Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: parawan plażowy z telefonem HTC

Play: parawan plażowy z telefonem HTC

Q! 19 Sierpnia 2011 12:01

0 0
Play uruchomił promocję, w której przy zakupie jednego z dwóch telefonów z portfolio HTC klient otrzyma parawan plażowy gratis.

playparawan mPromocja obowiązuje przy podpisaniu umowy z wykorzystaniem esklepu. Przy wyborze telefonu HTC Wildfire lub ChaCha, klient otrzyma gratis parawan plażowy.

Play jest kolejnym operatorem, który zaoferował akcesorium plażowe przy podpisaniu umowy. Wcześniej Orange zachęcał do zakupu swoich usług rozdając połowę pary klapek japonek.


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 1

    9. ~  2011-08-19 12:37:12  host: smtp.2mprojekt.pl

    niedługo beda dodawać autograf K. Wojewódzkiego z "gwarancją" autentyczności ;p

  • -1

    10. ~Paul  2011-08-19 12:38:30  host: 178.183.197.157.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Nie tylko HTC!! Jeśli zakupisz w esklepie Huawei IDEOS U8500 otrzymuje się w prezencie nadmuchiwany fotel. http://www.play.pl/pl/telefony/huaweiu8500/index.html#dane-okazj e-specjalne

  • 0

    11.  2011-08-19 12:38:42

    @8: i kaganiec na 2 lata :)

  • 0

    12. ~  2011-08-19 12:42:10  host: 77-254-90-224.adsl.inetia.pl

    Wstydziłbym się robić za reklamę takiej sieci... W sumie jakiejkolwiek sieci.

  • 0

    13.  2011-08-19 12:42:51

    Spóźniona promocja.

  • 0

    14. ~Antonio Banderas /KOT ANTEK/  2011-08-19 12:50:08  host: z42-13.opera-mini.net

    Dali takie coś akurat w dzień w którym u mnie zaczął padać deszcz, po tygodniu jego nieobecności :/

  • 0

    15. ~lalas  2011-08-19 13:23:09  host: nat-o.sferia.net

    ten parawan na dzisiejsze pieniądze to jest śmiech

  • 0

    17. ~nono  2011-08-19 13:27:37  host: 91.199.87.150

    Kup pan telefon, to dostaniesz baner do rozwieszenia. Powinni dać zniżkę z 10% za to, że będę reklamował firmę HTC na plaży!

  • 0

    18. ~  2011-08-19 14:02:38  host: public-gprs58249.centertel.pl

    Chyba trochę późno na parawany plazowe

  • 0

    19. ~Saint Tropez  2011-08-19 14:41:36  host: apn-95-41-142-38.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja odchodzę z Play ile można czekać na jaki kolwiek zasięg P4 gdy się ma tylko roaming Plus 2G...szkoda słów kierunek > T-Mobile

  • 0

    21. ~  2011-08-19 15:47:19  host: z46-07.opera-mini.net

    Leje jak z cebra, a Play parawan plażowy rozdaje. Śmieszni są, to trzeba im przyznać. A druga sprawa to skoro stacje bts nie ściągają piorunów to dlaczego wyłączyli nadajnik Orange ? Dobrze, że mam drugi telefon w Heyah i tu na 3G wszystko działa, mimo wielkiej burzy w okolicy.

  • 0

    22. ~Kuba  2011-08-19 16:34:16  host: 178.181.52.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W Wawie nasuwa, burza jak cholera a mi blueconnect zasuwa aż miło... dobra promocja o ile w szkielet parawanu wbudowany jest wzmacniacz sygnału lub innego rodzaju ustrojstwo...swoją drogą ostatnio T-mobile dawał do każdego aneksu i umowy zestawy plażowe [klapki i dmuchany materacyk] i nie czuli potrzeby krzyczenia o tym gdziekolwiek, ot miła niespodzianka dla klienta...

  • 0

    24. ~*  2011-08-19 16:36:08  host: 212.160.172.70

    mogliby do tego dorzucić jakieś cuksy!

  • 0

    25. ~Fox33  2011-08-19 20:19:33  host: abpx44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajny gadget i reklama za darmo ale powinni dorzucać np. w caly czerwiec do kazdego telefonu:)

  • 0

    27. ~  2011-08-19 22:48:09  host: z37-12.opera-mini.net

    Proponuje w promocji rozdawac srodki na komary i parasole:-)

  • 0

    28. ~  2011-08-20 10:25:31  host: user-46-113-30-148.play-internet.pl

    ja od razu dawałbym rakiety sniezne - ale to cały Play - brak kompetencji - właśnie testuje tego smartfona, jak na testy to lekko przegięli nie dołączając słuchawek, a jedna z funkcji telefonu to radio, którego BEZ słuchawek NIE mozna przetestować - myśle także, że brak kamery jest ewidentnym mankamentem, i nie chodzi tu nawqet o wuideorozmowy w Play, ale o mozliwość sprawdzenia aplikacji z wiedeorozmowami, jak Skype czy Fring... program reaguje (android) dosyc powolnie musze stwierdzic (ja mam akurat wm), ekran też nieco powolny, ale moze to kwestia przyzwyczajenia - NATOMIAST jest jakiś program na stronie testuj - po zalogowaniu kompletnie nie mozna robićzadnych zadań, więc o co chodzi? Pic na wode??? Przed otrzymaniem telefonu, gdy wchodziłem na tą stronę miałem wiecej możliwosci... Pomijam takze to, że jak na akcje testowania (i zachwalania telefonu), to jednak powinni go nieco bardziej chwalic - czyli pokazać mozliwosci. A tu ani instrukcji, ani opisów, ani niczego... co to za akcja testowania...?

  • 0

    29. ~  2011-08-20 10:26:49  host: user-46-113-30-148.play-internet.pl

    acha i jeszcze jedno - ponoć ma osiagi do 7mbps na 3G, ale wydaje się ze strony otwieraja się nawet woniej niż na moim z 2G

  • 0

    30. ~Wookie  2011-08-20 13:58:37  host: 212.2.101.48

    Play... ) patałachy !

  • 0

    31. ~Tomek  2011-08-21 01:01:57  host: public130255.xdsl.centertel.pl

    Nie znacie się. Parawan ma wdbudowany wzmacniacz i z 4G robi sie 5G. Ot tak :)

  • 0

    32. ~  2011-08-21 19:55:17  host: user-46-112-216-152.play-internet.pl

    moze zamiast parawanów zajma sie siecia? już pomijam tragiczny internet, ale dzis w Gdyni nie daje się dodzwonić nawet na telefon (drugi), który mam pod reka...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię