Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play odpowiada na "no limit" w prepaidzie Plusa!

Play odpowiada na "no limit" w prepaidzie Plusa!

WitekT 12 Października 2012 17:33

0 0

Play wprowadza ofertę Formuła 4.0 w Play na kartę, dzięki której użytkownicy będą mogli rozmawiać i SMS-ować bez ograniczeń do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Oferta już ruszyła.

Aby skorzystać z promocji, należy posiadać kartę SIM w ofercie Play na kartę oraz aktywne konto. Liczba dni nielimitowanych połączeń i SMSów do wszystkich sieci zależny jest od kwoty doładowania i przedstawia się następująco:
25-49 zł - 5 dni,
50-99 zł - 10 dni,
100 zł i więcej - 20 dni.

Nielimitowane połączenia są dostępne teraz bez konieczności podejmowania dodatkowych czynności jak na przykład podawanie kodu. Jeżeli użytkownik korzysta z innej oferty głosowej niż Play na Kartę, może w każdej chwili ją zmienić wpisując i zatwierdzając na klawiaturze telefonu kod *163*6#.




Zawsze dbamy, aby oferta Play była najbardziej atrakcyjna dla klientów. Sytuacja na rynku zmieniła się, zatem natychmiast reagujemy, oferując klientom lepsze rozwiązanie - komentuje Bartosz Dobrzyński, szef marketingu w Play.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 304 kB).

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 219
  • 0

    234. ~Oberon  2012-10-19 09:58:09  host: ip-84-39-171-107.free.aero2.net.pl

    Wiecie to jest troche dziwne że tutaj w promocji masz wyraźnie podane 5 dni bez ograniczeń przy doładowaniu 25pln ale widzisz jak rozmawiasz troche wiecej - wystarczy kilka połączeń po 1 - 2h i już Ci konto blokuja. Najlepsze że to jest bez jakiegokolwiek sygnału lub ostrzeżenia - to troche nie w porzadku. Zablokować klientowi konto i niech się martwi dalej. Skoro im nie pasuje to powinni określić w regulaminie limit nie wiem przykładowo 300 minut dziennie - jak przekroczysz to placisz za połączenia i wtedy jest wszystko jasne. Zostałem z zablokowanym telefonem i ze środkami na koncie z których nie mogę korzystać.

  • 0

    235. ~  2012-10-19 10:03:50  host: z41-07.opera-mini.net

    231. No to musiałes nieźle "narozrabiać" - dzwoniłes tak z nudów czy nabijales minuty w T? Chociaż jedna prawidłowa reakcja Play'a. W tej kwestii operatorzy powinni ze sobą współpracować i blokować obydwa numery: "nabijany" i "nabijający" - od razu skończyłoby się cwaniactwo!

  • 0

    236. ~Oberon  2012-10-19 10:14:17  host: ip-84-39-171-107.free.aero2.net.pl

    Przyznaje oficjalnie że było dużo dzwonione, ale były to różne numery telefonów, nie jakieś nabijanie chociaż nie ograniczałem się chciałem po prostu skorzystać z tego co mi zaoferowano w promocji. Przecież teoretycznie "no limit" nieprawdaż?

  • 0

    237. ~  2012-10-19 10:19:47  host: 178.183.144.146.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Zamiast tutaj pisać, napisz na uke.gov.pl, uokik.pl, zrób zgłoszenie do nich itd. A potem opisz całość.

  • 0

    238. ~  2012-10-19 10:23:17  host: z41-07.opera-mini.net

    Niech wszyscy potraktują to jako ostrzeżenie

  • 0

    239. ~Oberon  2012-10-19 10:35:12  host: ip-151-248-40-122.free.aero2.net.pl

    ...dokładnie tak jak piszę przedmówca i miejcie świadomość tego że rozmawiając przez telefon sporo przy tej "promocji no limit" Playa możecie zostać pozbawieni w pewnym momencie dostępu do usług bez jakiegokolwiek ostrzeżenia bo przekroczyliście jakiś niewidzialny nieokreślony limit. Ok tyle.

  • 0

    240.  2012-10-19 10:42:33

    236. ~Oberon - ja się przestałem całkowicie ograniczać (a raczej przeginam pod tym względm, bo za dużo czasu zacząłem tracić na gadanie prze telefon, kiedy i tak już sporo gadałem) i jakoś mi nie blokują nielimitowanych... Wiecej powiem - to co gadałem ze znajomym na usłudze Między nami w TT teraz gadam z nielimitowanego - dużo - i nic - nie blokują...

  • 0

    241. ~  2012-10-19 11:58:09  host: aenz246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    240 bredzisz za 50zł maiałes ile? 100minut a teraz szaalejesz? pewnie przegadujesz 200minut. nic dziwnego ze ci numeru jeszcze nie zablokowali.

