Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play odświeżył internetowy BOK

Play odświeżył internetowy BOK

WitekT 13 Stycznia 2014 16:53

8 2

Play uruchomił całkowicie odmienione Play24 (internetowy BOK), które od teraz jest zintegrowane ze stroną Play.pl. Oprócz zmian wizualnych, dodano nowe funkcje.



newplay24 newplay24 newplay24 newplay24




Po zalogowaniu zobaczycie stronę podsumowującą wszystkie dane konta, a w menu u góry strony skróty do najważniejszych ustawień. Duże zmiany czekają "Zgłoszenia". Od teraz przed wysłaniem zapytania zobaczycie najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami - być może znajdziecie rozwiązanie sprawy bez wysyłania zgłoszenia? - napisał na blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Który operator ma najlepszy internetowy BOK?

Orange
19.10%
T-Mobile
11.03%
Plus
6.28%
Play
48.59%
Inny
3.08%
Trudno powiedzieć
11.92%

Wszystkich głosujących: 780


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: play | play24

w sumie: 53
  • 0

    35. ~P.P.P.  2014-01-13 19:56:20  host: 88-199-232-46.tktelekom.pl

    Wróciła stara wesja Play24. Ale jaja!

  • 0

    36.  2014-01-13 19:57:00

    według mnie (mam telefony w 4 sieciach) najlepszy internetowy BOK ma Play, następnie T-Mobile, Orange, a na końcu Plus

  • 0

    37.  2014-01-13 20:16:35

    Play od dobrych 2 może 3 lat ma dobre BOK internetowe na pytania zadane przez zgłoszenia często dzwonią do abonenta, Play24 też bardzo dobre, dobry biling, pełna kontrola kosztów. Nie to co w Tmobile gdzie zawsze coś nie działa lub aktualnie nie można zobaczyć faktury, bo awaria, tragicznie wygląda też Plusa na kartę nie można zobaczyć sobie bilingu. Orange już wieki nie korzystałem to nie wiem, ale kiedyś nie było problemów.

  • 0

    38.  2014-01-13 20:29:37

    @37 Orange sie bardzo poprawilo ma zwiechyto fakt, ale wg mnie 2. miejsce po Playu. Na 3. ex equo T-Mobile i Plus.

  • 0

    39.  2014-01-13 20:46:59

    @ zz - chyba nie bardzo... ;) U mnie na reklamację i odwołanie do odpowiedzi na tę reklamację odpowiedzieli tak durnie, że szkoda słów. No ale to nie I CC odpowiedziała tylko ktoś "wyżej". ;) @ Pragmatyk - "zmienili konfigurację"... ;) Wiatry ustały to i jakość połączeń lepsza. :)

  • -1

    40.  2014-01-13 20:47:47

    Aczkolwiek ja na jakość połączeń głosowych w Play nie mogę narzekać od kilku lat. No ale to chyba dzięki innym opom bo bez nich to net by nie działał na trasie... :/

  • 2

    41. ~Jacek  2014-01-13 21:43:45  host: 89-79-254-135.dynamic.chello.pl

    Mnie zawsze zastanawia jedno, po co zmieniać coś co jest dobre, przejrzyste, intuicyjne i czytelne?

  • 2

    42.  2014-01-13 21:47:22

    Jacek: czasem nie da się wdrożyć nowych funkcji w starym layoucie. Druga rzecz, to "heatmapa", czyli miejsca najbardziej klikalne, a do tego analiza ścieżek dojścia do danej funkcji i jej popularności. To, że dla Ciebie było proste, czytelne i intuicyjne, nie znaczy, że takie było dla wszystkich. :-)

  • 1

    43.  2014-01-13 21:56:06

    @39 To raczej nie wiatry :) 3 miesiące (od początku posiadania minimax-a), po 2-3 razy na dobę mnie wywalało z nadajnika Orange ustawionego na sztywno w telefonie. Po powiadomieniu przez konsultanta o "zmianie konfiguracji" od 7 dni ani razu. To raczej nie przypadek. A to co oni zrobili, że to działa tak jak chcę to mnie nie obchodzi. Mnie obchodzi rezultat. Aczkolwiek ciekaw jestem, co kryje się za sformułowaniem "Zmiana Konfiguracji".

  • 0

    44.  2014-01-13 23:16:07

    Ja nie widzę żadnych zmian.

  • 0

    45. ~reboot  2014-01-13 23:16:55  host: 89-70-152-159.dynamic.chello.pl

    Moim zdaniem nowy layout byłby lepszy, gdyby nie rozwijane menu. Ja w telefonie mam rysik i mi wykryje takie menu, gdy najadę na nie rysikiem, ale 95% (99% ??) ludzi nie ma rysika, więc ma problem z takim menu. PS. Uprzedzając pytanie - tak, jest apka P24, ale nie ma w niej możliwości wysyłania zgłoszenia, więc czasami trzeba skorzystać ze strony.

  • -2

    46. ~  2014-01-13 23:27:38  host: 5.174.83.18

    Czy coś w tej qrewskiej sieci działa dobrze od startu??

  • 0

    47. ~Tyberiusz  2014-01-14 00:46:47  host: user-109-243-223-3.play-internet.pl

    to jak z ich LTE jest ale nikt o nie widział, tylko o nim gadają...

  • 1

    48. ~podejrzliwy konsument  2014-01-14 10:32:28  host: n07-05-07.opera-mini.net

    Internetowy BOK w heyah w porównaniu z BOK Play wygląda, jakby był sprzed 10 lat. Nawet nie przypominam sobie, by była możliwość w heyah sprawdzenia historii połączeń z całego okresu, nie wspominając już o prezentacji dostępnych usług - które zamiast opisu mają czasami komunikat informujący o szczegółach na... heyah.pl

  • 0

    49. ~zafir  2014-01-14 16:48:15  host: 77-252-71-55.ip.cybergrota.com.pl

    Nie widzężadnych zmian w PLAY24. Może ktoś mi to wyjaśni?

  • 0

    50.  2014-01-14 17:06:43

    No właśnie, o co chodzi? Wszystko po staremu. Co poszło nie tak? Nieoczekiwana awaria czy zbyt wcześnie puszczone info?

  • 0

    51.  2014-01-14 17:21:51

    Wpis M.Gruszki z dziś: Jak to bywa czasami przy większych wdrożeniach pojawiają się komplikacje. Bardzo przepraszam i mam nadzieję, że sytuacja wkrótce wróci do normy.

  • -1

    52. ~  2014-01-15 00:03:38  host: n06-04-07.opera-mini.net

    czymkolwiek ta norma jest...

  • -1

    53. ~  2014-01-15 05:28:37  host: n08-03-03.opera-mini.net

    jak to w play. Pochwalili się czymś czego nie mają jeszcze i dopiero będą robić testy. Po takich zagrywkach widać, że Play jest niepoważnym operatorem. Z Play niedługo nie będę już korzystał ponieważ przenoszę numer ale przyznaję, że Play24 mieli dobry i niepotrzebnie go zmieniają, bo będzie gorzej.

  • 1

    54. ~aladyn  2014-01-27 13:27:27  host: user-46-113-222-23.play-internet.pl

    już działa

Dodaj swoją opinię