Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: pakiet Office za umowę abonamentową

Play: pakiet Office za umowę abonamentową

Q! 9 Marca 2012 11:49

0 0
Od 9. marca Play rozpoczyna promocję, w której do umowy abonamentowej dodaje pakiet biurowy Microsoft Office 2010.

Oferowany pakiet to Microsoft Office 2010 w wersji dla użytkowników domowych i uczniów. Oznacza to, że można go zainstalować na maksymalnie trzech komputerach, jednak nie może być on wykorzystywany do użytku komercyjnego.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    20.  2012-03-09 14:02:00

    19 Tego Office'a można kupić za 299 zł. Powodzenia Play w sprzedaży za 600 bez promocji:-)

  • 0

    21. ~  2012-03-09 14:02:08  host: z33-15.opera-mini.net

    To fakt, mogliby dodawać to do Lumii bo ten telefon jest i tak o ponad 500zł za drogi. Ogólnie pomysł może i fajny ale trochę za drogo

  • 0

    22. ~Troglo  2012-03-09 14:07:11  host: 178.183.135.228.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @20 - spojrzałem na cenę w ofertach, a nie za gotówkę - bo tam nigdy nie patrzę. Ile - 49zł przy najtańszym abonamencie? no porównując z innymi telefonami to wychodzi tak samo. @21 - co do Lumii - to 500 kosztuje przy abonamencie za 95zł, co przy cenie na allegro 1400zł nie jest przesadą patrząc co jest w ofercie i co ma telefon.

  • 0

    23. ~  2012-03-09 14:10:39  host: blx225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @14, i tu się mylisz. Operator powinien zająć się sprzedażą USŁUG, a nie wciskaniem produktów po pseudopromocyjnych cenach, które nie schodzą gdzie indziej. Ja np.: już od czterech słuchawek wstecz działam na tej zasadzie: telefon na wolnym rynku, abonament u opa. Obecnie w Playu. Ale to co robią mnie odstręcza i zniechęca, poza tym kończy się asymetria, więc poważnie przemyślę pozostanie w sieci. No chyba, że oferta dalej będzie przebijać drożyznę Minusa i Pomarańczy, o T-Mobilu to nawet nie chcę myśleć przy ich zasięgu gdzie mieszkam.

  • 0

    24. ~  2012-03-09 14:23:25  host: 77-255-152-191.adsl.inetia.pl

    To dziadostwo oferują. Miałem ten pakiet i jest to porażka. 2007 jest zupełnie lepszy tylko jak to bywa, trzeba promować nie to co lepsze tylko co nowsze.

  • 0

    25. ~  2012-03-09 14:25:01  host: z40-10.opera-mini.net

    @22-1400zł to za granicą można sobie kupić w media markt ten telefon, więc jest wart pewnie jeszcze mniej. Tylko w Polsce wołają sobie za Lumię 2000zł... Ten telefon powinien być przy tak wysokim abo o którym mówisz za 1zł

  • 0

    26. ~Kili  2012-03-09 14:55:47  host: host98-188.tvk.torun.pl

    @20 - Przecież operator nie ma ŻADNEGO INTERESU w sprzedawaniu telefonów / konsol (czy teraz również oprogramowania) poza promocją. Ważne jest, byś kupił ze zobowiązaniem i wtedy będziesz przynosił długoterminowe zyski. A w cenniku "bez promocji" musi być, więc jest drogo.

  • 0

    27. ~Słoneczny  2012-03-09 14:57:28  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Pewnie, że dają ciała z takim kupczeniem fantami. Też nie cierpię tych gadżetów wciskanych z ofertą. Nie potrzebuje pendriva od TP, filmu w kinie od Orange, ani oprogramowania od Playa. Potrzebuje dobrej oferty cenowej na usługi telekomunikacyjne. Jak już chcieli to koniecznie wcisnąć to już bardziej by pasowało do Play Online.

