Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play - pierwsze doładowania przez Internet

Play - pierwsze doładowania przez Internet

WitekT 19 Marca 2007 13:42

0 0

Firma Blue Media uruchomiła w swoim serwisie możliwośc doładowania prepaidów przez Internet nowej sieci na polskim rynku - Play.

Doładowania, w dowolnej kwocie z przedziału 10-300 zł, dostępne są pod adresem www.blue.pl.

W ciągu dwóch tygodni doładowania powinny być także w naszym serwisie doladowania.TELEPOLIS.PL.




Dane dotyczące kwot doładowań oraz odpowiadające im okresy ważności konta w podziale na połączenia wychodzące i przychodzące:

Kwota doładowania

Ważność połączeń wychodzących

Ważność połączeń przychodzących

10-24 zł

10 dni

100 dni

25-49 zł

30 dni

120 dni

50-99 zł

90 dni

180 dni

100-300 zł

180 dni

270 dni

Źródło tekstu: Blue Media     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~  2007-03-19 17:06:51  host: p09-11.opera-mini.net

    www.edge.moblog.pl

  • 0

    7. ~potargany  2007-03-19 17:09:33  host: dah156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szkoda ze premia wazna miesiac

  • 0

    8.  2007-03-19 17:11:09

    ~~Szalony - zapraszam do sklepu nie dla idiotów w Galerii Dominikańsiej we Wrocku:) tam obkuci są na blachę:]

  • 0

    9.  2007-03-19 17:25:03

    issa - a powiedz, jak schodzi pakiet bonusowy? przed pakietem "abonamentowym"? Chyba tak, biorąc pod uwagę okresy ważności? Czy może jednak po?

  • 0

    10. ~  2007-03-19 17:31:46  host: ecs218.internetdsl.tpnet.pl

    issa popros kogoś o podładowanie rozmową do ciebie i daj ekran na bloga z tym jednym miesiącem to faktycznie skopali ja 150pln to þólroku wydaje hii

  • 0

    11. ~  2007-03-19 17:34:32  host: dah156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bonus w pierwszej kolejnosci http://www.blogplay.eu/2007/03/19/komunikat-play-w-sprawie-obslu gi-on-line-na-stronie-wwwplaymobilepl/

  • 0

    12. ~issa  2007-03-19 17:41:19  host: abpr121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***10 - jest to zrzutk 4 od góry , z opisem "Wiadomość o Bonusie". ***wlo - jest tu małe pomieszanie pojęć. Najprawdopodobnie chodzi Ci o "Premię" za doładowanie. A więc schodzi to - najpierw Bonus , Premia (150zł z terminem 30dni) , potem Pakiet Złotowek (jak widać na zrzutce najdłuższy termin przydatności do spożycia;)

  • 0

    13. ~  2007-03-19 17:45:47  host: ecs218.internetdsl.tpnet.pl

    a jest faktycznie thx 4 od góry

  • 0

    14. ~  2007-03-19 17:47:27  host: ecs218.internetdsl.tpnet.pl

    issa na ile ci starcza zasilenie 150 pirazyko

  • 0

    15. ~issa  2007-03-19 18:01:27  host: abpu9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    150zł przy stawce 49gr to ok. 300 minut na połączenia krajowe. Doliczając do tego mmsy i smsy , myśle , że takie zasilenie 150+150 to będzie maksymalnie 2 miesiące.

  • 0

    16. ~inpiron  2007-03-19 19:57:59  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    issa: to jak przegadasz te ponad 600 minut do 30 kwietnia to zwrócą Ci te minutki spowrotem 1 maja. Ja także skorzystam z tej opcji.

  • 0

    17.  2007-03-19 20:21:27

    potwierdzam - we wroclawskiej galerii i obsluga wykuta ba laszke (hehe :-P), i telefon caly jeden w sprzedazy :-P sam sprzedawca powiedzial, ze wolalby, aby wsio ruszylo pozniej, ale zeby wszystko dzialalo :-) do tego wszelka obsluga klienta idzie przez.. blueconnecta! :-D przy przenoszeniu nr pre-paid/pre-paid na umowie pisza, ze przenosimy.. abo/abo! :-O niestety system dalej maja skopany na calego :-/ mam tylko nadzieje, ze przeniosa mnie na karte, a nie na abonament (mimo ponownego wprowadzenia wszystkich danych) :-P no nic - trzeba czekac ;-) a na moja uwage, ze "blueconnect?" Pani sie tylko usmiechnela szeroko :-D

  • 0

    18.  2007-03-19 20:52:28

    Q: jakie dokumenty trzeba posiadac przy przenoszeniu prepaid/prepaid? Jak wyglada ta procedura?

  • 0

    19. ~smatri  2007-03-19 20:53:59  host: qd90.internetdsl.tpnet.pl

    z tego co się orientuję to najpierw potrącają kasę z premii (chyba, że się mylę) Nie dziwię się, że jeszcze jakieś niedociągnięcia w punktach sprzedaży. W końcu PLAY ma aż 5 dniowe doświadczenie w sprzedaży swoich usług :P

  • 0

    20.  2007-03-19 21:21:18

    *** gm - prepaid musi byc zarejestrowany u starego opa (podpisujesz dokument, ze tak wlasnie jest), a oprocz tego wystarczy dowod :-) mam jeszcze stary, wiec bylo ok :-) nie wiem, czy przy nowym nie zadaja jeszcze czegos z fotka, bo jak Pan zobaczyl stary to powiedzial cos w stylu "o super" :-))

  • 0

    21.  2007-03-19 21:26:06

    Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, ze to będzie szybko i bezproblemowo.

  • 0

    22.  2007-03-19 21:29:33

    *** gm - a procedura? hmm.. standardowo :-P od strony klienta wyglada tak, ze czeka sie na list (zwykly, analogowy) od PLAYah i z nim idzie sie podpisac ostatecznie umowe naswiadczenie uslug :-) a od strony opa - wysylaja pisemko do plusa, plus im odpowiada ze da rade, uwalniaja numer, a pozniej oni zgrywaja Twoj stary nr na ichnia karte i wsio ;-) tak mi sie wydaje przynajmniej :-D

  • 0

    23.  2007-03-19 22:07:46

    z ciekawostek warto dodac, ze we wroclawskiej galerii dominikanskiej jeden ze sprzedawcow ma TakTaka i tez go irytuja wszelkie pakiety :-P poza tym podobno ulotki z oferta zniakaja na pniu, startery jak swieze buleczki, a obsluga ma istne urwanie glowy ;-) co z tego jednak, skoro niektorych rzeczy dowiadywali sie dopiero ode mnie? :-P telefon jest tylko jeden (ten, ktory ktos wymienil powyzej), bo kurier dal ciala i wiecej nie przywiozl.. jesli chodzi o start, to PLAYah daje ciala na calej dlugosci - logistyka lezy, systemy informatyczne rowniez, a obsluga nie wie ani zbyt duzo o ofercie, ani kiedy w koncu wsio bedzie dzialac jak nalezy :-/ miejmy nadzieje, ze sie poprawia wkrotce ;-)

  • 0

    24. ~DIS  2007-03-21 12:29:42  host: qd90.internetdsl.tpnet.pl

    No jak pada system to trudno skoordynować tylu ludzi. No, ale to początek, myślę, że w ciągu tygodnia się ograną i ruszą z ofensywą :D

  • 0

    25. ~  2007-03-21 16:07:29  host: 81.219.214.38

    Kit ;) pierwszy był www.doladowania.pl

Dodaj swoją opinię