Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: PlayStation 3 prawie za darmo

Play: PlayStation 3 prawie za darmo

LuiN 19 Października 2010 19:36

0 0

Play rozpoczął promocję, w ramach której oferuje konsole PlayStation 3 i PlayStation Portable za złotówkę. Wystarczy podczas podpisywania umowy polecić numery znajomych, którzy potem też przejdą do Play.

Do skorzystania z promocji są uprawnione osoby, które spełnią następujące warunki:
przeniosą swój numer do Play (numer mobilny lub numer stacjonarny)
podadzą numery członków swojej rodziny lub znajomych, którzy mogą być zainteresowani przejściem do Play
z kilkoma z podanych numerów zostaną podpisane umowy w Play w procesie MNP a łączna suma abonamentów będzie wynosiła co najmniej 150 zł lub 250 zł.

Aby zdobyć PlayStation 3 należy skorzystać z promocji LongPlay z PlayStation, w ramach której podpisywana jest umowa na LongPlay 1 zł obowiązująca przez 12 miesięcy. Przez 12 miesięcy od podpisana umowy dla swojego numeru przenoszonego do Play można zrealizować warunki promocji i odebrać konsolę za złotówkę, zgodnie z poniższym cennikiem:

ps3 za prawie free




Promocja będzie dostępna tylko przez telefon - konsultant sam zadzwoni do klienta gdy ten będzie uprawniony do skorzystania z promocji.

Zobacz: regulamin promocji LongPlay z PlayStation (plik .pdf; 86 kB).

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~ps3  2010-10-20 08:51:29  host: gis244.internetdsl.tpnet.pl

    do kick playstation dostaniesz dopiero jak twoi znajomi podpiszą umowy

  • 0

    25. ~  2010-10-20 09:34:07  host: t18-09.opera-mini.net

    żenująca promocja, czyli sprzedaj znajomych.

  • 0

    28. ~  2010-10-20 10:39:24  host: t22-09.opera-mini.net

    ta promocja to chyba tylko ciekawa w przypadku, gdy ktos planowal np. przeniesiebie calej rodziny bo SD itp. Ale namawiac kogokolwiek i jeszcze podawac nie swoj numer? brawo Play;P /ewqaewqa

  • -1

    29. ~andy  2010-10-20 12:24:15  host: dov195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27 ale dostajesz za to najniższą jakość na rynku to się nie dziw. Część ludzi nie chce bałaganu Play nawet za najniższe taryfy pod słońcem i ja też jestem jedną z nich.

  • 0

    30. ~players  2010-10-20 12:50:47  host: user-109-243-94-135.play-internet.pl

    29@ Zrezygnowalem z uslug Ery i teraz jestem w play (internet+telefon) i roznicy w jakosci nie odczuwam, upss przyspieszyl mi net w Playonline bo Erze mialem skapy edge i nie dalo sie korzystac.

  • 0

    31. ~  2010-10-20 13:07:00  host: t10-15.opera-mini.net

    Żeby podac kogos numer telefonu wypadałoby zapytac tą osobę o zgode. Jak ktos jest burakiem to żaden regulamin Playa tego nie zmieni. Pomocja dobra i chętnie skorzystam.

  • 0

    32. ~iphone  2010-10-20 13:52:57  host: staticline56775.toya.net.pl

    co to w ogole jest ? idziesz do operatora telefonii komórkowej po PLAYSTATION, maskara :/. Chyba nie maja kasy bo łapią sie juz wszystkiego..

  • 0

    34. ~Kajtek  2010-10-20 15:04:25  host: 94.254.182.70

    @33 Nie jestem dzieckiem to raz, a dwa musiałbyś kolego minę Pani z Ery jak zarejestrowałem numer mówiąc,że za pół godziny przenoszę go do PLAY. Widziałem strach w jej oczach :D

  • 0

    35. ~jarekt  2010-10-20 16:13:12  host: 178-37-25-154.adsl.inetia.pl

    Pomysl fajny - moze akurat komus sie bardziej przyda konsola niz nowy telefon. Kiedy pojawily sie laptopy tez malkontenci psioczyli a pomysl okazal sie strzalem w 10-tke. Niestety Play schodzi na psy. Kazda nowa oferta jest gorsza od poprzedniej a wiem co mowie bo mam 3 telefony w Play i jestem w tej sieci od jej poczatkow. Oczywiscie decydenci tej sieci tego nie zauwaza do momentu kiedy stanie sie to oczywiste - wtedy zaczna sie programy naprawcze, ktore robione na gwalt nic nie dadza. Nie chce czarno wieszczyc ale na moje wyczucie przez pare lat mozna sobie darowac polecanie Play znajomym. Chyba, ze sie ma takich ktorych sie nie lubi. Wielka szkoda bo przyzwyczailem sie do mysli, ze jestem w najepszej sieci i nie musze tego sprawdzac...

  • 0

    36. ~  2010-10-20 22:47:03  host: afje210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "przeniosą swój numer do Play (numer mobilny lub numer stacjonarny)" - to można przenieść do PLAY numer stacjonarny?

