Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play obniża ceny kilku telefonów

Play obniża ceny kilku telefonów

WitekT 25 Października 2007 10:48

0 0

Od 26. października Play obniża ceny dwóch telefonów w ofercie Mix, jednego w abonamentowej dla klientów prywatnych i dwóch dla firm.

Tańsze telefony w Mixie to Samsung SGH-Z170 i LG KU311. Oba są w tej chwili dostępne za złotówkę przy umowie na 2 lata.

SonyEricsson W880i potaniał o 100-200 zł we wszystkich planach abonamentowych dla klientów prywatnych oprócz Play Lajt.




W ofercie dla firm o 300 zł w najdroższym abonamencie potaniał SonyEricsson P1i. Średnio o 100 zł potaniał SonyEricsson W880i.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej dla firm.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~eSiK  2007-10-25 10:52:36  host: atropos.tpi.pl

    Nie ma cenniku dla klienta indywidualnego. Pod linkiem abonamentowym jest ten sam cennik co w Play Dla Firm :(

  • 0

    2.  2007-10-25 10:59:41

    eSiK: fixed, dzięki! :)

  • 0

    3.  2007-10-25 11:41:08

    Piękne ceny :)

  • 0

    4. ~jarek  2007-10-25 12:42:37  host: sunwalker.hapay.pl

    wynika z tych cenników ze u700 w mixie potaniał oi 50zl

  • 0

    5.  2007-10-25 12:55:48

    W play dla firm 50 w880i kosztuje 449 w play abonament 50 549.

  • 0

    6. ~jarek  2007-10-25 12:56:33  host: sunwalker.hapay.pl

    V6 n6288 i600 również potaniały w mix

  • 0

    7.  2007-10-25 13:00:33

    tomiq: jedne to cena netto, drugie - brutto...

  • 0

    8.  2007-10-25 13:11:01

    witekt: a ok nie doczytalem.

  • 0

    9. ~leo  2007-10-25 14:23:45  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    chyba mają za dużo na stanie tych telefonów i małe zainteresowanie wiec trzeba ich sie pozbyć poprzez obniżkę znany numer od dawna

  • 0

    10.  2007-10-25 14:32:04

    Tomiq jaki masz fajny host :) Może w końcu Plus wywali tego bal i człon gsm :-) A w Plusie oferta telefonów niestety najgorsza na rynku :/

  • 0

    11. ~klers  2007-10-25 15:04:39  host: 149.156.222.2

    Witam:) nie wiadomo moze nic o k800i bo słyszałem ze miał wejsc do sprzedazy w pazdzierniku a tu jak narazie nic nie wiadomo...??? ktos cos słyszał????dzieki za odp.:))

  • 0

    12. ~DejwiD  2007-10-25 15:29:33  host: public-gprs49474.centertel.pl

    ciekawe jaki jest procent wydatkow na multimedia z wykorzystaniem tych multimedialnych telefonow :)

  • 0

    13. ~  2007-10-25 17:22:14  host: 193.111.144.162

    a co cie to obchodzi

  • 0

    14. ~  2007-10-25 17:22:46  host: 193.111.144.162

    znowu to dziecko DejwiD

  • 0

    15. ~tof  2007-10-25 17:36:56  host: abx148.internetdsl.tpnet.pl

    Do DejwiDa nic nie mam, bo to moim zdaniem sensowny człowiek (i jego pytanie w kontekście Play wydaje mi się jak najbardziej uzasadnione). Gorzej z grubiańskimi anonimowymi trollami, którzy nie potrafią nawet pięciu słów napisać nie waląc ortografów ;)

  • 0

    16. ~DejwiD  2007-10-25 19:26:59  host: public-gprs49474.centertel.pl

    dz tof! a co do anonima to wydawalo mi sie ze moje pytanie jest logiczne. moze sam potestuj jak z korzystaniem z gg i stronami przez telefon. bo mi osobiscie wychodzi do ok 5 mb dziennie. i nie nazywaj mnie dzieckiem bo wydaje mi sie ze chyba chlopcze jestes ode mnie mlodszy :)

  • 0

    17. ~Bob  2007-10-26 00:29:16  host: dgv51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A w wersji mobilnej linki nie dzialaja w ogóle :-(

  • 0

    18. ~ania  2007-10-26 15:37:07  host: apv13.internetdsl.tpnet.pl

    Przepaszam, skad jest ten cennik? Niby w ofercie abonamentowej ma byc obnizona cena tylko SE, a tu np. Samsung u700 ma mega niska cene! Np w abonamencie 70 jest o połowe tanszy niz byl. Wiec skad ten cennik?

  • 0

    19.  2007-10-26 15:47:40

    ania: a skąd ma być? Z Playa...

Dodaj swoją opinię