Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: obniżka cen telefonów i nowy model

Play: obniżka cen telefonów i nowy model

Ringu 28 Marca 2011 15:14

0 0

29. marca Play wprowadzi do swojej oferty nowy model telefonu. Obniżona zostanie także cena kilku modeli już dostępnych.



nokia c1 01 Nowym modelem jest Nokia C1-01 - bardzo prosty telefon z radiem, odtwarzaczem MP3, kamerą VGA i ekranem o rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Bateria pozwala na ponad 10,5 godziny rozmów, lub 3 tygodnie w trybie czuwania.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.


Lista telefonów, których cena zostanie obniżona:
Motorola MILESTONE XT720
HTC Touch Cruise II
LG GC900
LG GD900
LG GT505


2011 03 28 play cennik2011 03 28 play cennik2011 03 28 play cennik2011 03 28 play cennik2011 03 28 play cennik




Źródło tekstu: BlogPlay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 1

    1. ~tdsz  2011-03-28 15:16:24  host: CLIENT-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    Błąd, zdjęcie Nokii C3-01 :)

  • 1

    2.  2011-03-28 15:24:16

    1) Ten HTC Touch Cruise II to powinien być za złotówke oferowany w każdym pakiecie, to już model sprzed ilu? 2 lat jak nie więcej? 2) Ceny tej motoroli też są takie, że już chyba lepiej na necie kupić... bez sensu. Ostatnio Play ma kompletnie ceny wziete z (_,_)

  • -1

    3. ~  2011-03-28 15:29:50  host: z22-14.opera-mini.net

    3tyg w stanie czuwania, to niezly wynik. Play w kazdym tyg wprowadza obnizki. To taka metoda najpierw dac kosmiczne ceny i co tydzien obnizac te, ktore i tak są najczesciej niedostępne.

  • 2

    4.  2011-03-28 15:30:08

    @1 - racja, poprawiłem, dzięki:)

  • 1

    6.  2011-03-28 15:52:58

    #5 bo inni nie informują tak czesto o tym co robia, redaktorzy telepolis też nie są robotami by codziennie sprawdzac jakie telefony obnizono w Orange itp. kiedy w Play na blogu zawsze o tym informuja. Nikt nie kaze ci czytac tych newsów.

  • 1

    7. ~  2011-03-28 16:27:00  host: dch200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Robi się nam z obniżek w Play telenowela.

  • 0

    8. ~  2011-03-28 16:29:53  host: apn-95-41-197-155.dynamic.gprs.plus.pl

    Jest nowy katalog telefonów na stronie Play.

  • 0

    9. ~playowiec  2011-03-28 16:53:06  host: bex151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O, znowu obniżka. Lecę, kupuję!

  • 0

    10. ~  2011-03-28 16:59:01  host: t13-14.opera-mini.net

    Drogo. Lepiej kupić telefon w sklepie i starter simplusa albo samych swoich.

  • 1

    11. ~  2011-03-28 17:30:20  host: bex151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10, i płacić za rozmowy do Play i Cyfrowego Polsatu po 70 groszy... Też byłem młody i gł... khem, niemądry i myślałem kiedyś jak Ty. Po przeliczeniu wydatków robionych na Simplusa przez kilka lat wyszło mi, że miałbym kilka telefonów w abonamencie. Ale lepiej późno się opamiętać niż wcale.

  • 0

    14. ~  2011-03-28 18:12:30  host: us11.boltbrowser.com

    10, mam dual sima sim+ i sami swoi i teraz wiem jak tanio mozna rozmawiac. W sim+ mam swietne pakiety a w ss płaską stawke do wszystkich. Nie rozumiem ludzi, ktorzy chcą przeplacac np w play ale to ich pieniądze wiec niech przeplacają. Ja wole oszczedzac w sim+ i ss

  • 0

    15. ~  2011-03-28 18:24:41  host: p20-10.opera-mini.net

    Ja mam telefon który miał iść na rynek indyjski i mam 3 karty w nim, simplus, sami swoi i 36,6. Dużo taniej wychodzi niż wszystko inne.

