Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play o aktualizacjach telefonów

Play o aktualizacjach telefonów

sirmark 6 Lutego 2014 18:56

4 9

Play poinformował o terminach pojawienia się aktualizacji oprogramowania wybranych telefonów.



Telefony, które zostały kupione w Play otrzymują oprogramowanie, które zatwierdzone jest przez operatora i przeważnie posiada przygotowane we współpracy z nim modyfikacje. Zwykle wydłuża to czas pojawienia się aktualizacji w stosunku do "czystego" oprogramowania producenta telefonu.




Poniższa lista telefonów została utworzona w oparciu o pytania od użytkowników.

Model Wersja i dostępność
Nokia Lumia (oparte o Windows Phone 8) GDR3, Lumia Black - początek marca
LG G2 Android 4.4.x - druga połowa marca
Sony Xperia Z Android 4.4.2 - przełom lutego i marca
Samsung Galaxy Tab 2 10" Android 4.2.2 - pod koniec lutego
HTC One Max Na chwilę obecną brak nowych wersji oprogramowania
Samsung Galaxy S III mini Na chwilę obecną brak nowych wersji oprogramowania
BlackBerry Z10 BB 10.2.1.x - będzie dostępna bezpośrednio od producenta

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: aktualizacja | play

w sumie: 13
  • 2

    1.  2014-02-06 18:58:27

    10.2.1 dla BlackBerry Z10 jest już dostępne od kilku dni.

  • 0

    2. ~niach niach  2014-02-06 19:00:00  host: 85.219.163.130

    nie mądrzyj sie DDLUK. Nie doczytałes zapewne:(

  • 0

    3. ~  2014-02-06 19:43:33  host: s21-13.opera-mini.net

    Śmiało dzwońcie i piszcie do Play i pytajcie o aktualizacje każdego telefonu i każdej wersji. Otrzymacie szybko odpowiedź z konkretną datą.

  • 0

    4. ~  2014-02-06 19:44:46  host: s21-13.opera-mini.net

    Tablety też muszą dostać aktualizacje i KitKat.

  • 0

    7. ~  2014-02-06 20:33:51  host: 217.170.170.81

    huawei g510 i y300 pewnie nigdy nie doczeka się obiecanej aktualizacji, która ma umożliwić pracę tych telefonów w sieci play...

  • -1

    8. ~  2014-02-06 21:08:56  host: apn-5-60-26-246.dynamic.gprs.plus.pl

    @7, dlaczego nie działają z tym szajsem (Playem)? Czego brakuje?

  • 0

    9. ~nodi  2014-02-06 21:28:09  host: ryszard.cafe-net.pl

    Kupiłem z10 i miałem zainstalowany 10.2.1, musiałem odtworzyć oprogramowanie bo coś mi zbyt bateria leciała i teraz nie pokazuje mi aktualizacji! :< Ani w Link ani w telefonie. Bez karty sim i z kartą z Orange :( Zaraz spróbuję z kartą Play. Wie ktoś może jak zaktualizować urządzenie inną metodą? :|

  • 0

    10. ~  2014-02-07 06:11:31  host: user-5-173-207-222.play-internet.pl

    @9 wie.

  • 0

    11. ~$orn  2014-02-07 09:32:30  host: host-2129120-3.nsti.pl

    @nodi - > aktualizacja w BB tylko przez Wifi.

  • 0

    12. ~  2014-02-07 09:40:25  host: 93.154.177.32

    W d.pę niech se wsadzą te brandzlowane softy...

  • 0

    13. ~Diablo  2014-02-07 11:58:43  host: user-94-254-130-206.play-internet.pl

    Gdzie do Nota 3 ?!

  • 0

    14. ~marcin  2014-02-09 09:19:47  host: abqk49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a wiadomo coś o 4.2.2 dla Samsung Galaxy S II Plus? Prawie wszystkie regiony już mają...

  • 0

    15. ~abok  2014-02-10 23:48:27  host: 194.107.18.43

    A BlackBerry Q10? Kupiłem poza play ale soft z 10.1 na 10.2 wskoczył super ale teraz czekam na 10.2.1. I czekam I czekam...

Dodaj swoją opinię