Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: odświeżona oferta dla firm

Play: odświeżona oferta dla firm

Q! 28 Lipca 2011 17:21

0 0

Od 26. lipca w Play dostępna jest nowa odsłona promocji skierowanych do użytkowników biznesowych.

Główne zmiany w promocjach to dodatkowe opusty na abonament, dodatkowe pakiety złotówek, nowa stawka za minutę w wysokości 20 gr w taryfach Firma 75, Firma 100 oraz Firma 150, a także nowe Zbieraj Minuty w Firmie w każdej promocji.

Zmiany zostały wprowadzone w ofertach:
All Inclusive dla firm MAX,
All Inclusive dla firm,
Rozmowy w Firmie
All Inclusive BlackBerry w Firmie
Tylko SIM 12,
Tylko SIM 24.




Zobacz: regulamin promocji All Inclusive dla Firm (plik .pdf; 317 kB).
Zobacz: regulamin promocji All Inclusive dla Firm MAX (plik .pdf; 317 kB).
Zobacz: regulamin promocji All Inclusive dla Firm - BlackBerry (plik .pdf; 330 kB).

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    16. ~  2011-07-28 19:27:16  host: z32-06.opera-mini.net

    szkoda ze nie dodali minut dla przenoszacych w taryfie vip

  • 0

    17. ~Lolek  2011-07-28 20:08:24  host: 212.160.172.70

    Standard.Połowa komentarzy na temat pisowni...buhehehe;) 20gr za minute-ładnie;) Zapewne za pół roku będą pisać "gdyby nie play 20gr było by w w3 za pięc lat" ;)

  • 0

    18. ~  2011-07-28 21:48:04  host: z32-06.opera-mini.net

    przejzalem to na spokojnie i widze podwyzki a abo do 75zl. W najnizszym abo bylo 125minut a teraz 104! Widze, ze play sie zagubil samw swoich klamstwach marketingowych

  • 0

    19. ~juha  2011-07-28 21:49:09  host: 77-255-230-239.adsl.inetia.pl

    W taryfie tylko sim24, liczba pakietu złotówek wyraźnie się zmniejszyła w porównaniu do ofert z kwietnia!!!! Ale jeśli cena z 0.30 spadła do 0.20 to minut i tak jest więcej,

  • 0

    20. ~Nikt  2011-07-28 22:07:33  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    @18 - ale gdzie masz te podwyżki? Możesz podać przykłady? Przeglądam i nie widzę jakoś...

  • 0

    21. ~  2011-07-28 22:15:52  host: p21-02.opera-mini.net

    Znowu podwyżki, a liczyłem że w końcu się opamiętają. Od pewnego już czasu, dzień bez podwyżek w Play to dzień stracony.

  • 0

    22. ~  2011-07-28 22:27:13  host: z32-06.opera-mini.net

    21, co racja to racja. Tak potrafią te podwyzki zakamuflowac, ze wiekszosc mysli, ze otrzymala obnizki. Widze, ze zorientowany jestes i podwyzki wyczujesz z daleka. Szkoda, ze reszta jest tak nieswiadoma a play to wykorzystuje i strzyze jeleni21, co racja to racja. Tak potrafią te podwyzki zakamuflowac, ze wiekszosc mysli, ze otrzymala obnizki. Widze, ze zorientowany jestes i podwyzki wyczujesz z daleka. Szkoda, ze reszta jest tak nieswiadoma a play to wykorzystuje i strzyze jeleni

  • 0

    23. ~Nikt  2011-07-28 22:38:52  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    czy TA SAMA osoba, która cały czas pisze o podwyżkach może podać konkretne przykłady??!

