Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Online w telefonie - oficjalne informacje

Play Online w telefonie - oficjalne informacje

LuiN 2 Lipca 2009 18:04

0 0

Od 2. lipca br Play wprowadza do oferty Pakiety Play Online w telefonie. W ramach pakietów klienci moga otrzymać od 0,5 GB do 2 GB transmisji internetowej w taryfach One Play i Nowy Play Play dla Firm. Pierwsze informacje na temat nowej oferty Play przedstawiliśmy w tej wiadomości.

W ramach promocji w przypadku pierwszej aktywacji pakietu Play Online w telefonie 500 MB korzystanie z tego pakietu przez pierwszy niepełny i następujący po nim pełny okres rozliczeniowy będzie bezpłatne.

Pakiety mogą być wykorzystywane do pobierania danych w "strefie taniego Internetu w Play". Jest to strefa, w której Play świadczy usługi telekomunikacyjne w oparciu o własną infrastrukturę dostępową.

Abonent może sam sprawdzić, czy w danym momencie znajduje się w strefie taniego Internetu w Play, czy poza nim, poprzez wybranie i zatwierdzenie na klawiaturze telefonu krótkiego kodu *140#.




Aby swobodnie korzystać z pakietu, Abonent może też zablokować transfer danych poza strefą taniego Internetu (*111*51*1#). Automatycznie zostanie zablokowany WAP oraz MMS-y. Do odblokowania Internetu na nadajnikach innych niż te należące do Play służy z kolei kod *111*51*2#.

Pakiet Play Online w telefonie Cena pakietu
500 MB 15 zł
1 GB 25 zł
2 GB 40 zł


Który operator ma najlepszą ofertę pakietów na transmisję danych?

Plus
23.99%
Era
9.32%
Orange
7.87%
Play
58.82%

Wszystkich głosujących: 1588




Zobacz: regulamin promocji Play Online w Telefonie (plik .pdf; 546 kB).

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 120
  • 0

    101.  2009-07-03 17:44:13

    99. a co źle ci się sprzedaje? Paru debili pościągało te telefony z UK za połowę ceny, a tutaj chcą zbić kasę i oferują tylko o 100zł niższą cenę. Po prostu ludzie nie chcą zabawki za taką kasę w końcu to tylko zasrany telefon nie jakieś urządzanie co miało by ci ułatwić życie. Sprzedaż ruszy jak będą warte max 900-1200zł

  • 0

    102. ~  2009-07-03 17:58:35  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    mirekb: A nie pomyślałeś że to repeater na który nie trzeba mieć zezwolenia ?

  • 0

    103. ~Łukasz_W  2009-07-03 18:07:58  host: 188.33.39.139

    @77: Tak? W takim razie słucham Ciebie o znawco - popraw mnie jeśli się mylę.

  • 0

    104.  2009-07-03 18:44:17

    Pakiety Online w Play Fresh będa wprowadzone po wakacjach powiedział Bartek Dobrzyński, członek zarządu ds. marketingu w Play.

  • 0

    105. ~N97  2009-07-03 19:22:13  host: ehh120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 101. To są nówki - wersja polska z Nokii Poland z 2 letnią gwarancją fabrycznie BEZ simlocka sprowadzana z... Warszawy ;) p.s. wiem, że i tak cholernie drogi ale na samym początku stówa do przodu dla fanatyków to zawsze coś. Też muszę z czegoś żyć i kilka dych za fatygę czyli ofertę, wysyłkę itp. jest dla mnie, resztę pożera mój dostawca "importer" z Wa-wy. Przymusu posiadania nie ma ;) btw ktoś już ma i testował? nowej dla kogoś nie będę ruszać. Jaka sieć będzie to miała i jak z simlockiem? za ile?

  • 0

    106. ~ulys  2009-07-03 20:10:48  host: anonymisierungsdienst.foebud.org

    Sa niezle podrobki na aukcjach za 1/5 ceny. Oferta netu nie jest zadna nowoscia, zreszta dopiero wprowadzili normalna oferta po ponad dwoch latach bycia na rynku troche pozno. Konkurencja ma owe pakiety w podobnych cenach od dawna.