  • 0

    242.  2012-10-19 12:32:31

    241. - za 50 netto wydzwaniałem 8-10 godzin. Teraz nie szaleję bo nie ma co szaleć. Rozmawiam tyle ile potrzebuję. Jedynie właśnie z moim przyjacielem, z któym miałem gorącą linie w TT (on używa TT tylko) w najlepszej swego czasu w kraju usłudze Między nami, teraz kiedy mi tym brardziej obojętne jest z jakiego telefonu dzwonię bo mam rzeczywiście nielimitowane, doszły te 2-4 godziny miesięcznie tylko z nim. Więcej - to ja do niego oddzwaniam kiedy on dzwoni - z wiadomych powodów ;-) Ma do żonki darmo którąś godzine miesięcznie ode mnie. Chcesz wiedzieć: Na ostatnim billingu: Połączenia krajowe 1238:22 Wiadomości SMS 27 Połączenia wykonane w kraju - łącznie 0,00 (esemesy to tylko wizytówki - 3 na jedną, więc tak naprawdę to tylko 9 ;-)

  • 0

    243.  2012-10-19 12:33:33

    241. - nie mierz innych swoją miarą ;-)

  • 0

    244. ~  2012-10-19 12:55:00  host: aenz246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no nie wiem 1200 to 20 godzin a pozatym nabijanie jest niemoralne a po za tym skoro tak stego co mówisz to 99% ruchu di sieci rodzinnej a reszta to nabijanie po pierwsze w plajiu nawet w płatnej opcji coś takiego kosztuje znacznie mniej niż 10zł mc więc niewidze powodu żeby z ato płacić 79zł a po drugie zarzucasz nam że nabijamy sobie plaje a sam nabijasz co prawda nieudolnie ale nabijasz

  • 0

    245.  2012-10-19 13:07:20

    244. - podaj odnośnik do informacji, ze 99% w sieci mam? To, ze 1% do Play nie przekraczam, nie znaczy, ze reszta jest we własnej sieci. Naprawdę - jeśli nie widzisz powodu, zęby za to płacić, to chociaż przyjmij do wiadomości - ja lubię płacić i przepłacać. Wystarczy Ci takie stanowisko? I jak widzi - przepałacając przynajmniej mi nie blokują konta po godzinie rozmowy z jednym numerem ;-) Oj dzieci, dzieci... Naprawdę pomyślcie zanim zaczniecie pisać głupoty...

  • 0

    247.  2012-10-19 13:15:43

    246. - na pewno wiedzą? przecież włąśnie padł zarzut, ze pytany nigdy nie mówię z jakiej taryfy korzystam, ile dzwonię... No ludzie - zastanówcie się czego chcecie! Ja wiem czego - odwetu za - stety - szczere i dosadne słowa ;-) Ale poproszę o argumenty a nie ogólnie - daj se siana. Albo najnormalniej - debila się ignoruje - ignorujcie moje komentarze.

  • 0

    248. ~  2012-10-19 14:55:27  host: 77-223-216-140.kielce.hypnet.pl

    w heyah i plus kasuja rok waznosci konta. a jak jest u was w playu ? w regulaminie nic nie pisze na ten temat . w play jest w ogole cos takiego jak rok waznosci konta ?

  • 0

    249. ~mati  2012-10-19 15:17:19  host: 88-199-233-30.tktelekom.pl

    siema ej mam taki problem da się żeby móc uaktywnić pakiet nielimitowane sms do wszystkich sieci za 10zł ale mieć ważne konto rok czasu jak coś to proszę napisać jak :)

  • 0

    250.  2012-10-21 10:02:03

    Jak widzę przez to NO LIMITS, w ofertach na kartę niektórym "manna" zaczęła z nieba lecieć ? :P Ludzie przestańcie na siebie "pluć" , sieci doiły i doją was wszystkich przez tyle lat - to jak jeden z drugim ma teraz możliwość pokombinowania i pogadania za prawie darmo - to niech sobie kombinuje. Sieć i tak się z tego nieźle wyżywi - mnie to akurat nie potrzebne (pracuje i abo z minutami który mam w zupełności mi wystarcza), ale jest od cholery ludzi którzy zarabiają grosze w tym kraju zwanym zieloną wyspą, więc po co odbierać im tą odrobinę radości że zaoszczędzą trochę na telefonach. Pogadają dłużej i więcej ze znajomymi i rodziną... Nie wiem czemu niektórym to przeszkadza - zawiść ? I nie chrzańcie mi o moralności, etyce, etc.. Wiecie gdzie wszystkie komy mają etyce, moralność etc. względem was - klientów ? Tam gdzie światło nie dociera -chyba że gastrolog na to pozwoli :) Ps. A dając ofertę no limits w usługach na kartę chyba sieci liczyły się z pewnymi zachowaniami klientów (jeśli nie to znaczy że tam osiołki pracują), więc w czym rzecz ? Pewnie w tym, że wy płacicie więcej za mniej ? A może ktoś zarabia mniej od was - i wtedy to was już nie obchodzi - bo źle jest tylko wtedy jak "Kalemu ukraść krowy" tak ? Wszystkim życzę dłuugich rozmów i jak najniższych rachunków. Powodzenia All :)...

  • 0

    251. ~  2012-10-21 23:19:45  host: z22-11.opera-mini.net

    czyli porownujac wszystkie oferty no limit , Play wypada najgorzej.

  • 0

    252. ~  2012-10-21 23:28:23  host: 178.183.150.209.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Bo?

  • 0

    253. ~  2012-10-22 00:28:49  host: z28-12.opera-mini.net

    -Jo, w pelni popieram.

  • 0

    254. ~  2012-10-23 20:23:00  host: ppp155228.ostnet.pl

    @248 możesz po tych 20 dniach w Heyah skontaktować się z boa o przywrócenie rocznej ważności konta i sprawa załatwiona.

Dodaj swoją opinię