Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play odświeżył internetowy BOK

Play odświeżył internetowy BOK

WitekT 13 Stycznia 2014 16:53

8 2

Play uruchomił całkowicie odmienione Play24 (internetowy BOK), które od teraz jest zintegrowane ze stroną Play.pl. Oprócz zmian wizualnych, dodano nowe funkcje.




newplay24 newplay24 newplay24 newplay24


Po zalogowaniu zobaczycie stronę podsumowującą wszystkie dane konta, a w menu u góry strony skróty do najważniejszych ustawień. Duże zmiany czekają "Zgłoszenia". Od teraz przed wysłaniem zapytania zobaczycie najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami - być może znajdziecie rozwiązanie sprawy bez wysyłania zgłoszenia? - napisał na blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.


Który operator ma najlepszy internetowy BOK?

Orange
19.10%
T-Mobile
11.03%
Plus
6.28%
Play
48.59%
Inny
3.08%
Trudno powiedzieć
11.92%

Wszystkich głosujących: 780


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: play | play24

w sumie: 53
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~P.P.P.  2014-01-13 19:56:20  host: 88-199-232-46.tktelekom.pl

    Wróciła stara wesja Play24. Ale jaja!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2014-01-13 19:57:00

    według mnie (mam telefony w 4 sieciach) najlepszy internetowy BOK ma Play, następnie T-Mobile, Orange, a na końcu Plus

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2014-01-13 20:16:35

    Play od dobrych 2 może 3 lat ma dobre BOK internetowe na pytania zadane przez zgłoszenia często dzwonią do abonenta, Play24 też bardzo dobre, dobry biling, pełna kontrola kosztów. Nie to co w Tmobile gdzie zawsze coś nie działa lub aktualnie nie można zobaczyć faktury, bo awaria, tragicznie wygląda też Plusa na kartę nie można zobaczyć sobie bilingu. Orange już wieki nie korzystałem to nie wiem, ale kiedyś nie było problemów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2014-01-13 20:29:37

    @37 Orange sie bardzo poprawilo ma zwiechyto fakt, ale wg mnie 2. miejsce po Playu. Na 3. ex equo T-Mobile i Plus.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39.  2014-01-13 20:46:59

    @ zz - chyba nie bardzo... ;) U mnie na reklamację i odwołanie do odpowiedzi na tę reklamację odpowiedzieli tak durnie, że szkoda słów. No ale to nie I CC odpowiedziała tylko ktoś "wyżej". ;) @ Pragmatyk - "zmienili konfigurację"... ;) Wiatry ustały to i jakość połączeń lepsza. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    40.  2014-01-13 20:47:47

    Aczkolwiek ja na jakość połączeń głosowych w Play nie mogę narzekać od kilku lat. No ale to chyba dzięki innym opom bo bez nich to net by nie działał na trasie... :/

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    41. ~Jacek  2014-01-13 21:43:45  host: 89-79-254-135.dynamic.chello.pl

    Mnie zawsze zastanawia jedno, po co zmieniać coś co jest dobre, przejrzyste, intuicyjne i czytelne?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    42.  2014-01-13 21:47:22

    Jacek: czasem nie da się wdrożyć nowych funkcji w starym layoucie. Druga rzecz, to "heatmapa", czyli miejsca najbardziej klikalne, a do tego analiza ścieżek dojścia do danej funkcji i jej popularności. To, że dla Ciebie było proste, czytelne i intuicyjne, nie znaczy, że takie było dla wszystkich. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    43.  2014-01-13 21:56:06

    @39 To raczej nie wiatry :) 3 miesiące (od początku posiadania minimax-a), po 2-3 razy na dobę mnie wywalało z nadajnika Orange ustawionego na sztywno w telefonie. Po powiadomieniu przez konsultanta o "zmianie konfiguracji" od 7 dni ani razu. To raczej nie przypadek. A to co oni zrobili, że to działa tak jak chcę to mnie nie obchodzi. Mnie obchodzi rezultat. Aczkolwiek ciekaw jestem, co kryje się za sformułowaniem "Zmiana Konfiguracji".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44.  2014-01-13 23:16:07

    Ja nie widzę żadnych zmian.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~reboot  2014-01-13 23:16:55  host: 89-70-152-159.dynamic.chello.pl

    Moim zdaniem nowy layout byłby lepszy, gdyby nie rozwijane menu. Ja w telefonie mam rysik i mi wykryje takie menu, gdy najadę na nie rysikiem, ale 95% (99% ??) ludzi nie ma rysika, więc ma problem z takim menu. PS. Uprzedzając pytanie - tak, jest apka P24, ale nie ma w niej możliwości wysyłania zgłoszenia, więc czasami trzeba skorzystać ze strony.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    46. ~  2014-01-13 23:27:38  host: 5.174.83.18

    Czy coś w tej qrewskiej sieci działa dobrze od startu??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~Tyberiusz  2014-01-14 00:46:47  host: user-109-243-223-3.play-internet.pl

    to jak z ich LTE jest ale nikt o nie widział, tylko o nim gadają...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    48. ~podejrzliwy konsument  2014-01-14 10:32:28  host: n07-05-07.opera-mini.net

    Internetowy BOK w heyah w porównaniu z BOK Play wygląda, jakby był sprzed 10 lat. Nawet nie przypominam sobie, by była możliwość w heyah sprawdzenia historii połączeń z całego okresu, nie wspominając już o prezentacji dostępnych usług - które zamiast opisu mają czasami komunikat informujący o szczegółach na... heyah.pl

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~zafir  2014-01-14 16:48:15  host: 77-252-71-55.ip.cybergrota.com.pl

    Nie widzężadnych zmian w PLAY24. Może ktoś mi to wyjaśni?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50.  2014-01-14 17:06:43

    No właśnie, o co chodzi? Wszystko po staremu. Co poszło nie tak? Nieoczekiwana awaria czy zbyt wcześnie puszczone info?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51.  2014-01-14 17:21:51

    Wpis M.Gruszki z dziś: Jak to bywa czasami przy większych wdrożeniach pojawiają się komplikacje. Bardzo przepraszam i mam nadzieję, że sytuacja wkrótce wróci do normy.