  • 0

    107.  2009-07-03 22:17:01

    Ad 106. Tak na pewno konkurencja ma podobne ceny: Era abonament pakiet 50mb za 15zł - jak dla ciebie to są podobne warunki to ja na to - łechłe chłe chłe.

  • 0

    108.  2009-07-03 22:22:15

    Aktywowalem dzisiaj 500mb super sprawa nic dodać nic ująć!

  • 0

    109. ~gosc  2009-07-03 22:22:43  host: dfo51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam pytanie: doladowalem play na karte za 30 zl i dostalem 15 zl "srodkow promocyjnych" czy jezeli przejde teraz do taryfy Fresh to skasuja mi te "srodki promocyjne" czy tylko kasuja sie pakiety minut, smsow i 2 za 1 ?? sory za off-top

  • 0

    110.  2009-07-03 22:32:00

    Mimo wszystko 500MB za 35zł w Simplusie,MixPlusieIV i 36,6 nie można porównać do 500MB w Play z ograniczonym zasięgiem. To tak jakby porównywać zasięg Plusa czy Ery w 1998 roku do rodzącej sie wtedy w miastach Idei...

  • 0

    111. ~  2009-07-03 22:49:48  host: 94.254.218.69

    do 109 tak skasuja sam sie tak nadzialem pozdro

  • 0

    112. ~qwe  2009-07-03 23:10:38  host: abev210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Simplusowiec zasieg 3g porownywalny a tylko to sie liczy.

  • 0

    113.  2009-07-03 23:24:09

    Ja to 99% czasu jestem w zasięgu Play, więc mogę sobie porównać. Ale to tylko tyle, bo pakietu i tak mieć nie mogę.

  • 0

    114. ~  2009-07-04 00:09:15  host: t08-15.opera-mini.net

    @102 nie jest wazne co ja mysle.chce miec to na pismie od odpowiednich organow,ktore maja taka wiedze jaka mnie interesuje.tylko tyle.mirekb

  • 0

    115. ~Zenon  2009-07-05 12:10:20  host: chello089078120150.chello.pl

    Patrzę na stronie Playa i nie widzę: czy jest mapka zasięgu, która pokazuje, gdzie Play ma własna sieć, a gdzie roaming w Plusie?

  • 0

    116. ~aserty  2009-07-06 12:06:46  host: 188.33.82.162

    zasieg 3g plusa i playa jest dosc prownywalny wiec tu o roznicy nie ma co gadac:) a co do reszty to lepiej nie miec niz miec taka nedze n 2g;/

  • 0

    117.  2009-07-06 18:33:24

    oferta dysfunkcyjna jak patrzeć na możliwości UMTS2100.... Jednak może MOŻE wymusi jakakolwiek reakcje innych - to wtedy mogę wybrać operatora "zasięg na zapupiu" i korzystać :D Co innego jak by to było również po plusie a tak - co ? dzwonić gdzie maja nadajniki stawiać?

  • 0

    118.  2009-07-07 10:54:08

    Cosik dla zainteresowanych pakietami posiadaczy iPhone w Play: http://www.myapple.pl/news/109059-nowa-oferta-play-idealna-dla-i phonea.html

  • 0

    119. ~Chost  2009-07-14 07:09:34  host: host-abn-93-89-200-128.tkk.pl

    Ale dla osób, które nie podrózują pociągami a pracują np. jako przedstawiciele handlowi i zatrzymuja się w wiekszych miastach jest to oferta naprawde niezla. Lepsze to niż latac po kafejkach bądź szukać hot spotów

  • 0

    120. ~Bart  2009-07-25 16:58:32  host: abvt254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajna sprawa z pakietami play. Ja mam ten za 15zl i zastanawiam sie czy nie przerzucic sie na 1Gb to z modemu w kompie mozna by zrezygnowac;)

Dodaj swoją opinię