  • 0

    24. ~HD2  2011-07-28 22:44:49  host: aaym78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak ci co mają Playa są strzyżeni to ciekawe co można powiedzieć o reszcie :)))))

  • 0

    25. ~tkubon  2011-07-28 23:43:57  host: p4FE5AF09.dip.t-dialin.net

    w tylko sim na 24 miesiące było w taryfie za 27,5zł kiedyś 85zł pakietu złotówkowego, teraz jest mniej. To jest na przykład podwyżka

  • 0

    26. ~juha  2011-07-29 00:06:24  host: 77-255-230-239.adsl.inetia.pl

    tkubon : zgadza się pisałem o tym wyżej, ale weź pod uwagę, że spadła cena za minutę połączenia.

  • 0

    27. ~Taka prawda  2011-07-29 01:07:23  host: aadw126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Robert: a ty musisz strasznie tęsknić za w3 jaki ci się nagle zasięg playa skończy, albo telefon wyloguje z sieci nawet jak jest na sztywno na plusa ustawiony co jest ostanio normą w playu. Oferte mają świetną,tylko co z tego jak jakość Usług poniżej krytyki.

  • 0

    28. ~colo  2011-07-29 07:22:18  host: public128396.xdsl.centertel.pl

    Oferta swietna bez dwoch zdan a u Doradcow Biznesowych oferta powalajaca! Maja inne taryfy i dodatkowe rabaty. Kupilem 5 aktywacji wczoraj i mam koszt minuty w abo po 7 groszy do wszystkich sieci i 0 gr do stacjonarnych i do Play :-)

  • 0

    29. ~Romek  2011-07-29 07:24:29  host: v01-15.opera-mini.net

    27 Moze Robert zle napisal? Oni tesknia i to jeszcze jak, Play jako konkurnecja jest dla nich najgorszym co sie moglo przydazyc w biznesie. W kwestii zasiegu, prosze nie badz dziecinny i sprawdz w jakie po 4-5 latach od startu kazdej z sieci W3 miały % pokrycie zasiegiem w kraju. Nie wspominajac o zasiegu mobilnego internetu ktorego nie bylo nawet na 1m2.

  • 0

    30. ~  2011-07-29 07:50:26  host: public-gprs75196.centertel.pl

    @29, tutaj masz rację. po 4-5 latach każda sieć z w3 miała prawie pełne pokrycie a Play?- ciągle roamingiem sie podpiera, który od pewnego czasu także się popsuł i Plus nie zawsze wpuszcza albo wylogowuje ze swojej sieci Playowców. @28- zgadza się, u doradców nawet przy 1-2 abo mozna uzyskać dużo lepsze warunki. &gr to rozumiem abo z telefonem?

  • 0

    31. ~Twix  2011-07-29 09:18:09  host: 217.153.73.242

    Chwila chwila, czu w tylko SIM nie zmuszaja do wykupienia PlayOnline przez caly okres umowy czy faktycznie jednorazowo? Co Ci marketingowi kretyni robia z ta oferta ??

  • 0

    32. ~Osborn  2011-07-29 11:44:56  host: public-gprs231345.centertel.pl

    Słaby operator, słaba "odświeżona" oferta... Grunt to stabilizacja PLUS zadowolenie. Ja jestem z mojego operatora zadowolony od początku.

  • 0

    33.  2011-07-29 13:00:09

    @31. Play już od dość dawna w ramach opłaty aktywacyjnej przyznaje pakiet danych. A że jest to opłata aktywacyjne to ma charakter jednorazowy.

  • 0

    34. ~  2011-07-29 13:03:10  host: 31.41.144.41

    @32. Nie mam firmy, więc tego typu ofertami szczególnie się nie interesuje, ale przed wyrokowaniem podwyżek radzę dokładnie zapoznać się z daną ofertą i porównać ilość minut z poprzednią. Z powyższych komentarzy wynika, że niektórzy porównują tylko kwotę złotówek przy danym abonamencie a zapominają o tym, że minuty staniały o blisko połowę (z 30 do 20 gr).

  • 0

    35. ~Twix  2011-07-29 13:09:13  host: 217.153.73.242

    Czy gdybym złożył wypowiedzenie ( 5 nr firmowych, niższe abonamenty ) udaje się coś wytargować przy przedłużeniu umowy ?

Dodaj swoją opinię