Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Online All Inclusive - cennik modemów

Play Online All Inclusive - cennik modemów

Ringu 1 Marca 2011 14:03

0 0
Prezentujemy ceny modemów w ofercie Play Online All Inclusive, które obowiązują od 1. marca.

Cennik urządzeń przy podpisywaniu nowej umowy:

play cennik modemow play online od 1 03

Cennik urządzeń przy przedłużeniu umowy:

play cennik modemow play online replay od 1 03

Więcej o nowej ofercie Play pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2011-03-01 14:01:25

    Przydałby się jakiś test porównawczy modemów usb na telepolis.pl

  • 0

    2.  2011-03-01 14:29:18

    Wlasnie miałem to powiedzieć, ja jestem np. kompletnie zielony w takiej kwesti, opłaca się brać droższy model, czy nie?

  • 0

    3. ~anka  2011-03-01 14:36:20  host: gvl242.internetdsl.tpnet.pl

    redakcja zamieściła cenniki w odwrotnej kolejności :)

  • -1

    4. ~ursus2400  2011-03-01 14:52:35  host: 212.244.27.120

    Zabawne jest to, że w e-shopie można już kupić nowe taryfy, ale na stronie internetowej są stare taryfy. A przed chwilą sprawdziłem i obecni abonenci nie mają możliwości dokupienia abonamentu na internet (wciąż).

  • -1

    5.  2011-03-01 15:02:12

    A jaka będzie cena modemu gdy jestem abonentem sieci PLAY, gdy jako taryfę wybiorę ofertę 16GB i będę płacił 59zł zamiast 79zł? Cena modemu jest uzależniona od wybranej oferty czy kwoty jaką będę płacił?

  • -1

    6.  2011-03-01 15:03:21

    @2 - racja, przepraszamy. Już jest OK.

  • 2

    7. ~idiota  2011-03-01 17:19:53  host: z13-03.opera-mini.net

    Nie dość że ceny aparatów i usług są wygórowane, to na domiar złego nawet ceny modemów są wysoce niesatysfakcjonujące. Play jest jedną z droższych i gorszych jakościowo ofert na rynku. Dotyczy to zarówno post jak i prepaid. Polacy nie gęsi, swój język mają, czytać także potrafią i nie dziwi mnie, że rzesza klientów sieci Plus przekroczyła 14 milionów, o czym dziś mieliśmy przyjemność przeczytać w innym artykule. Z punktu widzenia nauki, zwłaszcza neurologii, wolna wola nie istnieje, ludzie dokonują wyborów słusznych (simplus) i mało rozsądnych (np play) nie przypadkowo, a podejmowane decyzje są jak wynik równania matematycznego. Ja wierzę w zdrowy rozsądek i w jeszcze większą ilość abonentów sieci Plus, która daje więcej swoim klientom niż pozostali operatorzy razem wzięci.

  • 2

    8.  2011-03-01 17:24:54

    Ty chyba dziś zacząłeś pracować w dziale marketingu Plusa, bo takich kocopołów dawno nie słyszałem :D Masz tutaj porównanie... jeśli według ciebie jest drogo, to ty chyba z matematyką na bakier jesteś: http://android.com.pl/images/stories/play-02-281.png

  • 1

    9. ~fan club idioty  2011-03-01 19:07:11  host: ebh182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak nawet to obowiazuje go tajemnica sluzbowa co jak za ile i dlaczego :-D

  • 0

    10. ~MATT  2011-03-02 10:23:47  host: abqf132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do pana który twierdzi że play jest najdroższy: twój nick mówi już wszytko o tobie "idiota", moim zdaniem każdy wie co mu jaka sieć oferuje i ma rozum, aby dobrać sobie odpowiednią ofertę.

Dodaj swoją opinię