Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Online tańszy dla klientów konkurencji

Play Online tańszy dla klientów konkurencji

WitekT 30 Stycznia 2009 16:32

0 0

Od 2. lutego Play wprowadza nowe promocje - Play Online korzystnie i Play Online korzystnie z fakturą, dzięki którym klient może otrzymać rabaty na abonament.

W ramach promocji Play Online korzystnie klient dostanie 50% zniżki na abonament przez 3 miesiące. Dodatkowo, dla abonentów operatorów innych niż Play sieci komórkowych, przygotowana została wyjątkowa oferta - Play Online 10 GB korzystnie z fakturą, w której rabat na abonament to 50% ceny na dwa razy dłużej - aż 6 miesięcy. Aby skorzystać z oferty wystarczy przyjść do salonu Play i przedstawić dokument potwierdzający korzystanie z abonamentu u innego operatora komórkowego.

Play nie zapomina także o swoich abonentach i nadal proponuje im specjalną ofertę Play Online dla Abonentów (na 18 miesięcy), w której miesięczny abonament za taryfę z limitem 10 GB wynosi tylko 45 zł.




Oto trzy billboardy promujące ofertę:

play eram play orangem play plusm

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20. ~kolejnyraz  2009-01-30 21:26:36  host: proxy5.zicom.pl

    jak czytam takie wypowiedzi jak 18. to... szkoda gadać. mało dzwoni do playa... he he... dobre! a po czym to poznajesz, że nie dzwonisz do playa? po numerach?

  • 0

    21. ~dzetex  2009-01-30 22:17:17  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Dopoty nie poprawia swego zasiegu ich mobilnosc zostanie mobilnoscia tylko z nazwy a za cene podobna to mozna zalozyc sobie juz stale lacze o dobrych osiagach ze tak powiem. Ta ich reklama porownawcza jest mierna, zobaczymy pod koniec roku jak UKE wyrowna MTR tzn tak mowi narazie co wtedy Play zaoferuje i czy dalej bedzie robil takie reklamy, chociaz widac ulubieniec uke moze wiecej:D

  • 0

    22. ~zawi_23  2009-01-30 22:25:49  host: inet20907nb-3.eranet.pl

    ad 21. Jak ja uwielbiam takie komentarze :) Nad swoją siecią pracują i to bardzo szybko. Ja korzystam z Play Abonament w nokii6310i i praktycznie już w calej warszawie jest zasięg 2G play. A jeszcze parę tygodni temu dzwoniłem po roamingu Plus-a. To było po pierwsze. Po drugie, ja mam komputer mobilny i lubię czasami go wziąć ze sobą. Nawet jak poruszam się po stolicy i wiesz co? Wolę net z którejś sieci komórkowej bo przynajmniej mogę go wszędzie ze sobą zabrać. Powodzenia ze stacjonarnym poza swoim budynkiem...

  • 0

    23. ~  2009-01-30 22:44:01  host: f96-031.opera-mini.net

    Po owocach(na wierzbie)play poznamy..i na blogu i w nowej koncepcji marketingu..jednak infrastruktura to podstawa.niech nie zapomna o tym po spelnieniu wymagan przetargu na 3g 900edge.play moze byc wiekszy w abonemty gdy odciazy sie od plusa.e do minus x.ciekawe do jakiego poziomu?mirekb

  • 0

    24. ~k@w.pl  2009-01-30 22:46:30  host: 7-mi2-4.acn.waw.pl

    @14 a ja mieszkam na woli i kumpel ma i smiga max. przepustowoscia :)

  • 0

    25. ~  2009-01-30 22:57:15  host: 77-254-134-11.adsl.inetia.pl

    14 jak nie masz ani komputera ani Play, to jak ci ma działać? To jak z twoim ptaszkiem. Jak nie masz, to nie poużywasz:-)

  • 0

    26. ~  2009-01-30 23:16:22  host: chello087206142188.chello.pl

    cóż, niestety przydupasy pleja są na tej stronie mocno reprezentowane. Jeśli plej w budynku na woli nie potrafi zaoferować żadnej usługi (zero połączenia, mimo że niby "zasieg" jest), z kolei na mokotowie usluga czesto sie po prostu rozlacza, to o czym tu mowic. to nie jest nawet alternatywa dla wdzwanianki z tp. cale szczescie, ze maja oferte "na probe" 7 dni i mozna zrezygnowac z tego dziadostwa. pomijam juz kwestie, ze miast tylko oplaty aktywacyjnej, domagali sie zaplaty calego rachunku za miesiac (dodatkowe czterdziesci kilka zl), obiecali wystawienie faktury korygujacej i zwrot kasy, czego oczywiscie nie uczynili. mam w dupie te 40 zl, niech maja zlodzieje, ciekawe tylko co na to pan gruszka i jego blog...