  • 0

    28. ~  2012-03-09 15:05:53  host: egx34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Głąby, wiem, że jesteście niereformowalni, zaimpregnowani na wiedzę, i walicie kropki w datach, ale z tym rozpoczynaniem od kiedyś to pojechaliście. Zaczyna się coś w konkretnym momencie, w tym wypadku - 9 marca, nie "od 9. marca", patafiany bezmózgie.

  • 0

    29. ~  2012-03-09 15:06:30  host: user-164-127-87-134.play-internet.pl

    Wszyscy tutaj jak jeden mąż podniecacie się jednym wyrwanym z kontekstu produktem spośród kilkudziesięciu z oferty... Wy chyba nie macie nic innego do roboty...

  • 0

    30. ~  2012-03-09 15:07:12  host: v20-14.opera-mini.net

    Juz nie dlugo doczekamy czasow gdy w abonamencie zamiast telefonu bedzie katalog ze sprzetem rtv lub agd. Konsole w Play juz sprzedaja.

  • 0

    31. ~  2012-03-09 15:17:20  host: z52-11.opera-mini.net

    He he he, ale lument fioletowych *** ! Mobilking git !

  • 0

    32. ~  2012-03-09 15:37:48  host: blx225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @26, hahaha, sprzedawca nie ma interesu w sprzedawaniu, hahaha, dobre :D ROTFL

  • 0

    33. ~nie wiem  2012-03-09 15:58:00  host: 213.76.142.46

    Ciekawe, że po Play'u do konsole do oferty wprowadzili pozostali operatorzy. Zobaczyli, że to też jest sposób na przyciągnięcie klienta... który związuje się na określony czas i daje pieniądze a tylko to się liczy. A dodatki? to tylko dodatki choc czasem niektórzy i na tym chcą zarobic... pracowałem w plusie i wiem jak to wszystko wygląda od środka... jak bedzie popyt na marchewki to bedą sprzedawać z abonamentem marchewki :) Pozdrawiam

  • 0

    34. ~klimass  2012-03-09 16:12:55  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    Ja ten news rozumiem tak, że Play dodaje dodatkowo do abonamentu z telefonem gratis pakiet office. I nie widzę tu powodów do innego myślenia, ponieważ zmiana telefonu na pakiet office byłaby jakąś pomyłką marketingową... A jeśli gratis dodadzą ten pakiet, to czemu nie, bardzo dobra inicjatywa, sam kupiłem ten pakiet za gotówkę i bardzo dobrze się używa...

  • 0

    35. ~...  2012-03-09 16:44:52  host: 82.113.106.83

    @34 Źle rozumiesz. Sprawdź cennik na stronie rzecznika, to wszystko wyjaśnia. To NIE JEST dodatek tylko substytut telefonu. Z drugiej strony ceny tel np. w mix mają z kosmosmu to i moze lepiej w najniższych abo brac oprogramowanie. Do czego to doszło. Fuj.

  • 0

    36. ~  2012-03-09 19:39:11  host: 178.183.135.228.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @25 - to kup mi w MM za 1400zł koleżko.

  • 0

    37. ~grubcio228  2012-03-11 12:48:00  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    Pakiet office można dostać kupując laptopa w T-Mobile. Widać Play podchwiciło pomysł. Co za małpy. Zżynają pomysły od najlepszych zamiast sami wymyślać coś nowego

  • 0

    38. ~  2012-03-11 13:48:45  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @37 - Alcest, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.

  • 0

    39. ~klimass  2012-03-12 08:52:52  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    O kurcze faktycznie... Slabo sie robi na rynku, Play byl dla mnie zawsze znacznikiem poziomu subsydiowania telefonow, wyglada mi to na to ze faktycznie, jak to bylo mowione kiedys, operatorzy odchodza od subsydiowania telefonow... w malych abonamentach to mocno juz widac...

Dodaj swoją opinię