Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play odświeża abonamenty Red Bull Mobile

Play odświeża abonamenty Red Bull Mobile

orson_dzi 22 Lipca 2016 15:55

11 2

Play prezentuje odświeżone abonamenty Red Bull Mobile. Dostępne są warianty z telefonem i bez, a do obu dodawany jest Tidal Premium na 24 miesiące.



Oferty z telefonem dostępne są w abonamencie za 49 zł i 69 zł. Obie zawierają:
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci,
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci,
  • nielimitowane MMS-y do wszystkich sieci,
  • 5 GB danych,
  • Tidal Premium na 24 miesiące.

Telefonami promowanymi w ofercie będą - LG K8 za 6 zł w opcji 49 zł oraz Samsung Galaxy J5 i LG K10 LTE za 6 zł w opcji 69 zł.




W ofercie bez telefonu, przy umowie na czas nieokreślony dostępnej za 29 zł w sklepie internetowym Red Bull Mobile, znajdują się:
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci,
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci,
  • nielimitowane MMS-y do wszystkich sieci,
  • 8 GB danych,
  • Tidal Premium na 24 miesiące.

Na koniec coś o tzw. gwiazdkach z regulaminu. Połączenia do wszystkich sieci obejmują rozmowy do sieci stacjonarnych i maksymalnie można rozmawiać przez 44640 minut. Nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów jest co miesiąc do wykorzystania w sumie 2678400. Maksymalna prędkość Internetu przy pobieraniu danych, to 262 Mb/s i 50 Mb/s dla wysyłania. Po wykorzystaniu pakietów uruchamia się lejek do 32 kb/s.

Zobacz: Regulamin oferty z telefonem
Zobacz: Regulamin oferty bez telefonu

Źródło tekstu: Play; wł     

Dodaj do:

Tagi: red bull mobile | play

w sumie: 46
  • 0

    28. ~Ring  2016-07-22 19:41:54  host: edj187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @orson_dzi
    Wiesz może o co chodzi z tymi 49zł ?
    I tym no-limit za dodatkowe 20 zł ?

  • 0

    29. ~r  2016-07-22 19:47:41  host: 83.137.1.206

    Oferta bardzo nędzna. 40zl miesięcznie trzeba doplacic za k10 czy j5. W dwa lata wyjdzie 960. Zbyt wiele jak dla mnie.

  • 0

    30.  2016-07-22 19:55:22

    @28 A skąd to bierzesz? Przecież nawet na stronie jest jasno napisane. 29 zł tylko SIM, 49 zł i 69 zł z telefonem, z jednorazową płatnością.

  • 1

    31.  2016-07-22 19:59:42

    @orson: http://tlp.is/an2 , kliknij w zamawiam, nowy numer (chyba, że cena przy MNP inna ; ) i przejedź na sam dół. Podsumowanie jak byk daje 49 zł miesięcznie "Suma zobowiązań miesięcznych 49 zł", jak dla mnie to błąd systemowy i tyle. Ale już na drugiej stronie podsumowania, gdzie podaje się dane, jest już 29 zł / miesiąc - jednak jak widać nie dla wszystkich.

  • -1

    32. ~Ring  2016-07-22 20:04:11  host: edj187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @orson_dzi
    Zobacz to : http://tlp.is/an3

  • 0

    33.  2016-07-22 20:22:33

    Faktycznie wygląda na błąd. Rzecznik Play raczej głupot nie pisze w przypadku ofert ;)

  • 0

    34. ~Mikey  2016-07-22 20:36:19  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Ring ja wiem ,że dziś piątek i walnołeś już dziś z 10 piw, ale wystarczy usunąć "Pakiet nielimitowanych minut do innych sieci" i jest 29 zł w podsumowaniu .Czy to jest takie trudne.

  • 0

    35. ~baboso  2016-07-22 21:16:03  host: 91.196.214.230

    Oferta lepsza od obecnej, ale niestety nie można z niej skorzystać! Wybierając przedłużenie (i identyfikując się hasłem jednorazowym w e-shopie) nie można wybrać umowy bez telefonu(!). Z telefonem owszem można. Na infolini poinformowano mnie, że "jeszcze nie można skorzystać i nie wiadomo kiedy to nastąpi", czyli cały Play. Podobnie było z szumnie zapowiadanymi LTE ULTRA (nie działa do tej pory) i płatnościami w sklepie Microsoft (też nie działają i nie wiadomo kiedy będą). Gdyby nie to, że Play jest jedyną siecia działającą u mnie w domu to pizgnąłbym tym badziewiem już dawno.

  • 0

    36. ~Ring  2016-07-22 21:20:43  host: edj187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @34 Mikey
    Tak ale czy to nie usunie nielimitowanych minut ...
    "Walnołeś" ... Idź lepiej po słownik .
    Naucz się czytać, wyżej pisałem o tym i pytałem czy nie usunie nielimitowanych minut , no ale tak zwykły cebulak - Nie znam się ale się wypowiem...

  • 0

    37. ~  2016-07-22 21:54:25  host: user-94-254-225-61.play-internet.pl

    nadal jest w umiwie redbula że pierwszego dnia miesiąca piedzy północą a 1 nie ma nolimitów i można sobie porządnie rachunek nabić nocną rozmową?!!??! #Cwaniackie zagrania redbula

  • 0

    38. ~  2016-07-22 21:55:36  host: user-94-254-225-61.play-internet.pl

    szczególnie w sylwestra jest to gwarantowane!

