Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play odebrał "Głuchy Telefon"

Play odebrał "Głuchy Telefon"

WitekT 24 Stycznia 2008 14:18

3 0

Po raz pierwszy w trzyletniej historii przyznawania przez naszą redakcję nagród Głuchego Telefonu, jeden ze zwycięzców odważył się odebrać statuetkę wraz z okolicznościowym dyplomem.

Nagrodę odebrał P4, operator sieci Play, za zwycięstwo w dwóch kategoriach (Usługa Roku i Promocja Roku) oraz pierwsze miejsce w plebiscycie Głuchy Telefon 2007 czytelników TELEPOLIS.PL.

Na zdjęciach widać prezesa Chrisa Bannistera oraz członka zarządu odpowiedzialnego za marketing - Jacka Henslera.




gluchy telefon bannistergluchy telefon bannistergluchy telefon henslergluchy telefon hensler

Przedstawicielom P4 gratulujemy - przede wszystkim - podejścia z odpowiednim dystansem do swojej pracy.

O Głuchych Telefonach 2007 można przeczytać w tym artykule, a o wyborze czytelników - w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 81
  • 0

    62.  2008-01-24 23:17:31

    xxx: sam bym lepiej tego nie opisał, jak Ty to zrobiłeś w pierwszym zdaniu...

  • 0

    63. ~  2008-01-25 00:41:34  host: wap.mobile.project4.pl

    2008 rok to czas Play! Welcome to the jungle baby ;)

  • 0

    64. ~rok 2008 rokiem gier?  2008-01-25 07:57:48  host: 67.159.54.24

    Sam se łelkom, tarzanie. buahahaha

  • 0

    65. ~orangutan  2008-01-25 10:32:53  host: afo82.internetdsl.tpnet.pl

    widać, że play to sieć z jajami..

  • 0

    66. ~  2008-01-25 11:18:18  host: 67.159.45.54

    @53: zdecyduj się - narzekają czy są "happy"?

  • 0

    67. ~faraon  2008-01-25 11:39:18  host: cmt50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fakt, dystans mają. Ale może zamiast tego jakaś promocyjka lepsza... Nie muszą od razu robić czegoś tak kultowego, jak wielka wyprz plusa z komami za grosze i rozmowami za grosze. Chociaż niewielki upuścik, cokolwiek... ;)

  • 0

    68. ~m  2008-01-25 12:54:42  host: nat6ip18.bazapartner.pl

    @66-chodzi o to że wcisną im shit za 250 pln który powinien być na kartę za max 100pln!!!trzeba przestać w końcu mysleć "bo wiadomo że gdzie indziej to jest taniej..." g...prawda-najzwyczajniej dajemy sie dymać operatorom na kasę!!!powinien być zrobiony protest na przykład -jeden dzień bez smsa .Ciekawe ile operatorzy kasy by stracili???Dwa, trzy takie protesty i wtedy poszliby po rozum do głowy!!!Ale zresztą dawno już wiadomo , że polska to kraj absurdu.Dlatego ludzie stąd uciekają i będą uciekać!!!

  • 0

    69. ~~animatter  2008-01-25 14:50:56  host: f142-182.opera-mini.net

    Witku, mam tylko male ofowe pytanko, daloby rade zrobic na m.telepolis pod newsami by wyswietlaly sie ostatnie komentarze tak jak ma to miejsce na wersji dla kompow? znacznie ulatwiloby mi to zycie i innym podejrzewam tez..

  • 0

    70. ~  2008-01-25 14:54:23  host: 67.159.45.54

    Jak zgłaszałam reklamację to też pracownicy O.K. przejawiali podejście z odpowiednim dystansem do swojej pracy. Tak, że do tej pory nie jest załatwione (2.5 tyg.!)

  • 0

    71. ~  2008-01-25 15:14:10  host: nat-go4.aster.pl

    a moze faktycznie ten jakis protest np. dzien bez sms'a, tylko zeby to jakos zgrac i oglosic to. Opy nie mialyby prawo sie rzucac, bo to od nas zalezy czy i w jaki sposob korzystamy z danych uslug... Albo ... dzien bez dzwonienia... lub dzien bez telefonu - w ogole...

  • 0

    72.  2008-01-25 15:44:03

    śmech, niekt takiej akcji nie przeprowadzi bo kazdy miałby to w d****, ja zreszta tez

  • 0

    73. ~  2008-01-25 16:35:48  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    a ja bym za taka akcja.

  • 0

    74. ~kk  2008-01-26 09:29:42  host: ip-83-238-167-191.netia.com.pl

    Trzeba przyznać że mi zaimponowali podejściem do swojej pracy. I takie nastawienie to ja rozumiem... Wiedzą, że są nowi i zdarzają się wpadki i wtopy ale podchodzą do tego jak normalni ludzie - z dystansem, humorem i przymrużeniem oka. A koszulki to mają zajefajne.... Ja też chce taką.

  • 0

    75. ~Nowaci  2008-01-26 14:52:22  host: aajf254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wielkie brawa dla Play ;D Pozdrawiam prezesa ;D

  • 0

    76. ~Szydera  2008-01-26 16:10:38  host: 87-205-52-55.adsl.inetia.pl

    Ale się pan starszy spocił...

  • 0

    77. ~BOGO  2008-01-26 18:15:39  host: 194.146.253.22

    Koljena zagrywka po publiczkę.....A naiwni klaskają....P.S panie prezesie jest was milion???Taaaa w tym 700 tys niekatywnuch pre-paidów które były rozdawane za frajer....żenada

  • 0

    78. ~  2008-01-27 01:05:31  host: 80.55.130.133

    I niby te 5 aktywnych prepaidów generuje doładwania miesięczne rzędu x,3 mln złotych? żenada...

  • 0

    79. ~  2008-01-28 10:21:55  host: ais77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bogo Ty generujesz tyle glupich slow ze to jest dopiero zenada.

  • 0

    80. ~  2008-02-02 08:18:15  host: webhosting1.a1whs.com

    Co, prawda w oczy kole?

  • 0

    81. ~Fokus  2008-02-02 20:55:18  host: aawu41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gratuluje postawy panom z playa :)

Dodaj swoją opinię