Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Online w kolejnych 21 miastach

Play Online w kolejnych 21 miastach

LuiN 5 Maja 2009 11:56

0 0
Już od 7. maja zwiększy się zasięg mobilnego Internetu w Play, na liście dostępnych lokalizacji pojawi się kolejnych 21 miast.

Nowe miasta w zasięgu Play Online to: Trzebinia, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Skoczów, Jasło, Chełm, Biała Podlaska, Darłowo, Szubin, Goleszów, Kozy, Gierałtowice, Piekary Śląskie, Stary Sącz, Sulęcin, Tarnowo Podgórne, Czerwonak, Dobroszyce, Długołęka, Bielawa i Gądki.

Klienci będą mogli nabyć usługę w najbliższych w okolicy punktach sprzedaży Play. Do chwili obecnej Play Online dostępny jest w 318 miastach w Polsce.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18.  2009-05-05 13:21:47

    Czerwonak to raczej Czerwonka.

  • 0

    19. ~mirekb  2009-05-05 13:23:45  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @16 pisalem maile do p4 ale odpisali mi,że:1)to tejemnica biznesowa i nie udziela informacji czy owy bts/nodeb wogole tam funkcjonuje(oznaczałoby to ze dzialaja nielegalnie),2)odpisali mi ze nie bylo mozliwe zebym korzystał z 3g bo w tej lokalizacji to niemozliwe ;-))

  • 0

    20.  2009-05-05 13:28:24

    Czerwonak gmina i powiat w woj. wielkopolskim, wiec dobrze podane ;-)

  • 0

    21.  2009-05-05 13:43:02

    Budują sieć gdzie się da, tak robiło W3 jak budowali sieć, pamiętam jak zasięg telefonu skakał i Cell Info jako jedyne w Erze było.

  • 0

    22. ~gotham  2009-05-05 13:55:39  host: dps254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    u nich wszystko jest tajemnicą, znowu zapowiedzieli, że nie ujawnią wyników za IQ 2009 , ciekawe czego sie boją?

  • 0

    23. ~centrum łodzi  2009-05-05 14:02:56  host: 188.33.57.110

    wtorek godz 12.30 d/u 738/108 wtorek godz 13.30 d/u 616/116 wtorek godz 14.05 d/u 642/117 stopniowo do wieczora prędkość spada Tak czy inaczej filmiki z youtube ciągle sie buforują, bardzo łatwo jest przekroczyć limit

  • 0

    24. ~pix  2009-05-05 14:26:37  host: 150.254.125.116

    LuiN: mała uwaga, nie miastach, ale miejscowościach. Tarnowo Podgórne czy Czerwonak są gminami wiejskimi!

  • 0

    25.  2009-05-05 14:35:39

    Goleszów to też miejscowość gminna. Dziwne, że w takich dziurach (chociaż to moja gmina ;-P) pojawia się zasięg Play, a w większych miasteczkach i miastach - nie. No ale dobra nasza.

  • 0

    26. ~arkadio  2009-05-05 15:06:02  host: 188.33.37.91

    A Kamienna Góra? Nadajniki ponoć już stoją :(

  • 0

    27. ~ciekawy  2009-05-05 16:43:30  host: ben209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co wy robicie z internetem w komórkach? Nie możecie się doczekać e-mail-a i odbieracie przez fona? Nie podejrzewam was o przeglądanie internetu i czytanie nawet na wyświetlaczach 3 calowych bo szkoda wzroku :)

  • 0

    28.  2009-05-05 16:46:10

    #23: w Playu? To weź dodatkowo net w TP, jakieś kilkadziesiąt Mb/s. Będzie szałowo :)

  • 0

    29. ~m  2009-05-05 17:52:15  host: ddc162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gądki ,zajebiste miasto :-)

  • 0

    30. ~kuba  2009-05-05 18:09:13  host: apn-95-41-203-117.dynamic.gprs.plus.pl

    #27 a Ty co robisz z telefonem komórkowym? nie możesz doczekać się rozmowy przez telefon stacjonarny tylko musisz chodzić wszędzie z komórka? smsa można czytać ale ogladanie www juz nie? Ja bardzo sobie chwalę i polecam...

  • 0

    31. ~maniek  2009-05-05 18:29:09  host: public31404.xdsl.centertel.pl

    dla zainteresowanych - od maja także play online w jarosławiu - mieszkańcy dostają ulotki w skrzynkach pocztowych

  • 0

    32. ~  2009-05-05 19:00:58  host: 87-205-165-180.adsl.inetia.pl

    szkoda że nie we wszystkich warszawskich dzielnicach działa

  • 0

    33. ~paweł_meteo  2009-05-05 20:39:26  host: dbu223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja tam mieszkam na obrzeżasz Krakowa na granicy zasięgu play mobile i działa b dobrze, kupiłem aby mieć mobilny net na terenie miast, i ewentualnie gdy mi neo padnie z powodu wilgoci na kablach ;) szczerze jest okey. jak ktos chce używać mobilnego netu jak szerokopasmowego to chyba za bardzo nie rozumie poco taki net jest (obecnie). Poczekajcie zaraz będzie wojna CDMA Orange, WifiMax Ery/ czy TP. zacznie się dziać ;) powoli, bo w kabel się nie opłaca inwestować zapowiedzi że w 2012 każda gmina w Małopolsce będzie miała 6mb net... buhahah gdzie indziej będzie standardem 50mb lub 100mb. (patrz wypowiedź o wilgoci) Cóż szkoda że UKE nie zajmuje się rozbudową infrastruktury, bo może teraz napisze coś co część zaskoczy ale są to kolosalne pieniądze. Może jakiś program rządowy lub coś... tak jak jest to w Australii.. ee nie poco, trzeba za pół darmo korzystać z bardzo drogiej w utrzymaniu infrastruktury obecnie... a za kilka lat się totalnie wszystko rozsypie... Brak perspektywicznego myślenia, ale to takie polskie;)

  • 0

    34. ~Longman  2009-05-06 00:19:15  host: eun80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @m (29), więcej powiem - w Poznaniu istnieje nawet pojęcie "pierdoła z Gądek" :-) podobnie do "Junka z Buku" czy "eleganta z Mosiny" http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwara_poznańska Aby było zabawniej obecny poznański biskup to nomen omen Gądecki :-D

  • 0

    35. ~  2009-05-06 00:53:10  host: public64967.cdma.centertel.pl

    no tak a w kutnie dalej nie ma i w piątku tez nie, a w takiej łęczycy czy głownie jest....

  • 0

    36. ~szalony  2009-05-06 09:56:38  host: apn-77-115-238-153.dynamic.gprs.plus.pl

    Hehe w takim Aleksandrowie L(miasto 25tys przy Lodzi). Play juz od roku jest a Ery 3G do dzis nie ma w miescie :D ( zreszta to jedyna siec co nie ma 3G w miescie bo Plus i Orange maja) Hehe. Mowie o zasiegu wewnatrz budynkow bo na zewnatrz to jest 3G Ery z Lodzkich stacji . Pozostali maja 3G wewnatrz budynkow.

  • 0

    37.  2009-05-06 16:19:49

    Ja wziąłem sobie dziś na próbę, bo neo mam do końca maja. Całkiem przyzwoicie śmiga, chociaż obsługa w bielskim Germanosie trochę mi nie wierzyła, że to pójdzie;) Powiedzieli, że mam się przyjść pochwalić jak działa haha

Dodaj swoją opinię