Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Online na Kartę z modemem i routerem za 259 zł

Play Online na Kartę z modemem i routerem za 259 zł

Q! 20 Marca 2012 17:47

0 0

play online promo z ruteremPlay w sklepie internetowym udostępnił nową promocję, w której ofertę Play Online na Kartę wraz z modemem z funkcją routera można zakupić za 259 zł.

W ofercie dostępny jest modem Huawei E5832, który pozwala m.in. na transmisję danych z prędkościami 7,2 (pobieranie) oraz 5,76 Mb/s (wysyłanie). Z takich prędkości korzystać może maksymalnie 5 użytkowników w tym samym czasie.




Modem posiada również wejście microSD, które pozwala na zapisanie do 32 GB danych. Za zasilanie odpowiada ogniwo o pojemności 1500 mAh, które ma pozwolić na ciągły czas pracy do 4 godzin.

Komplet wraz z ofertą Play Online na Kartę 1 GB dostępny jest w cenie 259 zł.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    36. ~ikey  2012-03-20 21:00:53  host: user-164-126-92-129.play-internet.pl

    Czy ten sprzęt obsłuży Aero2? Albo inaczej - czy trzeba wgrywa inny soft i jaki? Pozdr

  • 1

    37. ~Jakub Danecki  2012-03-20 21:10:33  host: aatv55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niezgodne technicznie z Aero - nie warto.

  • 0

    38.  2012-03-20 21:11:10

    A oprogramowanie (sterowniki)? Producenckie czy sieciowe?

  • 0

    39. ~zgodne z aero2  2012-03-20 22:18:39  host: user-188-33-174-198.play-internet.pl

    modem zgodny z aero2 tylko trzeba programem specjalnym ustawic na ręcznie tryb umts 800 mhz jest to na forum bez-kabli opisane

  • 1

    40. ~Jakub Danecki  2012-03-20 23:09:21  host: aatv55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolego z 39 postu - Proszę Ciebie nie wprowadzaj drogich czytelników w błąd. Urządzenie z tej oferty - nie spełnia regulaminowych wymagań co do kategorii przesyłowej - używanie go niestety może wiązać się z wypowiedzeniem umowy na dostęp do oferty Aero z winy użytkownika.

  • 0

    41. ~zgodne z aero2  2012-03-20 23:26:49  host: user-188-33-174-198.play-internet.pl

    Nie wprowadzam w błąd poczytaj sobie na forum bez-kabli i na jdtech to zobaczysz że działa ten router na sieci Aero2 na 900 mhz na umts i każdy to wie, a operator nie blokuje bo musiałby ponad połowę ludzi odłączyć to samo dotyczy modemów Huawei E169

  • -1

    42. ~  2012-03-21 07:48:12  host: t18-13.opera-mini.net

    Aero2 już odłącza niezgodne terminale.

  • 0

    43. ~Max  2012-03-21 08:35:47  host: 093105250105.raciborz.vectranet.pl

    ciekawe kogo odłącza? Jak mnie jeszcze nie

  • 0

    44. ~  2012-03-21 08:47:49  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    ale nadal sa miejsce w centrach duzych miast, gzdie PLAY nie wyciaga wiecej niz 900kbps

  • -1

    45. ~Seweryn Pichnik  2012-03-21 08:54:02  host: aero188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do Aero ten modem po kombinacjach by ruszył ale........ jako pracownik w BOK Aero, niestety ostrzegam was - w okresie wakacyjnym prawdopodobnie zaczynamy weryfikacje sprzętu zalogowanego w sieci zgodnego z wymogiem regulaminowym. Na dzień dzisiejszy po raporcie dziennym - ok. 23% zalogowanych użytkowników ma sprzęt niezgodny w wymogiem 10 kategorii przepustowości. BĘDĄ konsekwencje dla tych co łamią regulamin!!!!!!

  • 0

    46. ~  2012-03-21 09:00:11  host: t18-13.opera-mini.net

    Ja mam E353u-2 mnie nie odłączą. Odcinajcie od sieci niezgodne terminale, dla mnie lepiej, skończą się przeciążenia sieci i zwiększy się jej wydajność.

  • 0

    47.  2012-03-21 09:59:08

    Seweryn, nie chcę cię martwić, ale brzmisz niewiarygodnie - żaden szanujący operator nie pozwoliłby sobie na tego typu komentarze online (zapoznaj się ze skrótem NDA). Albo wylecisz z roboty, albo robisz sobie po prostu jaja (na co stawiam). A poza tym 23% brzmi tak niewiarygodnie...

  • 0

    48.  2012-03-21 10:02:12

    I prośba do 37 i 40 - o niepodszywanie się pod redaktora jdtech.pl, bo to po prostu nieładnie (choć do treści komentarzy nie mam uwag).

  • 0

    49. ~legionka  2012-03-21 10:09:30  host: v21-14.opera-mini.net

    Dzwonili z Play i proponują 8 GB za 25 zł na przedłużenie brać?

  • 0

    50. ~  2012-03-21 10:18:30  host: z03-04.opera-mini.net

    49. To zależy ile Tobie jest potrzebne miesięcznie.

  • 0

    51. ~  2012-03-21 11:15:17  host: user-94-254-205-214.play-internet.pl

    do 49 tylko sim na 12 miesięcy?

  • 0

    52. ~  2012-03-21 11:29:57  host: 178.183.153.117.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @5 - tak, bo z modemem jest za 39zł.

  • 0

    53.  2012-03-21 13:48:27

    Wymieniałem dzisiaj rano kartę sim w Plusie (przestała działać... czasem sie zdarza), przy okazji wstąpiłem do sklepu Play - po sąsiedzku są. Pani mi powiedziała, ze może mi zaoferować zestaw za 129 zł jakiś z modemem usb, albo ten z routerem w cenie 1 z w jakimś abonamencie albo ponad 500 zł w wolnej sprzedaży ;-)

  • 0

    54.  2012-03-21 13:53:50

    Podana cena 259 zł, dotyczy oferty w sklepie INTERNETOWYM . Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

  • 0

    55. ~  2012-03-21 14:00:05  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    na alle śladowe ilości

Dodaj swoją opinię