Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play podpisał trzyletnią umowę z Onetem

Play podpisał trzyletnią umowę z Onetem

WitekT 15 Marca 2007 14:16

0 0

Portal Onet.pl podpisał z P4 - operatorem sieci Play - 3-letnią, strategiczną umowę o obustronnej współpracy w zakresie budowy i sprzedaży ekskluzywnej multimedialnej oferty mobilnej.

Oferta nowego operatora na rynku - Play - opierać się będzie na regularnie rozbudowywanej platformie multimedialnej, tworzonej wspólnie z portalem Onet.pl. Dzięki podpisanej na początku marca umowie z Onet.pl, klienci Play, jako pierwsi w Polsce, będą mieli możliwość korzystania z w pełni interaktywnej telefonii mobilnej, uzyskując jednocześnie dostęp do najbogatszej na rynku oferty mobilnego kontentu.

Onet.pl jako pierwszy, w październiku ubiegłego roku, udostępnił innowacyjny produkt OnetLajt -mobilną wersję portalu dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych. Uczestnicy programu nadchodzi4.com, korzystają z zasobów OnetLajt, w którym mają dostęp do siedmiu serwisów Onet.pl: Wiadomości, Poczta, Sympatia.pl, Foto, Wideo, Sport i Blog - niektóre z wymienionych, miały swoją premierę właśnie w Play. Program pokazał, że możliwości jakie stwarza telefonia mobilna, cieszą się ogromną popularnością wśród jej użytkowników. Najlepszym przykładem są blogi - pierwsi użytkownicy sieci Play, za pomocą telefonu komórkowego, założyli ich już ponad 7 tysięcy.




Dzięki współpracy z Onet.pl, PLAY nie będzie po prostu kolejnym operatorem komórkowym w Polsce. Naszą ambicją i celem jest bycie pierwszym interaktywnym operatorem mobilnym - komentuje Jacek Hensler, szef markeitingu sieci Play.

W ciągu najbliższych kilku lat, mobilna telefonia komórkowa zostanie zintegrowana z mediami, usługami i narzędziami komunikacyjnymi. Dzięki projektowi Onet.pl i Play, pojęcie mobilności zyskało nowy wymiar - Play zyskał bardzo atrakcyjny kontent, a nasza oferta będzie dostępna dla jeszcze większej grupy odbiorców. Podzielamy entuzjazm operatora Play - jesteśmy przekonani, że nasze produkty w tej, jak i innych ofertach, spotkają się z zainteresowaniem wielu użytkowników telefonii mobilnej - mówi Łukasz Wejchert, prezes Onet.pl.

Umowa o współpracy została podpisana na 3 lata. Trwają intensywne prace nad uruchomieniem nowych mobilnych projektów. Oferta będzie nieustannie poszerzana o kolejne serwisy i usługi dostępne przez telefon komórkowy.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~PLAY  2007-03-15 16:09:03  host: 217.153.131.237

    Dziś w TVN24 w Faktach, Ludziach, Pieniadzach o przyszłej ofercie nowego operatora.

  • 0

    12. ~saj  2007-03-15 16:15:40  host: ayi233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziobak: jak najbardziej :) info, e-mail, sms-y z bramki Omnix, gg. Istny wap reaktywacja! ;) w TT omnix max za 5 zł na miesiąc i korzystasz do woli...

  • 0

    13. ~  2007-03-15 16:16:05  host: 87-205-213-42.adsl.inetia.pl

    Prawie się rozpłakałem. Czy oni wystartują przed Bożym Narodzeniem?

  • 0

    14.  2007-03-15 16:19:46

    5mb to na dzień chyba ;) taka motorola v3xx co będzie w ofercie Play ma przeglądarkę wap/www i dane zjada niemiłosiernie :) Więc to nie może być oferta ala coś omnix max - pradziej coś w podobie simdaty :) ale tak tylko sobie gdybam ...

  • 0

    15.  2007-03-15 16:25:14

    Ja nie wiem jak to jest w Erze ;) ale w Plusie 5mb starcza czasami na dosłownie 2minuty , w edge na 4minuty :) więc myślę że nie dadzą takiej oferty jak omnix max !!!

  • 0

    16. ~rafaik  2007-03-15 16:31:22  host: 204-tor-7.acn.waw.pl

    Wydaj mi sie ze na walke za pomoca cen nie ma co liczyc w play. Wiec ci co licza na to ze ceny bede nizsze chyba sie zawiada. Skoro play bedzie korzystal z roamingu wew. plusa to nie bede mogli dac nizszych cen niz inni operatorzy bo np taki plus zawsze ich przebije. Wydaj mi sie ze zaproponuja bardzo korzystne oferty mobilnego internetu w komorce z drugiej strony to moze byc strzal w 10. Duzo mlodych ludzi moze korzystac z takich uslug jak blogi, "grona", "epulsy". No ale poczekamy do jutra to zobaczymy

