Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play odświeży Play Online na kartę

Play odświeży Play Online na kartę

WitekT 21 Maja 2011 09:58

0 0

Jedna z ostatnich ofert w Play obok stacjonarnej, która w ostatnim czasie nie została odswieżona, to Play Online na kartę. Niedługo ma się to jedna zmienić - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.



Dedykowane oferta prepaid do transmisji danych w Play ma doczekać się nowej odsłony jeszcze przed wakacjami - udało się ustalić TELEPOLIS.PL.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 88
  • 0

    84. ~xy  2011-05-22 14:34:39  host: user-109-243-17-206.play-internet.pl

    @82: Daje. Wg mojej wiedzy wszystko jedno w jaki sposób ładujesz. Płacisz 100, masz 110 na koncie podstawowym. @83: Ale 69zł to sporo... Jest coś sensownego za max 40-50zł? Niestety zostaje chyba tylko prepaid i ograniczanie się.

  • 1

    85. ~xy  2011-05-22 14:42:50  host: user-109-243-17-206.play-internet.pl

    Ja wkrótce ładuje ponownie Orange Free na kartę. Optymalnie jest za 100, a włączyłem jeszcze skarbonkę ostatnio. Na kompresję też jest sposób. Wg mnie do takiego bardzo nieregularnego korzystania nie ma nic lepszego. Mogę miesiąc w ogóle nie korzystać, a mogę w kolejnym miesiącu zużyć nawet kilka GB jeśli bym potrzebował. Szkoda tylko, że zasięg 3G Orange jest niezbyt duży. Ale jeśli już jest, zazwyczaj prędkości są bardzo dobre.

  • 0

    86.  2011-05-22 15:31:58

    Tylko wasze wyliczanki kto ma taniej OFnK idą w łeb kiedy mamy zasięg UMTS900 z Play a Orange EDGE. Sam "ładuję" OFnK za jakieś 25-30zł/6GB/5mies. Jakoś nie przepadam za transmisją danych po PLAY, ale nawet potrafi to działać całkiem nieźle po U900 http://www.speedtest.net/result/1304424362.png Co by nie mówić ostatnio faktycznie bardzo poprawili zasięg. Byłoby świetnie gdyby zrobili coś o długiej ważności bonusu bez limitu prędkości. Wtedy byłoby to całkiem niezłe uzupełnienie do OFnK.

  • 0

    87. ~  2011-05-22 16:04:17  host: v20-03.opera-mini.net

    Jakby dali na karcie nocny transfer to byłoby coś. A tak to tylko gdybanie. I jeszcze jedno. Kiedy zmiany? Za tydzień, miesiąc, a może za rok?

  • 1

    88.  2011-05-22 16:25:18

    87, nie licz na NT w prepaid. To byłoby dla nich nieopłacalne. Zmiany planowane są zapewne na 5 czerwca.

  • 0

    89. ~xy  2011-05-22 18:26:14  host: apn-95-41-16-137.dynamic.gprs.plus.pl

    @27: Właśnie to nie jest do niczego potrzebne, do dzwonienia są inne oferty, net na Plusie też niekoniecznie, bo wiadomo, że to będzie drożej. Ma być jak najlepszy net na Playu - jak najwięcej i jak najtaniej, oczywiście jakość musi być na akceptowalnym poziomie. Teraz jest wolniej względem konkurencji, ale ujdzie. No chyba, że byłby wybór, np. za tę samą cenę na Playu 4GB, a jeśli także na Plusie to np. 2-3GB w tej cenie. Możliwość wyboru byłaby bajką. @86: Zgadza się, dlatego robię jak napisałem w 72.

  • 0

    90. ~  2011-05-22 19:24:02  host: v07-12.opera-mini.net

    A jak ktoś nie ma zasięgu macierzystego to może skorzystać z oferty?

  • 0

    91.  2011-05-22 20:14:07

    @81 czytaj ze zrozumieniem tekst a wszystko będzie jasne http://www.play.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Pl ay_Online_dla_obecnych_Abonentow_w_eShop_od_01.03.2011.pdf

  • 0

    92. ~wuzet  2011-05-24 14:37:53  host: user-31-175-116-158.play-internet.pl

    @88 na 5 czerwca, bo wchodzi T Mobile? ;)Wydaje mi sie, ze jesli faktycznie Play ma taki zamysł, to oferta i tak przejdzie bez echa, bo: 1 - będzie tak nieciekawa, że nie będzie o czym mówić i dzięki temu wejście T Mobile zamaskuje jej nieatrakcyjność; 2- nawet, jeśli będzie ciekawa, to może przejść bez echa, bo wejście T Mobile to wydarzenie epokowe ;) Niech jeszcze poczekają z prezentacją, bo wejścia T Mobile nic nie przesłoni. To będzie temat nr 1.

  • 0

    93. ~X  2011-06-02 09:11:18  host: z36-06.opera-mini.net

    Play online na kartę to g.... nic nie warte

  • 0

    94. ~Tf  2011-06-10 07:06:00  host: v04-15.opera-mini.net

    To kiedy ta nowa ofeta? . Wiadomo soś więcej? Czy to tylko takie bicie piany przed wejściem T Mobile

  • 0

    95. ~  2011-06-11 14:15:32  host: v09-16.opera-mini.net

    Nowa odsłona ???? Nikt nic o tym nie wie!!!! Pic na wode foto......

  • 0

    96. ~maxius  2011-06-12 12:40:45  host: user-46-113-177-69.play-internet.pl

    Wystarczy bu dali 3GB/60dni/1MBps-za 30zł i 6GB/90dni/2MBps-za 50zł i oferta była by bardzo dobra. Także Play-u do dzieła Czekamy :-)

  • 0

    97. ~Szmata  2011-06-12 12:48:05  host: public-gprs284343.centertel.pl

    Play nie da Ci tyle GB bo by zbankrutowali a kredyty zaciagnięte u Chińczyków trzeba płacić.

  • 0

    98. ~  2011-06-12 16:17:22  host: v06-15.opera-mini.net

    Teraz jest 30zł 2GB/28dni 50zł 4GB/56dni Czekam aby przynajmiej dodali do tych +1GB 90dni

  • 0

    99. ~  2011-06-13 12:26:59  host: v02-16.opera-mini.net

    Mija dzień za dniem a o tej ofercie nic dalej nie wiadomo.

  • 0

    100. ~sweezy  2011-06-13 13:30:53  host: 80.48.10.122

    do Witek: no właśnie! więc kiedy ją wprowadzą?? coś bedzie na ten temat na jutrzejszej konferencji??

  • 0

    101. ~  2011-06-14 14:26:17  host: v10-16.opera-mini.net

    Panie Witku prosimy o informacje czy ta nowa oferta będzie.

  • 0

    102. ~Tomek  2011-06-21 10:12:58  host: v07-15.opera-mini.net

    Dzisiaj jest 21 czerwca ta nowa oferta miała być przed wakacjami a dalej jej nie ma. Czy ta wiadomość została sprawdzona TELEPOLIS?? pozdrawiam.

  • 0

    103. ~Tro  2011-06-22 13:09:20  host: aaqg16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dołączam się do pytania

Dodaj swoją opinię