  • 1

    39. ~Marek  2016-07-22 21:58:22  host: n27-06-02.opera-mini.net

    Coś drgnęło, ale play nadal nie rozumie oferty nju. Po pierwsze- 49 aktywacja, czyli jakby otworzyć okno i wyrzucić te pieniądze nic za to nie otrzymując,ot tak,fru i nie ma. Dwa- mniej internetu w red bull, trzy - brak drugiego numeru z rabatem. Czyli tak, mam w nju 2 x no limit i za 48 zł, aktywacja 0 zł, w tym po sześciu miesiącach już 26GB. W red bull mam 2x no limit za 58 zł, aktywacja to wyrzucone w błoto 99 zł i 16 GB. Hallo play! Nie ogarniacie różnicy?

  • 1

    40. ~Mikey  2016-07-22 22:27:27  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    @ 39 Ale się rozpędziłeś z tym nju te 10 czy 13 Gb jest tylko do września 2016.r ,potem w taryfie za 29 zł wraca 2 Gb czy po 6 miesiącach jest tylko 4

    @ 36 Słownik ,dobre, to słowo o dziwo jest słowniku ,ale Ty tego nie zrozumiesz ,bo Cebulak to do starego z takim tekstem , ps a wracając do nolimita,to jak CI TAK TRUDNO WYŁĄCZYĆ NO LIMIT TO PŁAĆ ZA 2 , NA PEWNO ZA TELEFON PŁACĄ CI OJCOWIE.

  • 0

    41. ~Ring  2016-07-22 23:18:22  host: edj187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @40
    Nie spinaj się tak , bo ci żyłka strzeli ...
    W słowniku jest słowo "Walnołeś" ? xDD
    Ciekawe w jakim , aaa już wiem Słownik cebulaka Mikey'a , to wszystko wyjaśnia .
    Ojcowie ? xD Rozumiem ,że miałeś ciężkie dzieciństwo , spoko ja mam normalną rodzinę :)
    Nie pisz nic więcej , nie rób z siebie większego debila ...

  • 1

    42. ~Czytelnik  2016-07-23 03:23:30  host: host-n2-79-215.telpol.net.pl

    No i też zostaję w nju. Liczyłem na podobną ofertę jak w nju za 2 numery, czyli około 50 zł . Tak jak Marek, uważam opłatę aktywacyjną za pieniądz wyrzucony na śmietnik, co szczególnie niedorzeczne jest w przypadku totalnej samoobsługi w sporządzeniu umowy. Brak pośrednika - pazernego agenta - powinien skutkować ceną aktywacji równą np. przesyłce kurierskiej, maksymalnie 20 zł. 49 zł za co? Że wszystko robię sam? Też bym musiał wywalić prawie 100 zł za aktywację 2 numerów. Podsumowując, dla dwóch aktywacji red bull jest droższy od nju zarówno na wstępie jak i w trakcie użytkowania. Czekam co pokaże virgin w zapowiadanych na jesień abonamentach.

  • 0

    43.  2016-07-23 10:42:03

    Widzę że z hochsztaplerskiej "opłaty aktywacyjnej" 49 złotych nie zrezygnowali.Dla mnie taka opłata jest nie do przyjęcia.

  • 1

    44.  2016-07-23 14:38:12

    "Na koniec coś o tzw. gwiazdkach z regulaminu. Połączenia do wszystkich sieci obejmują rozmowy do sieci stacjonarnych i maksymalnie można rozmawiać przez 44640 minut" 44640 / 60 = 744 godzin / 24 = 31 dni w miesiącu.. i gdzie tu widzisz "gwiazdkę" w regulaminie orsonie? Takie określenie stosuje się w przypadku gdy zapis w regulaminie działa inaczej niz ogólne info...no, chyba, że żyjesz gdzieś gdzie stosują 32dniowy miesiąc, wtedy faktycznie można toto za 'gwiazdkę' uznać :P
    Analogicznie ilość sms (2678400) to ilość jaką można wysłać smsując non-stop przez 31 dni w miesiącu przy zachowaniu prędkości 1 sms/sekundę (44640 * 60).

  • 0

    45. ~  2016-07-24 07:20:01  host: 89-64-28-25.dynamic.chello.pl

    Tworzący oferty w Play nadal nie rozumieją w czym odstaja od nju. Opłata aktywacyjna to jedna sprawa a druga to jak pisali poprzednicy mega korzystny numer dodatkowy.
    Play widać uznał że ma już wystarczająco dużo abonentów i walczyć już nie musi o nowych, reklama w tv wystarczy żeby przyciągnąć niezorientowanych i wcisnąć im droższe niż u konkurencji usługi.
    Nju Napewno przedłuży promocje z podwójnymi serem od września albo wprowadzi to do oferty na stałe.

  • 0

    46.  2016-07-25 09:16:49

    Dajcie spokój. Tidal to najlepszy gratis, jaki można mieć w abonamencie. Za spotify płaciłem zanim był za darmo Tidal w play. Tu w cenie streamingu jest gratis abonament no limit na wszystko, a wy marudzicie. Brat prosił o poszukanie oferty - właśnie znalazłem. Jak skończy się moje obecne abo, też wezmę. Takiego pakietu usług w tej cenie bez konieczności pamiętania o dołądowaniach nie ma u konkurencji. A od dobrej usługi muzycznej można się uzależnić, i jest to jedne z najprzyjemniejszych uzależnień.

  • 0

    47. ~Kamilos  2016-07-25 13:22:02  host: akl141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niestety jest coraz gorzej z porgramem RBM Collect. Od 10 dni nie mogę skorzystać z darmowych dni bez limitu. Zarówno w aplikacji jak i sms-em dostaje komunikat że z powodu błędu technicznego zlecenie nie może być zrealizowane. Konsultanci informują że jest awaria. Ok awaria może zdarzyć się wszedzie, ale w tym przypadku trwa to już od 10 dni!

Dodaj swoją opinię