  • 0

    17. ~berdys  2007-03-15 16:35:25  host: dzj250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11 PLAY* :) inetnum: 217.153.131.128 - 217.153.131.255 netname: TVN-PL descr: TVN S.A. country: PL admin-c: MW3132-RIPE tech-c: MW3132-RIPE status: ASSIGNED PA mnt-by: AS8246-MNT mnt-lower: AS8246-MNT source: RIPE # Filtered person: Michal Werner address: TVN S.A. address: ul. Wiertnicza 166 address: 02-952 Warszawa address: Poland phone: +48 22 856 6030 fax-no: +48 22 856 6090 nic-hdl: MW3132-RIPE abuse-mailbox: abuse@iti.pl mnt-by: IPARTNERS-MNT source: RIPE # Filtered autoreklama ?;>

  • 0

    18. ~saj  2007-03-15 16:51:05  host: ayi233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na wap (nie www) w komórce 5MB spokojnie wystarcza umiarkowanemu "userowi". Mi napewno :)

  • 0

    19.  2007-03-15 16:57:27

    Lubię oglądać tvn24 ale wątpię by dziś zdradzili jakiś choć drobny szczegół oferty Play :/ boję się że nawet jutro Play wszystkiego nie powie - pewnie tego w jakich taryfach będę te telefony za 1zł :-) mnie bardzo ciekawi i pewnie Was także jakie będą ceny telefonów w Play w taryfach za 50-100zł ? Bo myślę że jeśli bardzo ciekawe to część użytkowników "spróbuje" Play właśnie dzięki dobrym i tanim telefonom ;)

  • 0

    20.  2007-03-15 17:00:03

    Saj ale myślę że mając telefon umts i pakiet 5mb to jest jakąś pomyłką :) tym bardziej że duża część telefonów umts ma przeglądarki www.

  • 0

    21. ~Th0mas  2007-03-15 17:12:00  host: atg11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A wydaje Wam się, że Play ruszy jutro? Na blogp4.pl była reklama MediaMarkt z ofertą telefonu za złotówkę w abonamencie Play i oferta ta byłą ważna właśnie od jutra. Czyżby jutro ruszali? I żadnych przecieków nie ma co do oferty?

  • 0

    22. ~Gal  2007-03-15 17:13:00  host: 80.50.40.250

    Ha! I mamy juz w 100% znany target - nastolatki, czyli konkurencja Heyah. A mowili wstepnie o bussinesie i po co? Nawet teraz te durne (bo inaczej nie da sie ich nazwac) reklamy zaczynaja miec sens.

  • 0

    23. ~Th0mas  2007-03-15 17:13:42  host: atg11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na stronie Media Markt też jest ta gazetka informująca o tej "promocji". Czyli chyba jednak na pewno jutro ruszają :)

  • 0

    24. ~Th0mas  2007-03-15 17:14:23  host: atg11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.mediamarkt.pl/gazetki/polska/2007-03-16/gazetka.pdf

  • 0

    25. ~saj  2007-03-15 17:21:25  host: ayi233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szalony: Przy stronach www, nie wap, faktycznie 5MB to niewiele... Jeśli chodzi o UMTS to w końcu tylko większa szybkość otwierania stron, która nie zwiększa ich objętości, więc jak dla mnie to czy korzystasz po GPRS-ie, EDGE-u czy właśnie UMTS-ie znaczenia w kwestii 5MB nie ma...

  • 0

    26. ~Miguel  2007-03-15 17:23:57  host: 195.136.30.234

    OnetLajt - bardzo kiepski serwis. Aktualizacja wiadomości - katastrofalna. O tym, że Małysz wygrał przedostatni konkurs skoków napisali w serwisie sportowym po 2 dobach. Do tego czasu "wisiał" tekst o kwalifikacjach. Wiadomości z kraju i świata są też często "przeterminowane". Jak na serwis internetowy tragedia!!!!!!!

  • 0

    27.  2007-03-15 17:47:30

    Szalony - to wszytsko zależy... Ja jak widzę pośród znajomych baardzo intensywnie korzystam z internetu przez koórkę (nie jako modem do komputera, ale właśnie z komórki) i 10 MB, góra 20 MB jak zaszaleję, naprawdę mi wystarcza.

  • 0

    28. ~dt  2007-03-15 20:07:19  host: wap.plusgsm.pl

    Na wap/www przez opere to 50mb jakos mi wystarcza na styk ;)

  • 0

    29.  2007-03-15 20:39:13

    Dt- i jak zbliża się koniec pierwszego kwartału - masz w końcu to edge co Plus tak ciągle Ci terminy zmienia ? Wogóle coś długą przerwę w aktualizacji mapy Plus robi już półtora miesiąca ... Pewnie czymś chce nas zaskoczyć ;)

  • 0

    30. ~  2007-03-15 21:02:03  host: 116.168.rev.vline.pl

    50 mb ciekawe po ile za 1 mb ???? http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=2505

Dodaj swoją opinię