Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play obniża ceny iPhone'ów

Play obniża ceny iPhone'ów

LuiN 17 Kwietnia 2013 13:02

6 5
Od 18. kwietnia obowiązywać będzie nowy cennik telefonów komórkowych sieci Play, w którym obniżone zostały ceny iPhone'ów.

Sieć Play postanowiła obniżyć ceny iPhone'ów w obowiązujących promocjach. Z kolei na początek przyszłego tygodnia Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play zapowiada "androidowe hity".

Zobacz: Cennik iPhone'ów w sieci Play



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 22
  • 2

    4.  2013-04-17 14:21:15

    play ma najdroższe telefony więc wedłuch nich/ dla nich to obniżka

  • -1

    5. ~Inter  2013-04-17 14:23:09  host: 94-240-56-34.lukman.pl

    A pokażcie mi w jakiej sieci 4S jest tańszy?

  • 0

    6. ~sucker killah  2013-04-17 14:41:01  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    @2 - możesz pokazać takie oferty gdzie są tańsze??? @4 - najdroższe? jakieś przykłady?

  • -2

    7. ~sucker killah  2013-04-17 14:46:25  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    Weszłem sobie teraz np. na T-mobile, żeby porównać bo tam mają gwarancję najniższe ceny smatphonów - więc gdzie jak nie tam, by miało być taniej, abonament w Play 89zł iPhone 4S 16GB 699zł, abonament w T-mobile 99zł iPhone 4 8GB 729zł, więc gdzie te niższe ceny - nie dość że abonament wyższy o 10zł, to GORSZY iPhone droższy.

  • 3

    8. ~  2013-04-17 14:51:41  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @Weszłem? Kup najpierw słownik a potem baw się w porównywanie ofert! Sami analfabeci....

  • 1

    10. ~sucker killah  2013-04-17 15:18:37  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    @7 - OK wszedłem dzieciaku, jakie to ma znaczenie? tylko tyle masz do powiedzenia? jakoś nie widzę merytorycznego odniesienia się do mojej wypowiedzi, coś nie tak w moim porównaniu ofert, słucham?

  • 0

    12. ~  2013-04-17 15:30:27  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @10 Tyle mam do powiedzenia dzieciaku, że piszesz z kompa i nie potrafisz korzystać ze słownika wbudowanego w przeglądarkę. A co do tematu się nie wypowiadam.... Raz, że nie potrzebuję wysokiego abonamentu z no limit do wszystkich (przepłacać za coś, czego się nie wykorzysta a rzadko która osoba prywatna wyklepie w miesiącu ponad 1000min) a dwa....brać wysoki abonament, po to by mieć Ajfonka :) Ceny mnie nie interesuję tych telefonów, bo na nowy mnie nie stać a dwa nie będę przepłacać by go mieć. Rozsądek a nie podniecanie się fonem. Jest wiele telefonów, które mają po dwa rdzenie, 1 GB ramu co w zupełności wystarcza do korzystania z neta mobilnego bez problemów.

  • 3

    13. ~  2013-04-17 15:41:52  host: 093105113243.siedlce.vectranet.pl

    Też mi akcja z "androidowymi hitami" buuuhaha. Przez ostatnie tygodnie podwyższali ceny smartfonów, to będa mieć z czego opuszczać. ŁAŁ

  • 0

    14. ~  2013-04-17 15:49:04  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    Tmobile: abo 107zł, 24 msc, iphone 4 za 479zł - oferta dla przenoszących. taniej nie ma nigdzie

  • 1

    15.  2013-04-17 17:44:36

    @7 A teraz jeszcze porównaj te oferty. Dla ułatwienia, w Play przy tej ofercie nie masz żadnego pakietu minut a w T-mobile z tego co pamiętam jest 400minut. To byłoby jedno, drugie porównaj również ceny Iphone 5 16GB, otóż w play, przy przez Ciebie wymienionej ofercie kosztuje 1399zł, gdzie w T-mobile kosztuje 999zł przy również podanej przez Ciebie wartości oferty. I ta sama historia z pakietem minut. Zaznaczę, że pozostałe sieci mają ofertę mniej lub bardziej zbliżoną do T-mobile, niźli play, a ofertę taką jak play, czyli sam pakiet internetu bez minut z podobnymi cenami telefonów mają przy niższym abo.

  • 3

    16. ~  2013-04-17 17:46:22  host: 193.105.221.1

    Dostępność - 2 szt. / miesiąc / kraj.

  • 1

    18.  2013-04-17 18:26:57

    CZy tylko ja mam wrażenie że wróciły ceny sprzed podwyżki ?

  • 0

    20.  2013-04-17 18:31:34

    17@ Dokładnie tak jest, w rzeczywistości gwarancja cen w T-Mobile dotyczy niewielkiej części cennika i na dodatek tańszych smartfonów. 15@ Pełna Formuła 4.0 (nielimitowana z internetem) z iPhonem zaczyna się od 149/154 zł. Tańsza oferta dedykowanej dla iPhone pozbawiona jest wspomnianych minut. Poza tym o jakiej promocji piszesz w przypadku T-Mobile.

  • 0

    21. ~śmieszne  2013-04-17 18:49:35  host: apn-77-112-173-21.dynamic.gprs.plus.pl

    do ~7 nie wiem czemu porównujesz dwa RÓŻNE modele ipnone. 4 s jest bardziej zaawansowany niż 4 8 gb...

  • 2

    22. ~johnny  2013-04-17 19:30:59  host: 213-238-65-116.adsl.inetia.pl

    play jak zwykle dużo szumu i zonk

  • 0

    23. ~gekon  2013-04-17 22:21:27  host: 176-184-124-188.rev.pro-internet.pl

    BYŁEM DZISIAJ W SALONIE pLAYA,na 100% ilości z cennika dostępnych było tylko 15% telefonów,reszta brak albo atrapy.Kiedy będą ? nie byli w stanie powiedzieć!

  • 0

    24. ~  2013-04-17 22:45:03  host: apn-37-249-239-211.dynamic.gprs.plus.pl

    Słyszałem od znajomego z punktu płata, że siec wisi kasę niektórym producentom i część z nich wstrzymała dostawy do czasu uregulowania długów. Nie wiem, ile w tym prawdy...

  • 0

    25. ~  2013-04-17 22:45:40  host: apn-37-249-239-211.dynamic.gprs.plus.pl

    *playa

  • 0

    26. ~Max  2013-04-18 08:40:50  host: 84-10-85-235.dynamic.chello.pl

    @ sucker killah- masz rację. Olej frustratów, którzy nie potrafią się odnieść do sedna Twojej wypowiedzi

  • 0

    27. ~  2013-04-18 08:50:37  host: 93.154.140.104

    @24, Niedługo łatwiej będzie wymienić, komu Playta nie wisi kasy :) Za roaming chyba tez przestali placic, bo od kilku dni występują bardzo duze problemy z roamingiem i to w miescie wojewódzkim. Normalnie porazka ta sieć. Mam nadzieję, ze to poprawią a jak nie, to za 4m-ce uciekam byle dalej od nich. Dno i 2metry mułu

Dodaj swoją opinię