Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: platforma Playowisko na Facebooku

Play: platforma Playowisko na Facebooku

Q! 1 Grudnia 2011 13:13

0 0

Play uruchomił w serwisie społecznościowym Facebook platformę Playowisko. Pozwala ona na dostęp do konta użytkownika oraz nowych usług.



Na Playowisku znajdziemy m.in. usługę Tele Play, czyli wirtualny telefon, który pozwala na wysyłanie SMS-ów oraz wykonywanie i odbieranie połączeń z poziomu komputera jak z własnego telefonu.

Druga z usług to Xtra numer. Standardowy jej koszt to 3,69 zł za 30 dni lub 1,23 zł na 30 dni dla użytkowników taryfy Lubię to. Szerzej o usłudze pisaliśmy w tej wiadomości.




Wśród nowych usług znajdziemy MMS na Tablicę, który pozwala na wysłanie wiadomości lub zdjęcia bezpośrednio na swoją tablicę, bez konieczności korzystania z aplikacji zewnętrznych. Aby tego dokonać, należy wysłać MMS-a z treścią pod numer 2665 (BOOK).

Dzięki Tele Plotka będzie można stworzyć wydarzenie dla znajomych. Jest ona oparta o usługę Telekonferencji, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Platformę Playowisko znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2011-12-01 13:43:58

    testujemy ;P

  • 0

    2.  2011-12-01 13:44:13

    genialnie: "Wystąpił błąd podczas rejestracji numeru w Playowisko Usług"

  • 0

    3.  2011-12-01 13:44:56

    za drugim razem poszło, dodałem numer, zobaczymy jak działa

  • 1

    4.  2011-12-01 13:46:09

    ok, nie ma sensu. Tele play jest fajny ale tutaj otrzymujemy tylko link ktory przekieruje nas na stronę tele.play.pl więc nei ma sensu. Reszta uslug to nie dla mnie :D

  • 1

    5. ~  2011-12-01 13:59:05  host: t18-14.opera-mini.net

    w tamtym roku gruszka zgodnie z obietnicą zrobił prezent na urodziny hotelarza i zamiast btsa dał mu i innym możliwość rozmów poprzez teleplay. ciekawe jaki prezent w tym roku będzie 21 grudnia

  • 0

    6. ~x  2011-12-01 13:59:09  host: apn-77-114-107-190.dynamic.gprs.plus.pl

    A internet kiedy? naprawią. Zawiesza się na UMTS od miesiąca, wystarczy minuta bezczynności i nie przechodzi na HSPA.

  • 0

    7. ~wojciech  2011-12-01 14:06:33  host: 87-205-46-201.adsl.inetia.pl

    OMFG... czym się różni ta super wypaśna usługa "MMS na Tablicę" od wysłania zwykłego MMS na maila wygenerowanego via FB? koszty takie same a idzie bezpośrednio...

  • 0

    8. ~  2011-12-01 15:10:59  host: 77-255-27-64.adsl.inetia.pl

    a może w końcu doczekalibyśmy się czegoś nie związnego ze srejbukiem, dostępnego dla wszystkich, jak np. darmowa bramka SMS?

  • 0

    9. ~piotr  2011-12-01 15:38:26  host: 193.201.36.41

    www.playowisko.play.pl

  • 0

    10.  2011-12-01 17:06:22

    A aktualizacji do Andka 2.3 dla ACE wciąż nie ma...

  • 0

    11. ~Słoneczny  2011-12-01 17:12:17  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Tak się zastanawiam kiedy zostanie złamany monopol fejsbuka i operatorzy przypomną sobie że są też inne serwisy społecznościowe. Wiem, niedoczekanie moje. :)

  • 0

    12. ~  2011-12-01 17:13:28  host: user-188-33-120-178.play-internet.pl

    @11- a jakie? NK? daj spookoj ;p

  • 0

    13.  2011-12-01 17:27:12

    @12, a o G+ słyszał? Że tez ci się wszystko zaraz ze szkołą kojarzy. :)

  • 2

    14. ~  2011-12-01 17:27:47  host: v01-15.opera-mini.net

    Szkoda że FB nie znikło 5 Listopada byłby spokój z dzieciranią i Lubie to!.

  • -1

    15. ~  2011-12-01 18:38:54  host: user-188-33-120-178.play-internet.pl

    @13 tak slyszalem ;p nie wiem czy tam tak łatwo bedzie dodać taka aplikację, poza tym pewnie nie potrafisz sobie porównać ilosci uzytkowników na tych dwóch portalach, a polecam. to mówi samo za siebie

  • 1

    16. ~  2011-12-01 18:39:10  host: user-188-33-120-178.play-internet.pl

    @14 - szkoda :(

  • 0

    17. ~  2011-12-01 18:46:35  host: host-89-229-128-78.chelm.mm.pl

    Kolejna dziecinna zagrywka tej dzieciuchowskiej firmy. Rozdrabnianie się na perdoły, kolejne śmieszne i nic nie znaczące funkcjonalności... Co to ma być? Odwracanie uwagi od słabnącej ofery, od słabej jakości czy może liczenie, że takie bzdety przyciągną klientów w dobie kryzysu? Ludzie, czy tam na stołkach siedzą dziesięciolatkowie? Skoro tak, to ktoś ich zaraz kupi.

  • 1

    18. ~Słoneczny  2011-12-01 18:50:27  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    @15 A jak myślisz, kto kreuje ilość użytkowników tego czy owego portalu? Gdyby G+ było równorzędnie promowane przez operatorów komórkowych, te liczby wyglądałyby całkiem inaczej. Nic jednak nie jest wieczne i może w niedalekiej przyszłości coś w tym temacie drgnie.Moje potrafienie czy niepotrafienie, nie ma tu nic do rzeczy.

  • 0

    19. ~  2011-12-01 20:25:23  host: 87-205-45-245.adsl.inetia.pl

    2xFAIL po pierwsze pejsbuk a po drugie platforma a te słowa bardzo źle się kojarzą

Dodaj swoją opinię