno, Grzybowo, Jelcz-Laskowice, Jeżów Sudecki, Kiełpino, Kobylanka, Kraśnik, Łazy, Łowicz, Maszewo, Milejów, Mrzeżyno, Mysłowice, Nowogard, Pajęczno, Parzęczew, Przybiernów, Psary, Rewal, Sianów, Skórcz, Skrwilno, Stepnica, Trzebiatów, Wsoła i Zakroczyn.


Kiedy dodamy wszystkie nowe miasta i miejscowości daje to nam 278 nazw. Są oczywiście bardzo duże, są też bardzo małe, ale to akurat uważam za bardzo fajny temat, że LTE to nie tylko luksus dla dużych aglomeracji - pisze Marcin Gruszka.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: lte | play

w sumie: 88
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69.  2014-05-12 18:40:34

    Sorki. 5GB przy zakupie online :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70. ~Safari  2014-05-12 18:41:00  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    @68 - tutaj każdy pracuje dla jakiejś sieci/producenta, a każda pozytywna opinia jest opłacana :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71.  2014-05-12 18:42:18

    @70 pewnie tak :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72. ~  2014-05-12 19:24:50  host: ip-93-154-140-10.free.aero2.net.pl

    Mnie to nei jara bo do mnie zasieg sieci komorkowych nie dotrze . Mowie o polskich sieciach. Slowackie maja fulla mocnego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73. ~  2014-05-12 19:26:10  host: ip-93-154-140-10.free.aero2.net.pl

    Moze dlatego play zlikwidowal swoje unlimited w jurop. Bo ci co mieszkaja na pograniczu , walili w roaming. A wystarczylo pokryc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    74. ~tomaszk-poz  2014-05-12 19:55:37  host: dhcp95-108-93-75.eaw.com.pl

    @68. Ale nie gwarantują tej usługi - mogą w każdej chwili wylaczyc. I kosztuje 40PLN netto na miesiąc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75. ~LTE_user  2014-05-12 21:20:58  host: user-94-254-134-86.play-internet.pl

    Mały update. Dla tych co mówia że LTE w playu chodzi jak HSPA u innych. Nieprawda. Tu 15mbit jest stabilne. Jest jeszcze druga istotna sprawa: pingi. Tutaj LTE wymiata. WorldOfTanks na LTE playa działa bardzo przyzwoicie mimo włączonego TS lub Skypa w tle. Życzę szczęscia na HSPA.....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76. ~he?  2014-05-12 21:25:13  host: 178.180.17.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    LOL normalnie działą ts3, przegladanie www i jakas malo wymagajaca gra na hspa+ w t-mobile. zero lagów pingi 40ms.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    77. ~  2014-05-12 21:33:32  host: z42-01.opera-mini.net

    75, może u ciebie jest 15Mb ale u mnie jest od 2 do 4 max 6Mb a zasieg 65% a Orange i TM smiga 20Mb, Plus Lte 25-40Mb wiec Play także nie jest stabilny. Spotkałem się ze stabilnym 15Mb ale u mnie akurat jest to nieosiągalne a nie sądzę, że tyle osób nagle siadło na lte play.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    78. ~  2014-05-12 21:43:30  host: n16-09-06.opera-mini.net

    Play to teraz jedna z gorszych ofert więc tylko niekumaci tam idą. Jak ktoś potrafi liczyć, to wybiera konkurencjęPlay to teraz jedna z gorszych ofert więc tylko niekumaci tam idą. Jak ktoś potrafi liczyć, to wybiera konkurencję

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    79.  2014-05-12 21:58:57

    78. - a ja przez całe lata wysłuchiwałem, ze niekumaci zostają w trzech wielkich sieciach...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    80. ~he?  2014-05-12 22:14:15  host: 178.180.17.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Co mnie to interesuje jaka sieć, ważne jest tylko jedno ma być tanio i dobrze działać gdzie tego potrzebuję :) orange słabo działa na kartę play nie m zasiegu gdzie potrzebuje i tyle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81.  2014-05-12 22:34:07

    @74 50 netto. W regulaminie nie doczytałem się żeby coś nie miało działać. Gdzie znalazłeś coś o niegwarantowaniu usługi. Napisz proszę bo otwieram oddział w miejscu gdzie ten dostęp by się najlepiej sprawdzał. I to właśnie w tych godzinach. Nadajnik LTE jest za oknem więc bajka by była.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82. ~PoleKs  2014-05-13 08:06:18  host: 178.181.208.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przy takich ograniczeniach to właściwie żadne LTE

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83.  2014-05-13 08:22:34

    Oni dodaja WIOSKI bo ida na ilosc
    A 100tysieczny Konin nadal bez LTE

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84. ~  2014-05-13 09:10:40  host: 97e0e125.skybroadband.com

    my w UK tez mamy LTE bez limitu a chodzi od 4Mbit do 8Mbit .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    85. ~kalisz  2014-05-13 12:06:19  host: host-37-190-200-114.dynamic.mm.pl

    Tak samo w ponad 100tys Kaliszu jeszcze LTE nie ma. Ktoś wie kiedy włączą?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    86.  2014-05-13 14:51:19

    LTE ma w Playu niestety jedna wade. Nie wiem jak oni montuja anteny w P4, ale 3G na 2100MHz zasiegowo dziala duzo bardziej stabilnie niz LTE na 1800MHz... Mozna podejrzewać, ze 3G jest na kazdym sektorze, a nawet mniej obciazone i dalej siejace na 1800MHz LTE niestety nie. Zwlaszcza, ze w LTE chyba nie ma efektu oddychania komorki znanego z 3G?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87. ~CAT  2014-05-14 09:37:50  host: 37.30.124.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ponad 99% populacji* zostało wyruchanych przez play!!!! To jest prawdziwa statystyka.......
    *dotyczy klientów Europa Unlimited