Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Nowe zegarki sportowe Garmina i tańsze Samsungi

Play: Nowe zegarki sportowe Garmina i tańsze Samsungi

LuiN 29 Października 2015 13:54

3 0

Sieć Play ogłosiła wprowadzenie do oferty dwóch nowych zegarków sportowych firmy Garmin, modeli Forerunner 225 i Forerunner 25 HRM.



garmin forerunner 225 i 25 hrm


Wprowadzeniu do cennika sportowych nowości towarzyszyła obniżka cen smartfonów Samsung Galaxy Core Prime LTE G360F i Samsung Galaxy Core Prime LTE G361F oraz Samsung Galaxy J1.


Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play


Źródło tekstu: Play, wł     

w sumie: 13
  • -1

    1.  2015-10-29 14:31:00

    Sam korzystam z FR 620. Świetny zegarek do biegania i jazdy rowerem. Na jednym ładowaniu trzyma około miesiąca gdy się nie ćwiczy.

  • 0

    2.  2015-10-29 15:20:01

    @ 2"Na jednym ładowaniu trzyma około miesiąca gdy się nie ćwiczy" poważnie? Kupiłeś FR 620 po to żeby nosić go jako zwykły czasomierz ???

  • -1

    3.  2015-10-29 15:39:16

    @2 - oczywiście, że nie ale ostatnio miałem możliwość sprawdzenia tego gdyż z paru powodów nie mogłem (i w sumie nadal nie mogę) biegać. Zegarek ten ostatnio ładowałem 3 tygodnie temu i póki co to jest naładowany jeszcze w około 80%.

  • -1

    4.  2015-10-29 15:41:53

    @2 - zwykle biegam 3 dni w tygodniu plus w weekend na przemian z jazdą rowerem.

  • 0

    5. ~Ja±  2015-10-29 16:06:27  host: n20-07-05.opera-mini.net

    4). 3 dni biegasz? to Ty jesteś ultra maratończyk, że przez 3 dni możesz biec
    ;-)

  • 0

    6. ~jacek  2015-10-29 16:31:35  host: 85.219.163.130

    napisał że 3 dni w tygodniu a nie przez 3 dni :D czytanie ze zrozumieniem się kłania :)

  • 0

    7. ~on  2015-10-29 16:42:06  host: user-94-254-129-250.play-internet.pl

    Nie mógłby przecież napisać: "przez 3 dni w tygodniu biegam", tylko 3 dni w tygodniu biegam. Tak czy inaczej kolega chciał złapać za słówka a Ty chciałeś być poprawny gramatycznie.

  • 0

    8.  2015-10-29 16:45:28

    6). 3 dni w tygodniu jestem poza miastem - ile czasu jestem w mieście..?
    ;-)

  • 0

    9. ~belciu  2015-10-29 17:05:42  host: n19-02-06.opera-mini.net

    6)
    W którym mieście
    Może w kilku miastach, sprecyzuj Kalm siedem ;)

  • 0

    10. ~magda  2015-10-29 17:13:25  host: n28-01-04.opera-mini.net

    at8. Ten nieszczęśnik jest leczony na oddziale półotwartym psychiatryka trzy dni a później wraca do domu tj . Do schroniska miejskiego.

  • -1

    11.  2015-10-29 17:14:20

    9). dobrze wiesz, że nie w twoim
    :-p

  • 0

    12.  2015-10-29 17:15:51

    10). Dalej oddział czeka na ciebie - miałeś podany numer, wystarczyło się umówi'.....

  • 0

    13. ~  2015-10-29 20:38:25  host: 77-45-36-15.sta.asta-net.com.pl

    Poza treningami jest to zwykły czasomierz, ale za to na treningach, to już inna sprawa.

Dodaj swoją opinię