  • 0

    16. ~antyPrepaid  2011-03-28 18:59:31  host: host-89-229-135-80.chelm.mm.pl

    To ja już wolę zapłacić te 60 zł/mc i mieć 350 minut do wszystkich a do swojej sieci (wymieniać z nazwy nie będę ale i tak każdy wie, że chodzi o Play) darmowe wszystko - i mieć SPOKÓJ, a nie martwić się kiedy i za ile zasilić konto i czy przypadkiem podczas rozmowy nie rozłączy mi z powodu braku środków... A, no i te telefony za złotówkę oraz ciągłe ich cen obniżki... :D

  • 0

    17. ~x  2011-03-28 20:37:32  host: 87-99-0-244.internetia.net.pl

    Proponuję zmianę tytułu na: "PLAY: obniżka cen niedostępnych od dawna telefonów i nowy model". A tak serio: Telepolis odpiera zarzuty promowania PLAY - w takim razie dlaczego tytuł nie brzmi "Play: obniżka cen wybranych modeli telefonów"??

  • 0

    18. ~KKKOOZZ...  2011-03-28 21:23:09  host: 88-199-4-171.tktelekom.pl

    @17bo to obecnie sieć z najlepszą i bezkonkurencyjną na kilka i od kilkunastu lat ofertą w Polsce. Kto ma pojęcie i jakąkolwiek kompetencję by się wypowiadać niech mój post skomentuje :)

  • 0

    19. ~6020  2011-03-28 21:32:31  host: 31.60.237.225

    @18 Z tą Twoją najlepszą siecią to się grubo nie zgodzę. Prawda jest taka że może i Play jest konkurencyjny pod względem ilości MB na internet. Ale już jako rozmowy to nie jest tak różowo. W tym momencie w3 zrobiło dużo aby dogonić Play. Wprowadzają darmowe propocyjne minuty do Play, odświeżają ofertę telefonów, kładą większy nacisk na jakość obsługi i ogólnie jakość połączeń. Istnienie Play wymusza jakoby pewne posunięcia któe nie są w3 na rękę. Ale to wszystko chyba zanywa się postęp. za pół może rok i Play będzie musiał podnieść stawki i okroić swoją ofertę na minimalnych marżach za połączenia trudno im będzie wytrzymać presję ciągłęgo rozwoju.

  • 0

    20.  2011-03-28 21:42:31

    A ja mam paszport polsatu i u nich też mam numer ale zastanawiam się czy nie przeniesc się do simplusa albo samych swoich. Jak radzicie?

  • 1

    21. ~szarit  2011-03-29 14:37:07  host: ip-178-214-150-141.silesiamultimedia.com.pl

    @19.Na podwyżkę stawek raczej nie licz,raczej telefony,mtr coraz tańszy to też podnoszenie stawek byłoby samobójstwem dla operatora,bo klient wówczas na pewno odejdzie tam gdzie taniej.Nawet abonament i kara niezadowolonego klienta nie zatrzyma,a nowej umowy nie podpisze,istniejących umów nie mogą zmienić bez ryzyka zerwania umowy z winy operatora.Co do rozmów i jakości połączeń to zależy od 3 czynników telefonu,karty sim i miejsca zamieszkania.Telefon mam własny za gotówkę z kartą sim poszczęściło mi się bo działa bez zarzutu,ale z neta 2 razy wymieniałam,w moim miejscu zamieszkania i tam gdzie zazwyczaj przebywam zasięg jest idealny a jakość rozmów z różnych sieci również.Co do minut gdyby wprowadzili pakiet złotówek do swoich ofert byłoby jeszcze lepiej tylko że i tak wielu ludzi nawet tego nie wygaduje co m-c.Nie da się ukryć play wyrwał polską telefonie komórkową z błogiego stanu słodkiego nic nierobienia a spijania śmietanki i za to mu chwała,mimo jego wad i niedociągnięć.

Dodaj swoją opinię