Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Online w polskich PS Vita

Play Online w polskich PS Vita

WitekT 8 Lutego 2012 14:13

0 0
Play został wybrany przez Sony jako polski partner operatorski przy starcie konsoli PS Vita.

Każda z konsol sprzedawanych w Polsce wyposażona zostanie w naszego SIM-a ze specjalną kartą Play Online. Szczegóły oferty w Play juz wkrótce - napisał na swoim blogu rzecznik Play Marcin Gruszka.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~ala  2012-02-08 14:41:55  host: 31.61.65.225

    Dygresja do HSPA+9oo 1Mb/s :-)

  • 0

    9. ~...  2012-02-08 14:49:19  host: 176.2.237.210

    Może się nie znam, ale wydaje mi się, że karty Play będzie można wymienić na inne. Tu chodzi tylko o promocję Play i może jakiejś specjalnej taryfy PO do PS Vita.

  • 0

    10. ~MSS  2012-02-08 14:50:07  host: ebi250.internetdsl.tpnet.pl

    3G w tej konsoli nie służy do grania po sieci, to jest do neta. Do giercowania po sieci jest WIFI ;D

  • 0

    12. ~  2012-02-08 15:14:43  host: host84-38-85-11.tvkdiana.pl

    #11 Śmieszą mnie tacy goście jak Ty. Jednemu działa jedna sieć super w jednym miejscu, drugiemu w innym. Jeden ma zasięg a u drugiego w innej sieci może nie być. U mnie np. tragicznie chodzi Plus i w okolicznych miejscowościach jako jedyny nie ma 3G (nawet aero2)i mam pisać że ta sieć powinna istnieć i jest do bani?

  • 0

    13.  2012-02-08 15:17:43

    Niestety Play MIAŁ największy zasięg 3g. teraz Polsat z Plusem już przeskoczył playa.

  • 0

    14. ~pytający  2012-02-08 15:22:34  host: 92.60.132.22

    a z innej beczki pytanie ...kiedy premiera konsoli w Polsce?

  • 0

    15. ~  2012-02-08 15:22:42  host: z52-10.opera-mini.net

    Co to PS Vita?

  • 0

    17. ~pytający  2012-02-08 15:24:31  host: 92.60.132.22

    PlayStation Vita (nazwa kodowa Next Generation Portable) – przenośna konsola gier wideo firmy Sony, która została oficjalnie zaprezentowana 27 stycznia 2011 roku. Jest to następca konsoli PlayStation Portable. Urządzenie zadebiutowało w Japonii 17 grudnia 2011 roku, a na rynku europejskim i amerykańskim pojawi się 22 lutego 2012 roku[2]. Jest konkurentem przenośnej konsoli Nintendo 3DS, która miała swą premierę w pierwszym kwartale 2011 roku.

  • 0

    18. ~  2012-02-08 15:28:08  host: 178-37-86-192.adsl.inetia.pl

    @11 to przyjedź do krakowa na ulicę porzeczkową ze swoim netem w t=mobile to się zdziwisz jak zobaczysz tylko zasięg 2G. inni mają HSDPA albo lepiej.

  • 0

    19.  2012-02-08 16:20:52

    @12 No cóż @11 ma racje Internet z Play tylko na zasięgu Play... A tam gdzie Play nie ma zasięgu inni mają EDGE więc owy największy zasięg mobilnego internetu jest wielce wątpliwy... Zapewne największy zasięg mobilnego internetu ma któryś z operatorów CDMA420-450 ;-))

  • 0

    20. ~kris  2012-02-08 16:55:37  host: user-46-113-232-106.play-internet.pl

    A ja jak wyjeżdzam na działkę ok 100 km od warszawy nie ma w pobliżu żadnego większego miasta i jak siadam na stole w jadalni z kompem mogę się polącząć z netem w 3G :) To tylko jedno miejsce ale jak cieszy... Wcześniej miałem iplusa i były problemy z EDEG więc skok jest orange tez tylko edeg . Więc już tak nie narzekajcie

  • 0

    22. ~  2012-02-08 19:05:08  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    "Każda z konsol sprzedawanych w Polsce wyposażona zostanie w naszego SIM-a ze specjalną kartą Play Online. - Nie każda tlyko ta, która będzie można kupić w Play. W Sklepie nadal będzie można kupić PSV bez żadnej karty SIM z możliwością włożenia dowolnej karty. Kolejne kłamstewko Playa.

  • 0

    23. ~  2012-02-08 19:14:58  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    A tu dowód na to z konta PS Polska na FB: "Z przyjemnością informujemy, że polskim operatorem, w którego ofercie znajdziecie model PS Vita z funkcją 3G, jest sieć Play. System PS Vita z 3G we wspólnej ofercie Sony Computer Entertainment i Play będzie dostępny już w dniu premiery, 22 lutego 2012r." https://www.facebook.com/PlayStationPolska?sk=wall

  • 0

    24. ~  2012-02-08 19:20:46  host: 159-205-95-144.adsl.inetia.pl

    Głupi wybór Sony. Owszem, Play ma dobry zasięg (terytorialnie, nie mówię o jakości transmisji, bo ten jest zły) 3G, a nie, przepraszam, "4G", ALE jest cały szereg miejśc gdzie nie ma zasięgu macierzystego - karta Play Online będzie bezużyteczna. U innych operatorów zawsze jakiś internet jest, tu klient świadomie będzie pozbawiony dostępu do internetu (toto pewnie ma wi-fi, ale mowa o operatorze).

  • 0

    25. ~pabloki  2012-02-08 21:40:19  host: apn-95-41-3-181.dynamic.gprs.plus.pl

    no oni sie pogronżajom , znaczy sie sony. jak można play. Toż ninne lepsiejsze som.

  • 0

    26. ~  2012-02-08 21:51:19  host: public-gprs166327.centertel.pl

    "Każda z konsol" - czy konsoli?

  • 0

    27. ~Konsolowiec  2012-02-09 06:08:18  host: z43-08.opera-mini.net

    @22 Bredzisz, kazda konsola 3G bedzie miala starter Play.

  • 0

    28. ~x  2012-02-09 06:56:40  host: user-31-175-97-123.play-internet.pl

    Bardzo dobrze, SONY wie która sieć jest najlepsza na Polskim rynku telekomunikacyjnym 3G Play, a nie jakieś 2G innych sieci i GPRS, czyli tak jakby netu nie było.

  • 0

    29. ~code  2012-02-10 09:20:43  host: 89-76-44-56.dynamic.chello.pl

    Play im powiedział, że ma 4G, hehe :)

  • 0

    30. ~Cicho Ciemny  2012-02-29 15:08:28  host: 176.247.168.60

    Ja kupuję sobie w sobotę (03.03.2012r) Playstation Vita Wi-Fi (Wiem że trochę czasu minęło od premiery ale nie miałem jak jej kupić).

Dodaj swoją opinię