Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: ponad 270 tys. zł. dla WOŚP

Play: ponad 270 tys. zł. dla WOŚP

LuiN 10 Stycznia 2012 15:02

0 0
W tym roku klienci sieci Play wysłali prawie dwa razy więcej wiadomości SMS dla WOŚP, niż w ubiegłym roku. Łącznie sieć zebrała ponad 270 tys. zł.

Skończyły się też aukcje złotych numerów. Za numer 536 000 000 + Motorola RAZR + zestaw Work & Play Kit zwycięzca aukcji zaproponował 16,1 tys. zł. Aukcja numeru 530 000 006 w zestawie ze smartfonem Nokia Lumia 800 zakończyła się kwotą 4,15 tys. zł.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 2

    22. ~1qa  2012-01-10 19:10:31  host: 89-79-22-31.dynamic.chello.pl

    @20 Na jakość nie narzekam (duże miasto pełen zasięg, szybki internet - jakbym mieszkał w małym mieście pewnie bym nawet o Play nie myślał) Biuro obsługi - Po tym jak 3x prosiłem T-Mobile o wysłanie faktury ("mogłem" pobrać z konta na iboa... jakby mi nie zablokowali dostępu po przeniesieniu numeru) nic mi nie straszne. A do Play nie dzwoniłem bo po co?

  • 1

    23. ~Zz  2012-01-10 19:10:59  host: 178.181.181.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @21 właśnie widać jak lubisz duzo wydawac na internet lub masz malutkie, może bardzo drogie pakiety, tak ze musisz korzystać z opery z włączonym kompresorem danych.

  • 0

    31. ~  2012-01-10 21:39:00  host: ip-157-25-188-114.multimo.pl

    Lidl wyłożył 1,5 mln dla WOŚP,

  • 0

    32. ~wycinek  2012-01-10 21:58:30  host: v08-15.opera-mini.net

    30. T-Mobile sponsoruje za to ekstraklasę i wydaje na ten cel miliony zł więc nie mogli minimalnie zaangażować się w tegoroczny WOŚP.

  • 0

    33. ~wirek  2012-01-10 22:08:02  host: user-188-33-77-225.play-internet.pl

    @31, ładnie. @30, szum szumem, Play po prostu też chce zrobić sobie dobrą opinię podczepiając się pod WOŚP - jak wiele innych firm. Ale dobrze, ze wzięli udział i ze nawet jeśli nie o chore dzieci Playowi chodziłom to kasa i tak trafi w ich ręce. @29, w Heyah mają być niedługo zmiany. Za 3 zł pakietów nie ma, ale za 1 zł mozesz rozmawiać bez limitu w sieci przez 1 dzień, A właśnie, gdzie jest jojo?

  • 0

    35. ~  2012-01-10 22:15:55  host: z47-15.opera-mini.net

    34. A myślisz, że fanatycy plejaka coś dostają? Tak samo ona swoje chwali za darmola.

  • 1

    37. ~...  2012-01-10 22:26:11  host: 46.115.16.202

    Jako przedstawiciel biedoty pochodzącej z plebsu i centuś od urodzenia- czytaj Playowiec (jaka durna kategoria)- piszę: Używajcie drodzy rodacy takiego języka dalej, wyzywajcie się od biedoty, albo od frajerów co przepłacają idt., itp. Ciekawe jak daleko RAZEM tak zajedziecie? PS Głupie narody nie mają prawa istnieć. pa

  • -1

    39.  2012-01-10 22:29:31

    @37, z tego co widzę korzystasz z usług niemieckiego E-Plusa. W Polsce nie ma "sieci dla biedoty", ale w Niemczech E-Plus i jego liczne MVNO zdecydowanie nimi są :P. Wszyscy się z nich nabijają.

  • -1

    40. ~  2012-01-10 22:31:50  host: p20-09.opera-mini.net

    37, zapomniałeś o takich jak toms który chce żeby rząd zrobił coś aby cena za minutę wynosiła 3gr, co ciekawe tam na górze wiedzą że tacy ludzie tworzą naród a każdy wszystko sprowadza do absurdu to mamy państwo policyjno wyznaniowe i nic więcej

  • 1

    41. ~...  2012-01-10 22:34:24  host: 46.115.16.202

    @39 Jedno (E-Plus) nie wyklucza drugiego (Play). Dalsza część Twojego wpisu nie zasługuje nawet na odpowiedź.