  • 0

    37. ~czekajacy  2010-10-26 14:31:06  host: ip-93.159.31.106.static.crowley.pl

    zakupilem PS3 - ale czad nawet taki pierdziel jak ja ma fun z tej zabawki "PS move" rulez, mam ABO za 59 zeta (cos kolo 170 minut - okrojny po to aby zakupic PS3 za 349 zeta, majac taki samo kwotowo abo 300 minutowy - PS3 kosztuje 6 paczek. A czas pokaze co i jak ;). Aha przenosze z mBank mobile i sa schody, znaczy mialem karty zarejestrowane na firme, Play wysyla kwity, a mBank odbija i mowi, ze zle dane... okazlo sie, iz w chwili rejestracji kart mbankowych w serwisie M-bankowym, aby korzystac z doladowac oraz aby odebrac np. gratiswoe minuty, oraz np. miec mozliwosc zasilania SMS-em bank zadecydowal za mnie, iz juz "nie jestem firma" tylko osoba fizyczna. Spadam od nich, zoabczymy jak bedzie wygladala moja 2-letnia przygoda z P4 ;)

  • 0

    38. ~  2010-12-19 13:07:21  host: 178-36-117-68.adsl.inetia.pl

    miałem telefon/y w idea/orange przez 8 lat w ostatnim roku Pani chciała mnie obdarować 25 minutami oraz telefonem, w tej samej cenie co nowy klient! WOW! miałbym wtedy całe 125 minut to "wszystkich" (oczywiście bez play) za 80 zł abonamentu. U rodziny po za miastem musiałem zawsze wychodzić na zewnątrz bo oczywiście brak sieci! W play za 80 zł mam 550 min do wszystkich (również do orange) do play całkowicie za darmo (już nie muszę dokupywać wybranego numeru do żony za 6,10) 2 GB internetu. No i zasięg po za miastem 100% już z domu wychodzić nie trzeba. Dziadowski internet (do lapka) iPlus wymieniłem na PLAYONLINE. Tylko dwie różnice w play działa 3 razy szybciej i jest tańszy o 15 zł. A jak się komuś nie podoba promocja z Playstation to niech nie bieże w niej udziału. Ja wezmę PS3 na wymianę aparatów. Zona nie chce nowej. p.s. w plusie zamiast PS3 jest XBOX i Wii (to dla pana z postu 32.)

  • 0

    39. ~  2011-01-26 17:46:22  host: dto18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy komuś udało się już skorzystać z tej promocji?

  • 0

    40.  2011-02-07 10:23:15

    #39 Tak, znajomy przeniósł żonę i dwójkę znajomych, dostał PS3 za 1zł. Oczywiście wcześniej do niego dzwonili. Osobiście nie chciało mi się wierzyć, że aż musiałem znaleźć tego newsa i zobaczyć, że faktycznie była taka akcja ze strony Play.

  • 0

    41. ~201ty  2011-02-27 20:21:57  host: cmpc-089-239-069-150.cnet.gawex.pl

    #40 Jak długo czekał Twój znajomy? Ja czekam już 4 miesiące i cisza. Od konsultantów nie mogę wyciągnąć żadnych informacji. Zawsze uraczą mnie jakąś standardową odpowiedzią jakbym rozmawiał z automatem.

  • 0

    42. ~Ania  2011-03-09 09:30:33  host: 193.201.36.36

    Oni co jakiś czas dzwonią i informują o kwocie jaką posiadasz obecnie, ale dzwonią dopiero po przkroczeniu progu 150. Faktycznie trzeba trochę poczekać, bo musza sprawdzić osoby polecane, ale warto :)

  • 0

    43. ~201ty  2011-06-15 07:59:07  host: 127-35.static.szczecinek.net.pl

    Jeżeli chodzi o tą promocję to chyba jest to jakiś pic. Ja przeszedłem do PLAY w październiku 2010, poleceni znajomi w tym samym czasie i do dziś nie dostałem konsoli. Wysłałem już chyba z 30 zgłoszeń do play. Odpowiedzi oczywiście dostaje ale to co mi odpisują woła o pomstę do nieba. W marcu dostałem odpowiedź, że mają potwierdzone dwie osoby na kwotę 138zł, w kwietniu się dowiedziałem że jest już 238zł i już powinienem dostać ofertę na ps3 za 499zł (to jeszcze stary regulamin obowiązywał). I teraz najciekawsze wczoraj dostałem odpowiedz: "uprzejmie informuję, że na chwilę obecną nie ma na Pańskim koncie zaliczonego żadnego z numerów poleconych". No bez jaj. Czy ktoś ma jeszcze takie problemy ?

  • 0

    44. ~benek  2011-08-31 19:03:54  host: czumy.net

    Do tych którzy skorzystali z promocji PS3 za polecenie znajomych. Ile czasu czekaliście na dostarczenie PS3 od dnia kiedy skontaktował się z wami konsultant??

  • 0

    45. ~robson258  2011-09-24 12:53:59  host: 9-173.zicom.pl

    ja niestety też czekam już 3 miesiąc od momentu kiedy to już uzbierało mi się 250 zł, dzwoniłem 3 razy ale jak w postach wyżej też mnie zlewają odpowiedziami typu - wkrótce ktoś zadzwoni. szlag mnie trafia po prostu

  • 0