Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play po raz drugi odebrał "Głuchy Telefon"

Play po raz drugi odebrał "Głuchy Telefon"

WitekT 28 Stycznia 2011 15:21

1 0
Po raz drugi w pięcioletniej historii przyznawania przez naszą redakcję nagród Głuchego Telefonu, jeden ze zwycięzców odważył się odebrać statuetkę wraz z okolicznościowym dyplomem. Po raz drugi zrobił to P4.

P4 dostało od naszej redakcji Głuchy Telefon 2010 za słynną Notkę SMS. Dodatkowo, czytelnicy w głosowaniu wyróżnili właśnie to wydarzenie, przyznając Głuchy Telefon 2010 czytelników TELEPOLIS.PL.

gt2010m

Dziś nasze biuro odwiedził Marcin Gruszka, rzecznik P4, gdzie odebrał dyplom i statuetkę. Po raz drugi gratulujemy, przede wszystkim odwagi i dystansu.

gruszka gt2010m



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 158
  • 0

    164. ~Grexlort  2011-02-01 21:32:07  host: 71prz003.multi-play.net.pl

    Czy mi sie tylko wydaje ze pare osob zamiast "play" pisze pley lub plej...? Co do tematu ladnie ze strony "pleja" ze wzieli ta nagrode na klate. A co do korzystnej oferty dla osob korzystajacych z mobilnego neta to polecam orange free na karte tam za doladowanie dostaje sie ciezkie gb danych, przynajmniej bylo tak niedawno.

  • 0

    165. ~  2011-02-02 01:34:15  host: p15-07.opera-mini.net

    162 zdradziłem już dziś. Przelew sms miał dawać 5dni wychodzących a ja odkryłem że ładując na konto bez wychodzących była kreska czyli nic ale te nic oznaczało nieskończoność. Bardzo późno to naprawili tak jak i nieograniczoną ilość smsów z boxa. Przez dorobkiewiczów z allegro to też "naprawili" i także po bardzo długim czasie. W pewnym sensie to lepsze od fresha było :-) Dzwoniłem z czego innego ale smsy miałem z tego numeru do bólu pod warunkiem że byłem przy komputerze.

  • 0

    166. ~  2011-02-02 01:36:25  host: p15-07.opera-mini.net

    Smsy się produkowało przez zatwierdzenie danych. Za każdy klik było 30smsów :D I można było mieć ile dusza zapragnie.

  • 0

    173. ~  2011-02-02 07:08:20  host: p20-10.opera-mini.net

    167 przeszedłes do historii. "po co komu rok wychodzących bez możliwości dzwonienia". Normalnie można peknąć ze śmiechu. Po co komu ładować pf skoro i tak nie będzie można rozmawiać. Trzeba być grószka żeby coś takiego napisać. Zasługujesz na nobla z filozofii. Szoooooook.

  • 0

    174. ~Abonent  2011-02-02 14:27:45  host: 89-79-81-212.dynamic.chello.pl

    Przynajmniej mają odwagę się przyznać do jednego niewypału. A co do Fresha, to nie rozumiem utyskiwania. Jest naprawdę tanio i przyzwoicie. Dałem rodzicom starter i ładują 50 zł na pół roku, pakiet 100min do stacjonarnych,bonus za odbieranie, miesięcznie zawsze im dochodzi jakieś 20 minut. Przy mixplusie nie wystarczało im 30zł na miesiąc.Dobre rozwiązanie dla kogoś,kto niewiele dzwoni.

  • 0

    175. ~  2011-02-02 14:56:09  host: dml51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    173 ?

  • 0

    179. ~dml  2011-02-03 01:39:39  host: dml51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    178 o czym ty piszesz ?

  • 0

    181. ~dml  2011-02-03 02:10:57  host: dml51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    180 ale to dotyczyło to tylko świeżych kart i nie można ich było doładowac ani z nich dzwonić wiec był jaki sens czegoś takiego?

  • 0

    182. ~  2011-02-03 02:29:11  host: p09-13.opera-mini.net

    I jeszcze debil się kłóci bo szuka alibi jak palnął największa głupotę w historii telepolis! Do jednej osoby od czasu do czasu musiałem dzwonić z orange i dało się wszystko robić przez w sumie rok! Odkryłem to przypadkowo, 5zł/rok to było jak na tamte czasy coś niesamowitego, utrzymanie nawet było zerowe bo dali mi później terminy jak po doładowaniu za 100zł. A ten numer co wtedy miałem w orange mam dziś w pf.

  • 0

    183. ~  2011-02-03 02:46:08  host: p09-13.opera-mini.net

    przelewy szwankowały pół roku, nawet wbrew regulaminowi mając na przykład 10,5zł można było przelać 10zł a regulamin mówił że można nie więcej niż połowę, te błędy miałem w nowym go gdzie na początku przez chyba 2tygodnie nic się nie dało zrobić w przeciwienstwie do popa gdzie od razu przelewy chodziły po oficjalnym starcie.

  • 0

    184. ~  2011-02-03 02:54:26  host: p09-13.opera-mini.net

    *Nic się nie dało w sensie przelać kasę. to były boskie błędy, orange zawsze myliło się na moją korzysc, nigdy nie reklamowałem nic :D

  • 0

    185. ~dml  2011-02-03 03:19:45  host: dml51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i jaki to miało sens skoro mówisz że albo nic nie działało albo mozna było dzwonic do jednej osoby

  • 0

    186. ~  2011-02-03 03:21:12  host: p09-13.opera-mini.net

    W sumie to koryguje, ta sielanka trwała PONAD rok. Właśnie sprawdzałem archiwum.

  • 0

    187. ~  2011-02-03 03:31:26  host: p09-13.opera-mini.net

    Wszystko działało. Przez 2tygodnie po starcie przelewy nie chodziły jedynie w nowym go ale ósmieszaj się dalej pisząc bzdury bo nie masz do czego się przyczepić, dawali prawo do połączen non stop. Utrzymanie numeru to było 50zł na rok a ja miałem za darmo a to był i jest mój stały numer na całe życie. Czasem robiłem przelew i kupowałem pakiet dodatkowo ale rzadko bo generalnie dzwoniłem przewaznie do jednej osoby bo musiałem. Nie będę się spowiadać dlaczego. To było pierwsze wcielenie fresha więc się zdecyduj czy to dobrze czy źle mieć prawo do dzwonienia przez rok.

  • 0

    189. ~dlm  2011-02-03 03:52:01  host: dml51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    60gr w sieci, deal roku ale co tam wazne że orange

  • 0

    192. ~  2011-02-03 03:56:39  host: p21-02.opera-mini.net

    Tak tak mając w play 35gr do wszystkich kupowałem czasem pakiet orange żeby gadać za 60gr w sieci buhaha

  • 0

    194. ~  2011-02-03 03:59:52  host: dml51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po co ?

  • 0

    196.  2011-02-04 15:11:07

    o tych kropkach trujecie jakby to ciaze niespodziewana oznaczalo

  • 0

    197.  2011-02-04 20:52:14

    Najgorsze jest jednak to w tym wszystkim że Play gdyby nie powstał szum w internecie nic by nie zrobił była by ciszą, wprowadziliśmy nową ofertę i tyle. Powstał szum i na drugi dzień Play tłumaczył i dawał możliwość wyłączenia tego... Też tak nie ładnie zagrali i tyle.

  • 0

    198. ~jerry  2011-02-07 07:54:49  host: pc-78-31-125-106.tvk-net.pl

    już może szykować się na odbiór za rok - za ich sieć 4G!! buahahaha

Dodaj swoją opinię