  • -1

    42. ~  2012-01-10 22:38:16  host: p20-09.opera-mini.net

    Ani złotówki nie dałem na wosp ale jestem neutralny z tym wszystkim. Co ciekawe wszyscy zwolennicy całkowicie prywatnej służby zdrowia i obroncy życia którzy chcą zamykać w więzieniu zgwałcone kobiety są przeciw wosp haha. to taka ciekawostka

  • 0

    43.  2012-01-10 22:47:45

    @41, w Polsce operatorzy świadczą usługi na dobrym lub choć przyzwoitym poziomie. E-Plus jest jedyną siecią, która bardzo kiepsko pokrywa nawet Berlin, a Internet z tej sieci jest poniżej wszelkiej krytyki. Wszystko dlatego, że jest najtańsza i używają jej najtańsze MVNO.

  • 0

    44. ~  2012-01-10 22:58:04  host: public-gprs239343.centertel.pl

    "Co ciekawe wszyscy zwolennicy całkowicie prywatnej służby zdrowia i obroncy życia którzy chcą zamykać w więzieniu zgwałcone kobiety są przeciw wosp haha." a następnie "Ani złotówki nie dałem na wosp". Autocharakterystyka? Shizofrenia?

  • 0

    45. ~...  2012-01-10 23:09:44  host: 46.115.16.202

    @43 W ramach wyjątku odpiszę Ci (za co wszystkich przepraszam), bo najwyraźniej nie dociera do Ciebie jak upartym jesteś człowiekiem... Krótko. Nie wiem jak ta sieć działa w Berlinie, nie wiem kto to jest "wszyscy".Mi odpowiada i działa normalnie. To wszystko. eot

  • 0

    46. ~Słoneczny  2012-01-10 23:19:11  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Ale syf w tych komentarzach. Zero merytorycznego odniesienia się do niusa, tylko jad i żółć. Play jest zły, WOŚ jest zły, zatem słucham kto jest ten dobry?

  • 0

    47. ~  2012-01-10 23:23:52  host: t18-14.opera-mini.net

    44, ja nie robię w polityce, na miażdżycę naczyń są skuteczne leki więc póki są refundowane to korzystaj zanim ci się pogorszy. Ty należysz do ludzi którzy rozmieją świat na zasadzie że jak ktoś coś nie robi(np wosp)to musi być przeciw, a jak jest za to musi to robić, nakręcacie zbiorową paranoje ale to się kiedyś przeciwko wam obróci bo kto mieczem wojuje od miecza ginie.

  • 0

    48. ~  2012-01-10 23:38:23  host: t18-14.opera-mini.net

    Dam sobie rękę uciąć że 2 dekady temu gdyby zaczeli mówić w tv że komórki są szkodliwe nie tylko dla ludzi to 90% by popierało kary więzienia za tego typu przedsiebwziecia, a mam pewność bo kiedyś telefony tanie nie były a skoro niepotrzebne i szkodliwe to tylko karać. Dziś ciężko znaleźć ludzi bez komórek.

  • 0

    49. ~  2012-01-11 04:25:31  host: z42-02.opera-mini.net

    @48 zamienili komórki mózgowe na komórkę w kieszeni

  • 0

    50. ~  2012-01-11 06:46:26  host: 213-238-101-40.adsl.inetia.pl

    @46 - tak, ja też nigdy nie lubiłem Wiedzy O Społeczeństwie. Co do komentarzy... Przecież to troll-hotelarz nadaje, ignorować i tyle. Dziwi mnie polityka moderacji, przecież odechciewa się dodawać komentarze, bo zaraz ten kretyn z óssa się odzywa, lub porywa dyskusję w jakieś dziwne rejony...

  • 0

    51. ~  2012-01-11 17:02:12  host: z47-15.opera-mini.net

    Mówisz o Chochliku małym? No jest sobie Chochlik mały, cóż - też stworzenie Boże, nie? ;-)

Dodaj swoją opinię