  • 0

    27. ~jankor  2009-01-30 23:18:06  host: egy90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam od tygodnia playa , wykorzystuję w pracy i w domu w laptopie . W godzinach rannych chodzi b. dobrze ,wieczorem cokolwiek słabiej.

  • 0

    28. ~tl  2009-01-31 00:06:40  host: 195.225.71.137

    Jeśli warto było być w Erze/plusie/orange to gdzie NIE warto było być bo się g. dostało? No ? ... No właśnie. Co za idiota tą reklamę wymyślił ...

  • 0

    29. ~  2009-01-31 00:35:31  host: 80.51.91.252

    @26 - początek twojej wypowiedzi to prawda - przecież ten portal to plejpolis ;)

  • 0

    30. ~  2009-01-31 01:11:21  host: 77-254-134-11.adsl.inetia.pl

    26, 29 A wy nie jesteście przydupasami W3? Chyba tak. I zawsze możecie pójść sobie na jakieś Orangepolis.

  • 0

    31. ~jass  2009-01-31 07:34:49  host: user-89-108-225-131.mobile.playmobile.pl

    ciekawe na jaki okres sa zawierane umowy

  • 0

    32. ~PLAYer  2009-01-31 09:57:57  host: eeh155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    umowy są na 18 miesiecy (te promocyjne), zwykła oferta jest na 12 mieś.

  • 0

    33. ~  2009-01-31 12:15:50  host: 80.51.91.252

    #31 do końca twego życia - szukają naiwnych :D polecam internet w plusie i erze

  • 0

    34. ~get  2009-01-31 13:47:35  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    hehe tak jak w każdym niusie o play, widać masę przydupasów świętej trójcy, którzy dali się sfrajerować i nacviągnąć na ofertę plusa/ery/orange, a teraz panicznie bronią PRZED SAMYMI SOBĄ że to jednak była dobnra decyzja, ale coraz ciężej im bronić swojej wtopy widząc takie rewelacyjner oferty play :D

  • 0

    35. ~get  2009-01-31 13:49:28  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    @33 - a może takich naiwnych jak ty ??? hehe plus i era (i orange też zresztą) żyją TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki takim naiwynym i niedoinformowanym doktrynerom jak ty...

  • 0

    36.  2009-01-31 19:11:45

    get - Ja doktrynerem nie jestem :-) są wyjatki. Po zapoznaniu sie 2.02 ze szczegolami oferty PO korzystnie z fakturą moze wezme na 12 miesiecy. Przydadza sie kolejne tanie GB mobilnego netu.

  • 0

    37. ~dd  2009-02-04 00:32:12  host: 87-205-73-164.adsl.inetia.pl

    A ja kupilem modem w Playu i karte i mam te abonanamenty w nosie. Mam net stacjonarny, a jak potrzebuje "prawie mobilny" to karta. Za 30 zl/28 dni 2GB trnasferu, kto da wiecej na karte? Nawet abo jest gorsze, przy takich transferach.

  • 0

    38. ~dd  2009-02-04 00:34:39  host: 87-205-73-164.adsl.inetia.pl

    Jak ktos bardzo chce net z abo w playu, to polecam oferte bez modemu (kupujac go np. za 129 zl) otrzymamy za 45 zl/mies 10 GB transferu.

  • 0

    39. ~Igal  2009-02-21 10:57:40  host: 94.254.214.211

    Testowałem do tej pory Blueconnect (Edge i 3D) oraz Orange. Era poza Warszawą w Edge chodzi tak na ile ta technologia pozwala, wolno ale stabilnie (modem SE GC89). W Warszawie testowałem 3D OPTION GLOBETROTTER 3G/EDGE żadna rewelacja tak samo w Erze jak i Orange. Orange również w EDGE poza Warszawą nie działa stabilnie. Mimo mocnego sygnału transfer bardzo się waha i rzadko dochodzić do 160kbps. Od kilku dni testuję Playa i powiem, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pingi średnio w dzień 300-340 ms, w nocy 100-140ms, ściąganie plików do 105 Kb/s, statystyki przy przeglądnaiu stron średnio wskazują 600-800 kbps. jak dla mnie całkiem nieźle. Sygnał 4/5 lub 5/5.

Dodaj swoją opinię